Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Gdy świat się rozszczepił, stare drogi i ścieżki pamięci Zachodu pozostały i biegną jak potężny, niewidzialny most przez strefę powietrzną oddechów i lotu (także zakrzywioną odkąd świat się zakrzywił) a dalej przez strefę Ilmen, gdzie żadna istota cielesna nie może bez pomocy przetrwać, aż do Samotnej Wyspy, Tol Eressea, a może poza nią, do Valinoru gdzie w dalszym ciągu Valarowie przebywają i obserwują jak rozwija się historia świata." , Silmarillion

Temat: Endore Middle Earth - polskie MMORPG w realiach swiata Tolki (Strona 1 z 3)

Idź do strony 1, 2, 3  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Karcianki tolkienowskie i inne gry Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lawryn
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 4

Wysłany: 14-03-2009 22:20    Temat wpisu: Endore Middle Earth - polskie MMORPG w realiach swiata Tolki Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Witam...

Nasz shard prowadzimy z kilkuletnim doswiadczeniem. Jeden z pierwszych i najstarszych na polskiej scenie Ultimy Online. Naszym graczom oferujemy niezapomniane chwile w realiach swiata Tolkiena. Rozrywka nastawiona jest na RPG, i mimo iz jest MMORPG staramy sie zachowac wysoki poziom rozrywki. Formularz rejestracyjny moze nieco odstraszyc Was, jednak prosze zwrocic uwage, ze tylko rygorystyczna selekcja pozwala nam na wybor graczy, ktorzy maja pojecie o RPG jak i swiecie wykreowanym przez mistrza. Dolacz do nas i przemierzaj trakty Srodziemia wsrod swoich pobratancow. Zdobacz slawe i niech twoje imie niesie sie w piesniach przez wieki!

tutaj adres do strony endore.angrenost.org

Haradrim
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 17

Wysłany: 16-03-2009 18:37    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Zarejestrowałem się. Ale niestety jest problem z pobraniem plików. Bardzo proszę o załatwienie mi jakichś alternatywnych linków. I jeszczę o wytłumaczenie krok po kroku jak to zainsatalować Z przymrużeniem oka Ja w tym jestem raczej newbie Z przymrużeniem oka
Zapowiada się na ciekawą rozgrywkę, więc czekam na odpowiedź Śmiech

Pozdrawiam!

"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwejcji."
Powrót do góry

sidewalk
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 67

Wysłany: 16-03-2009 18:50    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Czy to tak na prawdę się różni czymś od UO? Czy po prostu zmienione nazwy ras i to wszystko?

Pytam, bo grałem w UO i nawet mi przypadła do gustu, a teraz zastanawiam ise nad tym serwem Uśmiech

Haradrim
Mieszkaniec Shire

Wysłany: 16-03-2009 18:55    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja nie grałem nigdy w żadną tego typu grę i właśnie chciałem zacząć przygodę z tą Z przymrużeniem oka Pożyjemy, zobaczymy. Po stronie głównej wygląda na to, że jest to gra mocno rozbudowana.
"Wielu żywych zasługuje na śmierć. I wielu ginących zasługuje na dalsze życie. Czy potrafisz im je wrócić? Więc nie szafuj tak wyrokami śmierci, albowiem nawet najmędrsi nie potrafią dojrzeć wszystkich konsekwejcji."
Powrót do góry

sidewalk
Członek Kompanii Thorina

Wysłany: 16-03-2009 20:23    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ta ta gra jest na prawdę świetna, i podoba mi się system zakładania kont(taki sam był na wszystkich serwach na jakich grałem), nie przejdzie ktoś bez wyobraźni, kto nie ma pojęcia kim chce grać itp.

Dlatego Haradrim dobrze radzę zastanowić się nad wyborem postaci, bo trzeba ją opisać, i przedstawić nasz plany na jej rozwój, opisać wygląd, pochodzenie itp. itd. zresztą poczytaj w/w www a wszystkiego się z niej dowiesz Uśmiech

Haradrim
Mieszkaniec Shire

Wysłany: 16-03-2009 22:23    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Napisałem historię postaci, jej wygląd i cechy. Ale narazie nie mam czasu na głębsze wczytywanie się we wszystko. Tylko że nie mogę pobrać samej gry i tych dodatków. sidewalk, mógłbyś zrobić upload z tego co Ty sam ściągnąłeś? Np. na ODSiebie.com
I możesz napisaać gdzie grasz, to popykamy razem, bo ja jestem zupełnym nowicjuszem w takim czymś. Ratujcie bo go pobiję

Powrót do góry

sidewalk
Członek Kompanii Thorina

Wysłany: 16-03-2009 22:53    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ale z czym masz konkretnie problem przy pobieraniu? Bo ja sprawdziłem i wszystko śmiga, aż miło Uśmiech

A co do grania, to teraz nie gram w UO nigdzie, teraz gram w Rappelz(może ktoś słyszał Język )

ReUpa także nie zrobię, bo:
po pierwsze primo, nie mam na kompie
po drugie primo, kliknij tutaj i powinno się zacząć pobierać, to wszystkie pliki potrzebne do gry bodajże,
a po trzecie primo ultimo to waży trochę ponad 400mb(nawet przy moim słabym necie będzie się ściągało góra 1h.

Ja tam w tej grze jakimś pro nie było, bo serwy na których grałem jakoś nie stały zbyt długo nigdy Język dlatego jak ostatni padł to usunąłem klienta, żeby mnie nie korciło zaczynać znów w to grać Jestem rozwalony

Haradrim
Mieszkaniec Shire

Wysłany: 17-03-2009 06:50    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Illegal download attempt <-- to mi wyskakuje...
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Karcianki tolkienowskie i inne gry Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Temat: Endore Middle Earth - polskie MMORPG w realiach swiata Tolki (Strona 1 z 3)

Skocz do: