Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Prawda miewa skrzywione oblicze, jeśli na nią patrzą fałszywe oczy." Gandalf, Władca Pierścieni

Temat: Trójmiasto (Strona 32 z 33)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... , 31, 32, 33  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Spotkania na żywo, konwenty, konferencje Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ominous
Ogarniacz nieogarniających

Wpisy: 519

Wysłany: 31-07-2013 16:03    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Trójmiasto, żyjecie?
Przepraszam, za rok bez spotkania, za dużo się działo... Jest jeszcze ktoś chętny na ich kontynuowanie? Allerii i Kaile - co do was jestem pewien Z przymrużeniem oka A Niofo, dampf? Balduran? Można by się spotkać gdzieś w sierpniu, jak to drzewiej bywało.
Hm?

"Nawet jak jest obłędnie wesoły, to jest bezuczuciową szują."

Nie pytaj, co Tolk-Folk może zrobić dla Ciebie, ale co Ty, Anonymous możesz zrobić dla Tolk-Folku!
do roboty

Okosaur czuwa!
Powrót do góry

Ominous

Wysłany: 18-08-2013 14:56    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ok,poszczę pod własnym postem, trudno...

A więc, mimo totalnego braku odzewu w tymże temacie wściekły okazało się, że jeśli się napisze do każdego osobiście to nagle wszyscy chętni.
Tak więc, oznajmiam wszem i wobec, że po rocznej przerwie powracają Tolkienowskie Spotkania w Trójmieście Śmiech
W związku, iż wakacje, urlopy i inne takie w spotkaniu wzieły udział 'jedynie' cztery osoby: Mara, Alleria, Kaile no i ja. Spotkaliśmy się w cafe Fikcji nieopodal Manhattanu we Wrzeszczu. Rozmawiało się tak przyjemnie, nie zauważyliśmy nawet kiedy minęły ponad 3 godziny. Jak na spotkanie Trójmiejskie o Tolkienie było aż nadto, a także wiele o Tolk-Folku, tegorocznym i przyszłym.
Kolejne spotkanie, mam nadzieję w większym gronie przewiduję na wrzesień.

Jeśli są jeszcze jacyś gdańszczanie, sopocianie czy gdynianie o których nie wiem, a chcieli by przyjść zapraszamy serdecznie z otwartymi ramionami, i`m all your`s

Nie pytaj, co Tolk-Folk może zrobić dla Ciebie, ale co Ty, Anonymous możesz zrobić dla Tolk-Folku!
do roboty

Okosaur czuwa!
Powrót do góry

Mara
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 142

Wysłany: 18-09-2013 19:20    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ahoj, fani Tolkiena z Trójmiasta i ziem przyległych!
27. września multikina robią kolejne nocne maratony WP w wersjach reżyserskich.
Ktoś miałby chęć się wybrać? Kupą to zawszeć raźniej (ma cię kto szturchać, kiedy zasypiasz np. Można zasnąć... -> Wałkiem go! )
Jako pomysłodawczyni, proponuję rzecz jasna multikino w Gdyni, acz jestem otwarta na negocjacje Elfik

Członek LOS - Ligi Obrońców Szczerby (Maglora)
Powrót do góry

Ominous

Wysłany: 18-09-2013 20:44    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja z góry odpadam, wesele w rodzinie, aczkolwiek dostałem smsa ze zniżką jakieś 8 złotych, jednak można z niej skorzystać jedynie kupując z tymże smsem jutro dowolną liczbę biletów w kinie. Mogę sms podesłać, bo to nie imienne, ni nic.

Przy okazji, od dwóch tygodni próbuję znaleźć jakiś termin dla nas na spotkanie i ciągle Mam coś dla ciebie Mój wieczorny grafik pracy jest okrutny. W ostatnim tygodniu zupełnie odpadam. Ewentualnie zostaje mi wolna ta niedziele, reflektowałby ktoś?
Wiem, że obiecałem spotkanie we wrześniu i nadal czuję się do niego zobowiązany, tylko z tą pracą wyszło jak wyszło...

do roboty

Okosaur czuwa!
Powrót do góry

Mara
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 142

Wysłany: 28-03-2014 09:17    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Wybaczcie, że tak na ostatnią chwilę, ale może jacyś fani Tolkiena z Trójmiasta i okolic, z którymi nie kontaktowaliśmy się osobiście przeczytają tę notkę i będą mieli ochotę się spotkać:

Organizujemy kolejne spotkanie tolkienowskie dziś, 28. marca 2014, o godzinie 17.
Miejsce: Gdynia, Caffe Anioł, ul. Jana Kilińskiego 6 http://www.caffeaniol.pl/index.php?kontakt,6
(chyba że nie będzie miejsc (w końcu piątek...) i będziemy musieli szukać czegoś w okolicy, ale postaram się zarezerwować nam jakiś kąt).

Zapraszamy z otwartymi ramionami, i`m all your`s

Członek LOS - Ligi Obrońców Szczerby (Maglora)
Powrót do góry

Ominous

Wysłany: 06-05-2014 00:21    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

Witam wszystkich fanów trójmiejskiego wątku tolkienowskiego Z przymrużeniem oka
<dzikie tłumy wiwatują>

W tegoroczną majówką odbyło się niezwykle liczne spotkanie (nie skłamię raczej, mówiąc, iż najliczniejsze za mojej kadencji) w Gdańsku, zwane potocznie również mini TFem lub po prostu majówką u Omiego Język

Gościłem przez kilka dni brać tolkienowską z Trójmiasta, Wrocławia, Warszawy i Szczecina.
Na me wezwanie:

"Jeden Omi by wszystkich zaprosić, jeden, by wszystkich odnaleźć
Jeden by wszystkich zgromadzić i w ciemności związać
W Gdańsku, gdzie zaległy cienie."

przybyli: Alleria, Arneth, Balduran, Beriadan, Kaile, Kamila, leszli, Mara, Meldagor, Nerya i Niuchaczaus.
Apogeum impreza osiągnęła w piątkowy wieczór. Bawiliśmy się przy dźwiękach skrzypiec (tu ukłon w stronę Berii, który dwa dni pod rząd dawał koncerty skrzypkowe - chwała bohaterom) i wcinając pizzę z frytkami, która stała się naszym głównym pożywieniem, za wszyscy jesteśmy wdzięczni Kamie, jako głównej szefowej kuchni. Śniadanie zaś oporządzał leszli robiąc jajecznicę z 30 jajek – chwała bohaterom. Mimo wielu offtopów o (mojej ulubionej Język ) GoT o dziwo rozmawiało się tez sporo o Tolkienie, były rozmowy bardziej i mniej poważne, przerzucanie się cytatami i smyranie mojej półki z tolkienaliami. Często powracający był też z racji nieubłaganych terminów temat Tolk-Folkowej bitwy, omówionej na stokroć sposób. Poza tym podczas wizyt nad morzem została złożona przez Meldagora ofiara Dagonowi. Mel rzucał się w falę trzykroć i trzykroć wyszedł (o dziwo żywy), za pokutę odrzuconej ofiary zmywał zaś przypalone patelnie na kolanach – chwała bohaterom.

Z innych ciekawostek: Obeszliśmy starówkę Gdańską wzdłuż i wszerz, aczkolwiek niedane nam było zwiedzić kościoła Mariackiego, gdyż jak się okazuje, grupy muszą płacić, zaś pojedyncze osoby nie. Bardzo „miła” pani bileciarka nie dała się nabrać, na to, że jesteśmy dla siebie obcymi ludźmi Nic nowego Następnie z góry gradowej podziwialiśmy panoramę Gdańska (warto przy tym dodać, iż Kamila cały wyjazd przechodziła o kuli - chwała bohaterom).

Ogólnie rzecz ujmując, wyjazd, chociaż zorganizowany na spontanie w Gospodzie zaproszeniem do Gdańska Sędziwojki – ostatecznie wielkiej nieobecnej Smutek , okazał się niezwykle miło spędzonym czasem w tolkienowskim gronie. Chociaż przyznaję, że J.R.R. nie przyświecał nam w każdej minucie to bywało go momentami więcej niż na niektórych TFach. Mam nadzieję, że wszyscy, zarówno Ci którzy wyjechali wcześniej, jak Niuch, czy piszący obecnie matury Arneth – chwała bohaterom, jak i Ci opuszający me progi na ostatku są tak samo zadowoleni ze zjazdu jak i ja. Przyznaję, że dyrygowałem wami dość często (i z nieukrywaną satysfakcją Jestem rozwalony ), ale ktoś musi ogarniać chaos, a kto jak nie ja. Z przymrużeniem oka

Serdeczne pozdrowienia również dla Lassemisty, drugiej wielkiej nieobecnej, która musiała odwołać wyjazd w ostatniej chwili. Jestem przeciw

Na koniec dwa zdjęcia dla potomności:

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.

Grupowe ujęcie znad morza, robione palantirem Arnetha. Jak widać tolkieniści lubia żywe, jasne kolory. Ino Niuch jak ta ruda flara sygnałowa Pserwa

"Wojujący Sauronizm w kuchni" Uśmiech Saurona ;D

„Co Tolkien złączył, człowiek niech nie rozdziela.”

PS. A spanie pomiędzy dwoma długowłosymi osobami, w momencie gdy ich włosy są zaraz po umyciu sprawia wrażenie, iż człowiek się czuje jak w legowisku Cthulhu, wszędzie wokół mokre macki Jestem rozwalony

PPS. I kto wie, może ten trójmiejski zjazd się stanie nową tradycją... Z przymrużeniem oka

do roboty

Okosaur czuwa!
Powrót do góry

Zireael
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 60

Wysłany: 06-05-2014 08:01    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Z Agnes pragniemy przypomnieć, że byłyśmy tam zarówno telepatycznie, jak i za pośrednictwem facebooka lesia, którego musiałyśmy cały czas wyganiać z internetów. Język

Lassemista
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 201

Wysłany: 06-05-2014 14:09    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Wojujący Sauronizm w kuchni, określenie by Lasse, która, choć nieobecna ciałem, próbowała być obecną duchem.

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Spotkania na żywo, konwenty, konferencje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... , 31, 32, 33  Następna

Temat: Trójmiasto (Strona 32 z 33)

Skocz do: