Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Avallone zniknęła z ziemi, Aman został zabrany gdzieś daleko i nie można ich znaleźć w świecie dzisiejszych ciemności. Niegdyś wszakże były, a więc ciągle są w swej prawdziwej postaci, będąc częścią takiego świata, jaki został pierwotnie zaplanowany." Dunedainowie, Silmarillion

Temat: Tolkienowska szafa (Strona 2 z 8)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Twórczość fanowska Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nifrodel
Alsílatiel / Administrator

Wpisy: 2726
Nieobecny(a): panta rhei...

Wysłany: 07-02-2012 22:11    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ninquelen, świetny płaszczyk Love Jestem za

Dopisuję się do tematu, bo przypadkiem natknęłam się na bardzo magiczny sklep z magicznymi sukniami, przeznaczonymi oczywiście do magicznych praktyk i rytuałów Super śmiech Są wszelako suknie gotyckie, średniowieczne a nawet elfickie- te ostatnie, nie wiedzieć czemu, z koronki hmmmm... więcej odsłaniającej niż zasłaniającej Spox Ratujcie bo go pobiję (ale to pewnie dlatego, że to suknie "duszków lasu Elfów" więc tych niekanonicznych Z przymrużeniem oka Z przymrużeniem oka Złośliwy uśmiech ) ceny zabójcze wszystko mi się pomieszało
http://magiczny-swiat.es24.pl/search/fraza,%C5%9Bredniowieczna+suknia// s,1

Wstawiam jako ciekawostkę, która mnie bardzo ubawiła Super śmiech zwłaszcza nazwy sukien z nadużywanym przymiotnikiem "magiczne" Język oraz opisem: "Cudowne uczucie naturalnego materiału, który rozszerza Twoje pole energetyczne." szczęka opada Nie wiedziałam, że 100% wiskozy, [która jakkolwiek udaje włókno naturalne, jest przecież przemysłowo wytwarzanym włóknem na bazie celulozy i lubi się mechacić Ratujcie bo go pobiję ] ma właściwości poszerzania pola energetycznego Zdziwienie Chichotanie kompletny szok! zemdlałem z wrażenia Teraz co druga bluzka czy sukienka wiskozę w składzie Z przymrużeniem oka , a już kobiecych ciuchów z 100% wiskozy można znaleźć na pęczki, biedne są zatem pola energetyczne mężczyzn... Pserwa

A reklama dźwignią handlu Mam coś dla ciebie Z przymrużeniem oka

blask się do niej garnął...

~~~~~~~~
Almanach Tolkienowski Aiglos
Eldalairië
Powrót do góry

Dag O'Berth
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 269

Wysłany: 07-02-2012 22:31    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Proszę się nie nabijać bo Mme M.B. jak podaje oficjalna strona reprezentuje różowy nurt energetyczny, który jest odpowiedzialny za realizację Mojego powołana czyli sensu istnienia na ziemi http://mariabucardi.pl.tl/

W paradygmacie różowego nurtu energetycznego rozszerzalność pola energetycznego przez wiskozę, celulozę itp. jest oczywistą oczywistością jak zasady dynamiki Newtona.

Lassemista
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 202

Wysłany: 07-02-2012 22:59    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Suknie do magicznych praktyk i rytuałów nieodmiennie mnie wzruszają Super śmiech Co jakiś czas, kiedy czegoś poszukuję google wypluwają mi tę stronę i nie mogę sobie odmówić przyjemności wejścia na chwile i oddania się marzeniom o rozszerzeniu pola energetycznego oryginalną, średniowieczną suknią z gumkami, której piękno podkreślają częste prania.

Zair Ugru-nad
Strażnik Północy

Wpisy: 841

Wysłany: 07-02-2012 23:27    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Poprzeglądałam sobie ubiory "magiczne" i uśmiałam się do łez Z przymrużeniem oka Nie wiedziałam, że sukienki o ogólnie rzecz biorąc "gotyckim" wyglądzie i kroju, są magiczne - same w sobie Z przymrużeniem oka

A przecież w literaturze na temat magii ceremonialnej są dokładnie opisane szaty maga, krój i kolory (te ostatnie mają bardzo duże znaczenie) Z przymrużeniem oka

Nie mówiąc już o tym, że do krojów średniowiecznych te suknie mają się nijak Z przymrużeniem oka

Powrót do góry

Lassemista
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 202

Wysłany: 07-02-2012 23:40    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Zair Ugru-nad napisał(a) (zobacz wpis):

Nie mówiąc już o tym, że do krojów średniowiecznych te suknie mają się nijak Z przymrużeniem oka

Oj tam, oj tam, wszystko co długie jest średniowieczne. A jak ma jeszcze długi rękaw, to średniowiecze pełną gębą.

Nifrodel
Alsílatiel / Administrator

Wpisy: 2726
Nieobecny(a): panta rhei...

Wysłany: 08-02-2012 00:04    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Dag O'Berth napisał(a) (zobacz wpis):

W paradygmacie różowego nurtu energetycznego rozszerzalność pola energetycznego przez wiskozę, celulozę itp. jest oczywistą oczywistością jak zasady dynamiki Newtona.

No właśnie, zastanawiające jest wszelako, że taka bluza codzienna dla czarownic z kapturem S-M to 'czysta bawełna o pięknym splocie' hmmmm... . Chyba chodzi o to, żeby nie przegrzewać tego wiskozowego pola? (nie wiem, na termodynamice się nie znam Z przymrużeniem oka ) Język

A przecież w literaturze na temat magii ceremonialnej są dokładnie opisane szaty maga, krój i kolory (te ostatnie mają bardzo duże znaczenie) Z przymrużeniem oka

To musi magia uwspółcześniona jest mam pomysł!!! . Kto by tam na klasykę dziś czas tracił Z przymrużeniem oka

blask się do niej garnął...

~~~~~~~~
Almanach Tolkienowski Aiglos
Eldalairië
Powrót do góry

yossariana
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 106

Wysłany: 08-02-2012 12:58    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Dziękuję Wam... Za niezapomnianą przerwę w pracy Super śmiech RE-WE-LA-CJA!
Powrót do góry

Zair Ugru-nad
Strażnik Północy

Wpisy: 841

Wysłany: 08-02-2012 14:45    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Nifrodel napisał(a) (zobacz wpis):

To musi magia uwspółcześniona jest mam pomysł!!! . Kto by tam na klasykę dziś czas tracił Z przymrużeniem oka

No wcale niekoniecznie Jestem rozwalony Zawsze klasykę można podciągnąć pod całkiem modny dziś trend "grunge'owy" tudzież "oldschoolowy" Z przymrużeniem oka

Lassemista ja należę (nie)stety do purystów w kwestii średniowiecza Z przymrużeniem oka

Jak się człowiek zacznie przyglądać strzegółom, to ta cała moda gotycka wbrew swojej nazwie czerpie więcej inspiracji np. z renesansu czy baroku, niż ze średniowiecza - przynajmniej w kwestii strojów Z przymrużeniem oka

Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Twórczość fanowska Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Temat: Tolkienowska szafa (Strona 2 z 8)

Skocz do: