Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(1) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Wszystkie drogi są teraz zakrzywione." Dunedainowie, Silmarillion

Temat: Trójmiasto (Strona 1 z 33)

Idź do strony 1, 2, 3 ... 31, 32, 33  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Spotkania na żywo, konwenty, konferencje Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tavarunya
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 305
Nieobecny(a): W lesie

Wysłany: 07-09-2009 19:52    Temat wpisu: Trójmiasto Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Kraków, Bydgoszcz, Warszawa i Katowice mają swoje spotkania a Trójmiasto nie. A przecież trochę nas chyba znad morza na forum siedzi Uśmiech
Co wy na to, żeby się jakoś umówić i spróbować regularnych spotkań nadmorskiego ludu? Najlepiej oczywiście w jakiś weekend.

Kaile
Strażnik Północy

Wpisy: 766

Wysłany: 07-09-2009 20:55    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

O tak, cos by sie przydalo bo trojmiejski fandom wydaje sie byc martwy. Probowalam troche przebadac sytuacje na Pomorzu na Elendilich i tam jedyny aktywny czlowiek to chyba niejaki Thoron-thalion, inni albo nieaktywni, albo nie podali miejsca zamieszkania. A tutaj tez ludzi z Pomoza mozna by chyba policzyc na palcach jednej reki Mam coś dla ciebie , przynajmniej tych aktywnych i zadeklarowanych w profilu. Chorazy5 jest chyba z Gdanska, z tych nowszych co zauwazylam.
Z tego co wiem to druzyna Boromira miala swoj trojmiejski 'oddzial', ale to bylo relatywnie dawno? Ja na kazde takie spotkanie na pewno przyjde, ale do 5 pazdziernika jestem w Niemczech. Z przymrużeniem oka

'Here once was light, that the Valar begrudged to Middle-earth, but now dark levels all. Shall we mourn here deedless for ever, a shadow-folk, mist-haunting, dropping vain tears in the salt thankless Sea?'
Powrót do góry

Tavarunya

Wpisy: 305
Nieobecny(a): W lesie

Wysłany: 08-09-2009 08:52    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Byłyśmy na dwóch bodajże spotkaniach organizowanych przez elendilich, ale potem jakoś przestały się odbywać. Wydaje mi się, ze czas najwyższy tradycję spotkań odnowić. Proponuję, żebyś, jeśli chcesz, podała też informację o propozycji spotkania na LNDL, bo ani ja ani Pani Elbereth nie mamy tam kont Elfik Zobaczymy co z tego wyniknie. Akurat zrobiła się ładna pogoda, może się utrzyma przez jakiś czas Uśmiech. Można by iść nad morze Love

Kaile
Strażnik Północy

Wysłany: 08-09-2009 10:31    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Tam jest temat o zjazdach w Trojmiescie i jest chyba tak od roku martwy Uśmiech Ja niestety tak jak pisalam, moge dopiero w pazdzierniku. A nad morzem jest ladnie o kazdej porze roku Język
Odswieze ten temat na LNDL i zobaczymy. Uśmiech

'Here once was light, that the Valar begrudged to Middle-earth, but now dark levels all. Shall we mourn here deedless for ever, a shadow-folk, mist-haunting, dropping vain tears in the salt thankless Sea?'
Powrót do góry

Elbereth

Wpisy: 330

Wysłany: 08-09-2009 10:46    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

W październiku może też być jeszcze ładnie Uśmiech Można by zaproponować wstępną datę na 11tego na przykład, może i na tym forum ktoś się jeszcze skusi? ^^
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
Powrót do góry

Kaile
Strażnik Północy

Wysłany: 08-09-2009 11:10    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Mi pasuje kazdy dzien wlasciwie. I tak sie tylko obijam na ostatnim roku 'pracujac' nad praca magisterska Super śmiech
Powrót do góry

Elbereth

Wpisy: 330

Wysłany: 08-09-2009 12:12    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Mi niestety pasują tylko niedziele, albo godziny od 17tej wzwyż, taka praca^^
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
Powrót do góry

Halcatra
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 188

Wysłany: 08-09-2009 17:41    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Zdaje się, że Ivellios i jego kompania też coś wspólnego z Trójmiastem mają, tak gdybym coś mogła wtrącić. Z przymrużeniem oka
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Spotkania na żywo, konwenty, konferencje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 31, 32, 33  Następna

Temat: Trójmiasto (Strona 1 z 33)

Skocz do: