Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Avallone zniknęła z ziemi, Aman został zabrany gdzieś daleko i nie można ich znaleźć w świecie dzisiejszych ciemności. Niegdyś wszakże były, a więc ciągle są w swej prawdziwej postaci, będąc częścią takiego świata, jaki został pierwotnie zaplanowany." Dunedainowie, Silmarillion

Temat: Blind Guardian (Strona 4 z 5)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Muzyka Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
leszli
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 142

Wysłany: 08-08-2014 18:37    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Do tego czasu ma być chyba nowy album, więc pewnie z 4,5 piosenek będzie z niego, chłopaki też chyba przywykli, że u nas muszą grac Majesty, bo inaczej publika sama wymusi Elfik Jak dodamy do tego obowiązkową trójcę, czyli Valhallę, Mirror i Bard's Song, plus pewnie jeden czy dwa kawałki z Edge to się robi trochę tłoczno dla reszty Język (Imaginations chyba też tradycyjnie wcisną). Ja szczerze mówiąc chętnie bym posłuchał na żywo jakieś rzeczy z drugiej pytki, Banish, Hall of King czy Follow the Blind, ale w takiej sytuacji raczej mała szansa pewnie Język Ale na Somewhere czy Traveler któych dotąd nie słyszałem na żywo po cichu będe liczył Z przymrużeniem oka

No i mam nadzieję, że w tej cenie jeszcze jakiś fajny support się zmieści Język
Powrót do góry

Nerya
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 107

Wysłany: 08-08-2014 19:21    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Też się wybieram, do tej pory Bardów na żywo miałam okazję zobaczyć tylko raz, a to zdecydowanie zbyt mało. Z przymrużeniem oka
A jeśli chodzi o setlistę, to w ich twórczości najbardziej wielbię lata '90, dlatego liczę przede wszystkim na możliwie jak najliczniejsze kawałki z Somewhere, Imaginations i Nightfall. Jak do tej pory pomimo promowania nowych albumów nigdy nie zaniedbywali klasyki takiej jak Majesty, Valhalla czy Bard's song i oby to się nigdy nie zmieniło. Uśmiech
Powrót do góry

Celembriana
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 135

Wysłany: 08-08-2014 20:27    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

leszli napisał(a) (zobacz wpis):
Chłopaki też chyba przywykli, że u nas muszą grac Majesty, bo inaczej publika sama wymusi Elfik Jak dodamy do tego obowiązkową trójcę, czyli Valhallę, Mirror i Bard's Song, plus pewnie jeden czy dwa kawałki z Edge to się robi trochę tłoczno dla reszty Język

Dla mnie to idealne zestawienie wieeeeeeeeeelgachny uśmiech Valhalla Love

Ale na Somewhere czy Traveler któych dotąd nie słyszałem na żywo po cichu będe liczył Z przymrużeniem oka

Ja jeszcze niczego nie słyszałam na żywo, ale też liczę Jestem za Jestem za
W zasadzie i tak eksploduję, cokolwiek zagrają Elfik

PAS Bang!PserwaBang!
Powrót do góry

leszli
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 142

Wysłany: 08-08-2014 22:53    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Nie no, ja byłem 3 razy, więc już takiej spiny na niektóre rzeczy nie mam, w sensie brak Bard's Songa bym spokojnie wybaczył Język No wiadomo, lata 90 rządza ogólnie, ale tych z 80 jestem ciekaw jak by brzmiały na żywo. Valhalla jest na żwyo w cholerę lepsza niż na płycie, więc myślę, że w kawałki które wyminiłem tez wiele życia by tchnęli Język No ale, fakt, co by nie zagrali będzie super, bo koncertowo są naprawde świetnym zespołem.
Powrót do góry

Celembriana
Członek Kompanii Thorina

Wysłany: 10-08-2014 04:36    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

No wiadomo, lata 90 rządza ogólnie, ale tych z 80 jestem ciekaw jak by brzmiały na żywo.
Czyli jestem jedyną osobą, która nie trawi muzyki z tamtych lat, z małymi wyjątkami? Zdziwienie
Valhalla jest na żwyo w cholerę lepsza niż na płycie
Może być jeszcze lepsza? Miłość, Zakochanie
No ale, fakt, co by nie zagrali będzie super, bo koncertowo są naprawde świetnym zespołem.
To mój pierwszy koncert 'tego typu', więc to chyba niezły początek Język Cóż, po tych wszystkich pochwałach nie mogę się już doczekać Uśmiech

PAS Bang!PserwaBang!
Powrót do góry

Ivellios
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 53

Wysłany: 10-08-2014 08:04    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

O! Może też się wybiorę. Lista leszli wygląda prawdopodobnie.

W sumie to mogliby zrobić jakiś tour tylko ze starymi kawałkami.

http://www.arda.org.pl - kilkudniowy LARP drużynowy w klimatach Śródziemia. Zapraszamy!

http://about.me/januszkamienski
Powrót do góry

Kamila
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 109

Wysłany: 10-08-2014 17:06    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja jestem jak zwykle wyrodne dziecko - Metalliki lubię bardziej covery, Arkony na żywo nie trawię (no dobra, może głupie nagłośnienie było Język), Valhallę pierwszy raz usłyszałam na żywo i średnio mi się podobała (dopiero potem, słuchając na YT, stwierdziłam, że ok, może być Język).
Nie wiem, czy będzie mi się chciało jechać, chyba jestem niezbyt koncertowym zwierzęciem Język Ale się zobaczy.
Powrót do góry

Celembriana
Członek Kompanii Thorina

Wysłany: 01-01-2015 21:00    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Pewnie wszyscy już wiedzą, ale nie zaszkodzi napisać. 6 grudnia wyszedł singiel z nowej płyty. Tytuł to "Twilight of the Gods".

Link

Ja jestem zachwycona, IMO to jedno z najlepszych dzieł Love Jeśli cała płyta będzie utrzymana w tym klimacie... Miłość, Zakochanie A jakie są wasze wrażenia? Uśmiech

Właśnie, o płycie słów kilka. Tytuł to "Beyond the Red Mirror", wychodzi 30 stycznia (wg wiki). Znajdzie się na niej 11 utworów. Miałam napisać coś jeszcze?

Oto okładka:

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

PAS Bang!PserwaBang!
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Muzyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Temat: Blind Guardian (Strona 4 z 5)

Skocz do: