Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Poza kręgami świata nie dosięgniesz tych, co Cię odrzucili." Hurin do Morgotha, Silmarillion

Temat: Trójmiasto (Strona 31 z 33)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... 30, 31, 32, 33  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Spotkania na żywo, konwenty, konferencje Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dampf
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 120

Wysłany: 13-07-2012 21:47    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Gruchnęła wieść, że 31 sierpnia odbędą się w Multikinach w całej Polsce nocne maratony filmowe WP w wersjach reżyserskich i Trójmiasto także się wybiera Uśmiech Bardzo dziękuję Omiemu za wypytanie osób do których nie miałem kontaktu innego niż forum i pomoc w ogarnięciu tego wydarzenia.

Do rzeczy. Kupiłem przed chwilą 4 bilety do gdańskiego Multikina. Środek sali w poziomie, w pionie górna część. Poniżej zaznaczyłem nasze miejsca:

Bilety zostały już przez mnie opłacone i znajdują się bezpiecznie w mojej skrzynce mailowej. Co do płatności to albo w dniu Maratonu, albo przelewem na moje konto jeśli komuś się spieszy (dane do przelewu mogę podać na PW). Bilety ulgowe dla Alleri i Omiego kosztowały 32,50 PLN, a normalne dla Kaile i mnie 35,50 PLN. Te 0,50 PLN to marża Multikina za sprzedaż online Śmiech Zabawni są Śmiech

No to odliczajmy dni do seansu Śmiech
Powrót do góry

dampf
Członek Kompanii Thorina

Wysłany: 24-08-2012 21:06    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

To jak, o której się widzimy za tydzień?
Powrót do góry

Ominous
Ogarniacz nieogarniających

Wpisy: 514

Wysłany: 28-08-2012 15:07    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Sprawy mają się tak, na tę chwilę, że mi pasuje wszystko, Alleria zaproponowała mały wypad do biedronki po zaopatrzenie, a telefon Kaile nie odpowiada.
Osobiście zgadzam się z wizją sklepu, z tym że biedra do 21, a najbliższa o ile mi wiadomo jest koło Manhatannu, czyli ledwie 3 przystanki od Multikina. To co, umawiamy się pod biedrą o 20 i spacerkiem potem do kina? Jakęś innę propozyszn?

Ps. Jutro rana wybywam do Gdańska, i będę na bezneciu zapewne, więc uprzedzam, że kontakt jedynie telefoniczny (no i facebook w komórce Z przymrużeniem oka )

"Nawet jak jest obłędnie wesoły, to jest bezuczuciową szują."

Nie pytaj, co Tolk-Folk może zrobić dla Ciebie, ale co Ty, Anonymous możesz zrobić dla Tolk-Folku!
do roboty

Okosaur czuwa!
Powrót do góry

dampf
Członek Kompanii Thorina

Wysłany: 28-08-2012 15:41    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Mi pasuje 20 pod Biedronką koło Manhattanu. Ino nie wiem dokładnie gdzie ona się znajduje w sumie Śmiech Ale to się znajdzie.
Powrót do góry

Ominous
Ogarniacz nieogarniających

Wpisy: 514

Wysłany: 28-08-2012 17:23    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Mapka dla zagubionych:

Mam nadzieje, że dość jasno oznaczyłem Śmiech Mogłem się pomylic o kilkadziesiąt metrów, ale na pewno się znajdziemy. (wcześniej tam była "Zatoka") Zielone kreski to przystanek tramwajowy, Manhattan na żółto.

Ps. Kaile jednka żyje i juz poinformowana Jestem rozwalony

Więc widzimy się o 20 pod biedronką.

"Nawet jak jest obłędnie wesoły, to jest bezuczuciową szują."

Nie pytaj, co Tolk-Folk może zrobić dla Ciebie, ale co Ty, Anonymous możesz zrobić dla Tolk-Folku!
do roboty

Okosaur czuwa!
Powrót do góry

dampf
Członek Kompanii Thorina

Wysłany: 28-08-2012 17:36    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Dzięki za mapę Śmiech W sumie już sprawdzałem na google streat view, ale tam ciągle jest Zatoka Śmiech

To do piątku! Wydrukuję bilety jak nie zapomnę Język A kasę najlepiej miejcie dla mnie odliczoną Język
Powrót do góry

Sędziwojka
Lady of Casterly Rock

Wpisy: 1059
Nieobecny(a): Far away. In the Halls of Mandos.

Wysłany: 28-08-2012 18:01    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

O, Manhattan to jedno z moich ulubionych miejsc we Wrzeszczu. I jest tam świetna Mediateka. Język
Szkoda, że nie mogę się tam teleportować i pójść z Wami.
Jednak jeden obejrzany maraton LOTRa mi już wystarczy. Z przymrużeniem oka

Miłego oglądania! Jestem za

And so he spoke, that lord of Castamere,
But now the rains weep o'er his hall, with no one there to hear.

Deviantart | Herbaciane zapiski | Tumblr
Powrót do góry

Alleria
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 39

Wysłany: 02-09-2012 12:37    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Sądzę, że nieco o naszym spotkaniu można napisać. Dla mnie to był pierwszy w życiu maraton filmowy. Byliśmy w Biedronce, zaopatrzyliśmy się w jedzonko i napoje. Spacerkiem dotarliśmy do kina, bo szybciej się już nie dało z pewnych względów. Było dużo ludzi w kinie. Późno zaczęli wpuszczać i usiedliśmy dopiero 20 minut po rozpoczęciu filmu. Największe wrażenie pozostawiła muzyka i nagłośnienie. Jednak niefajnie było usłyszeć nagle za plecami krzyk nazgula. Bałam się przeokropnie.
Przysnęłam ciutkę na bitwie pod Helmowym Jarem. Szkoda.
Było cudownie. Dla tej muzyki jeszcze raz by się obejrzało. Ech. To kiedy spotkanie?

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Spotkania na żywo, konwenty, konferencje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... 30, 31, 32, 33  Następna

Temat: Trójmiasto (Strona 31 z 33)

Skocz do: