Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Avallone zniknęła z ziemi, Aman został zabrany gdzieś daleko i nie można ich znaleźć w świecie dzisiejszych ciemności. Niegdyś wszakże były, a więc ciągle są w swej prawdziwej postaci, będąc częścią takiego świata, jaki został pierwotnie zaplanowany." Dunedainowie, Silmarillion

Temat: Bitwa pod Morannon - XI TF (Strona 4 z 8)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolk Folk Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zair Ugru-nad
Strażnik Północy

Wpisy: 841

Wysłany: 09-06-2009 21:45    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Adiemus napisał(a) (zobacz wpis):
Dziesięć? Tuzin? Ogarniesz taką grupę, Anita?

Nie ma problemu Z przymrużeniem oka W Sobótce w 2006 roku w trzy osoby udało się ogarnąć około 40 uczestników harcerskiego rajdu tolkienowskiego Z przymrużeniem oka A przez ten czas to żeśmy bynajmniej nie próżnowali Jestem rozwalony

Powrót do góry

Adamob
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 221

Wysłany: 11-06-2009 22:27    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Cytat:
No i potrzebowałabym pomocy w osobie Adamoba i innych, którzy mają choćby trochę pojęcia w zakresie podstaw

Złośliwy uśmiech Złośliwy uśmiech Złośliwy uśmiech Złośliwy uśmiech

Co ma oznaczać że sie stawię Uśmiech

A tak bardziej serio, to wpadł mi pomysł połączenia ewentualnych warsztatów na polu namiotowym z pokazem na sobotę gdzieś z boku parku dla widzów.
Zależałoby to od zaangażowania tfowiczów, ale być może udałoby się, by np w piątek ćwiczyć taką partię materiału, którą da sie bardzo ładnie i efektownie przedstawić widzom w sobotę. A nastepnie i widzowie jeśliby byli chętni mogliby potrzymać wastery i pomachać sobie w wyznaczony sposób. Uśmiech

Oczywiście nie każdy biorący udział w warsztatach na polu będzie miał ochotę powatrzać to w sobotę, ale może akurat komuś tak sie spodoba, że bedzie chciał się zapezentować na pokazie.
Osobiście zgłaszam się chętnie do pomocy zarówno na sobotę jak i na pole na piatek Uśmiech

No i ja chce do bitwy, do bitwy Jestem za Proooszę prooooooszę Gandalf na Cienistogrzywym

Powrót do góry

Elek
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 606

Wysłany: 15-06-2009 21:48    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Pełny program TOLK FOLK już na stronie:)

Villentretenmerth
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 177

Wysłany: 16-06-2009 12:45    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

kompletny szok! zemdlałem z wrażenia nie ma koncertu DTH nie ma mowy nie mam zielonego pojęcia, naprawdę nie wiem, mnie się nie pytaj
że już o konkursie piosenki tolkfolkowej nie wspomnę...
bryndza ech...

ale i tak przyjadę Język

Doppler zarzucił Villentretenmerthowi rasizm, szowinizm i brak elementarnego pojęcia o istocie dyskusji. Urażony Villentretenmerth przybrał więc na chwilę postać smoka, niszcząc trochę mebli i doprowadzając do ogólnej paniki.
Powrót do góry

Elek
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 606

Wysłany: 16-06-2009 19:17    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Zgodnie z decyzją szanownego grona tolkfolkowego koncert DTH ma być w roku 2010. Co do konkursu piosenki organizacją miał się zająć Adiemus przy współpracy z Jackiem Wanszewiczem. Na obecną chwilę nie mam w tym temacie żadnej informacji, co nie znaczy, że nie zostaniemy w jakiś sposób zaskoczeni na imprezie:)

Adiemus
One Ring - One TolkFolk :)

Wpisy: 1992

Wysłany: 16-06-2009 23:03    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

napisałem do Jacka kawał czasu temu -po miesiącu (Z przymrużeniem oka) odpowiedział, że musi napisać regulamin i na tym się urwało... pewnie ma nawał innych zajęć.
zrobimy w przyszłym roku TF ZnowuMuzyczny Z przymrużeniem oka -z koncertem DTH, Końkursem i (wreszcie Jestem rozwalony ) Śpiewnikiem Śmiech

Powrót do góry

Kamila
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 114

Wysłany: 17-06-2009 20:52    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Zair Ugru-nad napisał(a) (zobacz wpis):
Przyjdź do nas na trening Z przymrużeniem oka Wastera drewnianego na początek się skombinuje Z przymrużeniem oka A na TF-a się wymyśli coś Uśmiech Jesli tylko są chęci, nie ma żadnego problemu Jestem rozwalony

Ech, przed TF-em chyba mi się na Wasz trening dotrzeć nie uda... Ale chęci są Uśmiech I za jakieś cuś na TF-a, chociażby kijek ( Jestem rozwalony ) byłabym bardzo dźwięczna <patrzy, że jest godzina 20:40... i robi oczka kotka ze Shreka Język >
Powrót do góry

Zair Ugru-nad
Strażnik Północy

Wpisy: 841

Wysłany: 17-06-2009 20:56    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Kamila napisał(a) (zobacz wpis):
Ech, przed TF-em chyba mi się na Wasz trening dotrzeć nie uda... Ale chęci są Uśmiech I za jakieś cuś na TF-a, chociażby kijek ( Jestem rozwalony ) byłabym bardzo dźwięczna <patrzy, że jest godzina 20:40... i robi oczka kotka ze Shreka Język >

Nie ma problemu, jeśli nawet dotrzesz po TF-ie Z przymrużeniem oka A że wszystko wskazuje na to, że dzięki Jarkowi będę mieć zapewniony transport samochodem, to i zapasowego wastera nie problem wziąć Uśmiech

Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolk Folk Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Temat: Bitwa pod Morannon - XI TF (Strona 4 z 8)

Skocz do: