Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Burza nadciąga i wszyscy przyjaciele powinni trzymać się w gromadzie, żeby każdego z osobna nie powaliła wichura." Gandalf do Theodena, Władca Pierścieni

Temat: Trójmiasto (Strona 2 z 33)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, ... 31, 32, 33  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Spotkania na żywo, konwenty, konferencje Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tavarunya
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 305
Nieobecny(a): W lesie

Wysłany: 08-09-2009 18:48    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Hmmmmmmmmmm Halcatro a wiesz może, na którym forum można ich znaleźć, żeby im wiadomość o spotkaniu przekazać? ^^ Bo z F1 jakoś nie kojarzę hmmmm...

M.L.
Uprzedzony, ujadający krzykacz / Administrator

Wpisy: 5864

Wysłany: 08-09-2009 19:04    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Z Trojmiasta było tez troche osób, ktore albo nigdy albo od dawna nie udzielały się na Forum, na przykład Preciousss, albo Ancestro. Ale nie wiem, co się z nimi teraz dzieje.
Zwróce trójmiejskiej części Kompanii Boromira uwage na ten temat, może ktos z nich zdecyduje się przybyć.

For the home of the holy
For the faith, for the way of the sword
Powrót do góry

Halcatra
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 188

Wysłany: 09-09-2009 18:19    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Są na pewno na Elendili, ale namiary na Ivelliosa można pewnie znaleźć na stronie Bractwa Rivendell bodajże. Choć nei jestem pewna, czy sam Ivellios nie był też kiedyś zarejestrowany tutaj.
Powrót do góry

Kaile
Strażnik Północy

Wpisy: 766

Wysłany: 09-09-2009 18:36    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Na razie na LNDL nikt nie odpowiada. Nie Nie Ivellios chyba tez dluzszy czas nieaktywny, bo mi ten nick nic nie mowi, poza tym w profilu na LNDL ma skąd> Krakow? Co do trojmiejskiej Kompanii Boromira to Zair pisala, ze tylko Pantera jeszcze siedzi w tolkienistyce. hmmmm... Ja fandomowych kontaktow nie mam, dlugo bylam tylko biernym obserwatorem Uśmiech
'Here once was light, that the Valar begrudged to Middle-earth, but now dark levels all. Shall we mourn here deedless for ever, a shadow-folk, mist-haunting, dropping vain tears in the salt thankless Sea?'
Powrót do góry

Alleria
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 39

Wysłany: 09-09-2009 20:44    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Witam (odezwała się ta długo milcząca, heh Z przymrużeniem oka)

Perspektywa zjazdu mogłaby byś fajna, gdyby nie nowości które zwaliły mi się na głowę. Zaczęłam pracę, będę miała dodatkowo studia. Nie wiem jak sobie poradzę. Nie mam pojęcia z jakim wyprzedzeniem układają grafik, mam w ogóle pracować tymczasowo poza miejscem zamieszkania, więc trudno będzie mi określić dzień odpowiedni do zjazdu nie mam zielonego pojęcia, naprawdę nie wiem, mnie się nie pytaj. Prędzej październik, zarobię to będę mogła zapłacić lokajowi by mnie zawiózł tam gdzie będzie spotkanie Śmiech.

Mówiąc krótko, dopisuję się do listy chętnych.

Pozdrawiam.
Alleria

P.S. Elbe, niedziela? Niech to, ja w weekendy głównie będę pracować. W tą niedzielę pracuję do 22.

Kaile
Strażnik Północy

Wysłany: 19-09-2009 17:06    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Na LNDL zero reakcji, tutaj w innych tematach pisza ludzie z Gdanska ale chyba nie maja ochoty na zadne spotkanie Nie Nie
'Here once was light, that the Valar begrudged to Middle-earth, but now dark levels all. Shall we mourn here deedless for ever, a shadow-folk, mist-haunting, dropping vain tears in the salt thankless Sea?'
Powrót do góry

Erunesta
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 15

Wysłany: 19-09-2009 20:19    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Jestem z gdańska i mam ochotę! Na LNLD odpisałem Tobie i mam nadzieję na jakieś spotkanie Z przymrużeniem oka

Kaile
Strażnik Północy

Wysłany: 19-09-2009 20:47    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Erunesta napisał(a) (zobacz wpis):
Jestem z gdańska i mam ochotę! Na LNLD odpisałem Tobie i mam nadzieję na jakieś spotkanie Z przymrużeniem oka

Ty jestes Thoron-thalion? Uśmiech

Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Spotkania na żywo, konwenty, konferencje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, ... 31, 32, 33  Następna

Temat: Trójmiasto (Strona 2 z 33)

Skocz do: