Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"-Pozdrowiony bądź, Gurthangu, śmierci żelazna! Ty jeden mi pozostałeś! Ale czy znasz innego pana, niż ten, który tobą włada? Komu jesteś posłuszny, prócz dłoni, która cię ściska? Nie wzdragasz się przed żadną krwią! Czy zabierzesz Túrina Turambara? Czy szybką śmierć mi zadasz?" Turin Turambar, Silmarillion

Temat: Utrata danych na forum (Strona 1 z 3)

Idź do strony 1, 2, 3  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany wpisów lub pisania odpowiedzi    Forum tolkienowskie -> Uwagi i propozycje Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
elfy
Administrator

Wpisy: 1145

Wysłany: 04-06-2009 13:06    Temat wpisu: Utrata danych na forum Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Witam,

Nastąpiła utrata danych na forum od ok. 7 maja do dzisiaj.

Krótka historia:
1) Przychodzi mail, że firma hostingowa na której działało forum od 4 lat padła i kupiła ją Inna Firma.
2) Inna firma przysyła info, że Witamy Serdecznie, Jesteśmy Najlepsi, Yeah! Super! Yeah! Wszystko zostanie przeniesione ze starych serwerow.
3) Kilka dni przerwy technicznej (to właśnie ta przerwa która była kilka tygodni temu i trwała 3 dni chociaż Inna Firma mówiła że potrwa kilka godzin).
4) Inna Firma - Yeah! Super! Wszystko przeniesione!!
5) 3 dni temu zaczął się syf, nie można była wejść na żadną stronę tolkien.com.pl. Dzisiaj w koncu po milionach maili ruszylo.
6) Okazalo sie ze baza jest z poczatku maja. Inna Firma stwierdza ze to wina klienta i to ze 3 dni temu baza była a teraz się zmyła to sorry. Na marginesie backupu danych od czasu przejecia przez Inną Firmę klient nie mogl wykonac bo nie mial dostepu i byl syf a odpowiedzi BOKu idiotyczne.

To tyle. Poczta na tolkien.com.pl też nie działa, jeszcze nad tym "pracują"... Jak ktoś pisał na admińskiego maila to nie doszło i już nie dojdzie. W razie czego piszcie PW.

P.S. yeah! super!

Pozdr.

Edit: Poczta już działa. Szanse na odzyskanie wpisów z przed "wykupu" są bardzo małe ale ciągle trwa dyskusja. Może Inna Firma jednak zaskoczy czymś pozytywnym. Zobaczymy.

Ostatnio zmieniony przez elfy dnia 01-07-2009 23:59, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

Marille Undómiel
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 241

Wysłany: 04-06-2009 19:48    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Och, co za ulga !!!
Znowu widzieć Forum chwała wam, chylę czoła, dzięki
A już się ciężko zastanawiałam, czy Was jeszcze ujrzę Smutek
Mam nadzieję, że jakoś się wszystko poukłada i Nowa Firma stanie na wysokości zadania w końcu...
Trzymajcie się dzielnie Nifrodel i Elfy Jestem za

Powtórzę się - fajnie, że już znowu jesteście Love

Pozdrowienia dla Wszystkich!
Powrót do góry

M.L.
Uprzedzony, ujadający krzykacz / Administrator

Wpisy: 5709

Wysłany: 04-06-2009 20:15    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Mam jednak nadzieję, że przynjamniej część utraconych postów uda się odzyskać. Bo byłaby szkoda tekstów Kasiopei, Geivre, klemenko, Turina Dagnira, Nif i kilku innych osob. Ale z drugiej strony. Trudno się mówi i żyje się dalej. Nawet jak stracone posty nie wrócą, to powstaną nowe, i wszystko będzie się kręcić dalej. wieeeeeeeeeelgachny uśmiech
Inaczej niż Marillie byłem pewien, że Forum wróci, ale ciesze sie równie mocno, że wrociło.
W takich momentach jak ten człowiek czuje czego mu brakuje. Tak wiem, jest objaw uzależnienia. wieeeeeeeeeelgachny uśmiech Gwarantuje, że to nie jedyne uzaleznienie, i co gorsze nie zamierzam się leczyć. wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

For the home of the holy
For the faith, for the way of the sword
Powrót do góry

Tinwerína Míriel
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 74
Nieobecny(a): wpatrzona w zachód słońca w Henneth Annun

Wysłany: 04-06-2009 20:18    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

No nareszcie działa! Brakowało mi forum i bałam się, że w ogóle już nie ruszy. Oby Inna Firma spisywała się jak najlepiej i nie było więcej takich niespodzianek Proooszę prooooooszę
Powodzenia i wytrwałości Adminom w kontaktach z Inną Firma - Yeah! Super! życzę. Niech zaskakuje ale tylko pozytywnie.

A luz dos astros nos Mares Poentes.
Powrót do góry

Tici
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 490

Wysłany: 04-06-2009 20:43    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Wierzyłam , że forum wróci Uśmiech
Ale przyznam, że zirytowało mnie zniknięcie części dyskusji... Ech, Inna Firma Jestem rozwalony
Teraz to już tylko życzyć, by wszystko było ok Uśmiech

Elfy i Nifrodel chwała wam, chylę czoła, dzięki chwała wam, chylę czoła, dzięki chwała wam, chylę czoła, dzięki chwała wam, chylę czoła, dzięki
Powrót do góry

Feanor1337
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 75

Wysłany: 05-06-2009 07:13    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja szczerze mowiac, to myslalem ze forum chyba nie wroci, bo nagle znikniecie bez zapowiedzi nie wrozylo zbyt dobrze Z przymrużeniem oka.
Co do utraconych postow - no juz trudno, to w moim przypadku chyba tylko 11 wpisow + mniej wiecej tyle samo z "Kucyka". Gorzej sie stalo, ze poszlo do kasacji sporo ciekawych nowo zalozonych tematow, wylecial tez fajny temat "Skojarzenia" z "Kucyka" Skrzywienie. No i pare tematow zaczelo sie tez fajnie znow rozkrecac jak np. "Boromir" w dziale "Wladca Pierscieni", wiec ciekawe czy teraz wszystko sie podobnie potoczy i te tematy odzyja/zostana zalozone na nowo, czy uwaga szanownych forumowiczow skupi sie na innych sprawach Super śmiech.

For Fëanor was made the mightiest in all parts of body and mind: in valour, in endurance, in beauty, in understanding, in skill, in strength and subtlety alike: of all the Children of Ilúvatar, and a bright flame was in him.
Powrót do góry

klemenko

Wpisy: 370

Wysłany: 05-06-2009 07:55    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

O tak, szkoda Boromira i relacji ML-a ze spotkania tolkienologicznego.

Skojarzenia zawsze możemy założyć na nowo.

Elbereth

Wpisy: 330

Wysłany: 05-06-2009 09:58    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Przede wszystkim szczerze podziwiam włożoną w to pracę i całe te nerwy związane z użeraniem się z tymi kretynami z firmy. Elfy, jesteś the best chwała wam, chylę czoła, dzięki Jestem za
A forum istnieje od lat i naprawdę, kilka tygodni postów nie zmienia jego wartości, więc proponuję już nie narzekać tylko się cieszyć, że mamy taką administrację i całego forum Sau.. znaczy diabli nie wzięli, bo mogło się tak stać.

Elfy i Nifrodel - należą Wam się przeogromne podziękowania za Waszą pracę, czas i energię włożone aby to wszystko tutaj utrzymać. Dużo światła dla Was Kwiatek Serduszka chwała wam, chylę czoła, dzięki

The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany wpisów lub pisania odpowiedzi    Forum tolkienowskie -> Uwagi i propozycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Temat: Utrata danych na forum (Strona 1 z 3)

Skocz do: