Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Głupcem jest ten, kto wchodzi w układy z Morgothem." Hurin, Silmarillion

Temat: Harfa, Maskotka i Tolkien (Strona 1 z 2)

Idź do strony 1, 2  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Muzyka Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adiemus
One Ring - One TolkFolk :)

Wpisy: 1992

Wysłany: 11-01-2009 10:19    Temat wpisu: Harfa, Maskotka i Tolkien Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Wprawdzie gry Basi jeszcze nie słyszałem, ale -zważywszy na głosy Forumowiczów, którzy mieli już to szczęście- uważam, że zasługuje na osobny temat w tym dziale*/ Spox
mONA napisał(a) (zobacz wpis):
Teraz, po koncercie zostało tylko wspomnienie w postaci nagranego przez brata koncertu (jeżeli się uda, postaram się wrzucić w Sieć Szeloby choć kawałki) i płyta Love
Oby jak najszybciej, fani nie mogą się doczekać Język
Jaka płyta? wszystko mi się pomieszało szczegóły prosim, i gdzie to można znaleźć/zamówić chwała wam, chylę czoła, dzięki
Jako "muzycznie zakręcony" tolkienista-amator nie posiadam się z radości, że mamy na Forumie utalentowanych w tym kierunku Przyjaciół Uśmiech

*/ istnieje już tutaj temat założony przez Elbereth: http://forum.tolkien.com.pl/viewtopic.php?t=4266 -ale, jako że dotyczy on pojedynczego koncertu, doszedłem do wniosku, że jednak należy się osobny

Powrót do góry

mONA
Mieszkanka Shire

Wpisy: 745
Nieobecny(a): jestem. gdzieś. gdziekolwiek. w Shire :-)

Wysłany: 11-01-2009 10:53    Temat wpisu: Re: Harfa, Maskotka i Tolkien Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Adiemus napisał(a) (zobacz wpis):
Wprawdzie gry Basi jeszcze nie słyszałem, ale -zważywszy na głosy Forumowiczów, którzy mieli już to szczęście- uważam, że zasługuje na osobny temat w tym dziale*/ Spox

Zasługuje, nawet bardzo wieeeeeeeeeelgachny uśmiech
Cytat:

Jaka płyta? wszystko mi się pomieszało szczegóły prosim, i gdzie to można znaleźć/zamówić chwała wam, chylę czoła, dzięki

http://www.harfiarka.pl/index.php/plyta/ Uśmiech Jedyne, co mogę zarzucić tej płycie to to, że za krótka Uśmiech Bo zdecydowanie chciałoby się więcej.. Love

Moje Śródziemie
Powrót do góry

Maskotka
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 23

Wysłany: 11-01-2009 12:38    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Dziękuję za reklamę. i własny wątek. przytulnie tu. Juz tu zostane Z przymrużeniem oka

Ja chciałam powiedzieć że absolutnie przecudownie jest grać dla publicznosci która wie. Która przesłucha Dziewczę ze stali i będzie wiedziała. I słuchając o hobbicie uśmieje się dlaczego ta sierść Uśmiech

Wczorajszy koncert był przemiły, no i przyznam szczerze - po raz pierwszy wyłoniam się zza otwierającej sie kurtyny. łoooooooo Śmiech

Adiemus
One Ring - One TolkFolk :)

Wpisy: 1992

Wysłany: 11-01-2009 20:47    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Maskotka napisał(a) (zobacz wpis):
przytulnie tu. Juz tu zostane Z przymrużeniem oka
3mamy za słowo Język
Właśnie odpaliłem na last.fm -dooobre! Jestem za
coś mi w uchu brzęczy, że wyślę te 20+koszty przesyłki Spox (a będzie autograf? chwała wam, chylę czoła, dzięki )
================
edited: po pierwszym przesłuchaniu moim bezapelacyjnym favorkiem jest Bonny Portmore (który to utwór uwielbiam i tak Jestem rozwalony )
Ciekaw jestem Kaczmarskiego w wersji na Cláirseach Z przymrużeniem oka oraz Raggle Taggle Gypsies (znam kilka wersji, ciekawie będzie porównać) i Piosenki O Jeżu Nie łapie...ehh acha..suuper!!hahaha!!
Basia, szykuj palce (i struny) na TolkFolk (oraz termin zaklepuj; licz się z tym, że możesz mieć nalot+pakowanie na siłę+kidnaping+wysypanie na parkingu przed MOKiSem w przypadku niedojechania na własną rękę Złośliwy uśmiech ) bo są tacy, co Ci nie przepuszczą Super śmiech

Ostatnio zmieniony przez Adiemus dnia 11-01-2009 21:17, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

Tinwerína Míriel
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 74
Nieobecny(a): wpatrzona w zachód słońca w Henneth Annun

Wysłany: 11-01-2009 21:05    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Zachęcona weszłam i ja na last.fm Nie przesłuchałam jeszcze wszystkiego ale już jestem zachwycona. Piękne chwała wam, chylę czoła, dzięki
A luz dos astros nos Mares Poentes.
Powrót do góry

Tavarunya
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 305
Nieobecny(a): W lesie

Wysłany: 11-01-2009 21:17    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Płyta jest genialna a koncerty na żywo jeszcze bardziej Z przymrużeniem oka Niestety na płycie nie słychać pełni głosu Maskotki, ale liczę na to, że na następnej będzie z tym lepiej. Na żywo ten głos robi na mnie takie wrażenie, że nie sposób tego opisać, słowa tego nie oddadzą. To naprawde rekomendacja, bo jestem bardzo wymagającym elfem, jeśli chodzi o sztukę Elfik
Sama harfa jest przegenialnym instrumentem, mogłam kilkukrotnie spróbować jak brzmi, kiedy samemu się na niej gra. Zakochałam się po prostu i sama też chcę Love .

mONA
Mieszkanka Shire

Wpisy: 745
Nieobecny(a): jestem. gdzieś. gdziekolwiek. w Shire :-)

Wysłany: 11-01-2009 21:31    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Z tego, co dziś widziałam (i słyszałam) u brata, koncert z Bielawy nagrał się całkiem, całkiem dobrze Uśmiech Będę go mieć jutro w formacie DVD - pewnie na serwer nie uda się wrzucić (nie wiem, ile film zajmie), ale, jak coś, będę mogła podzielić się pocztowo Uśmiech

Moje Śródziemie
Powrót do góry

Maskotka
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 23

Wysłany: 11-06-2010 15:48    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Z dumą obwieszczam, że w przysżłypiątek (18 czerwca) bedzie miala w Poznaniu miejsce premiera mojej nowej płyty - Karczma Niedokończonych Opowieści

Bedzie tam m.in. piosenka "Jak Dobrze Być Hobbitem"

Bardzo serdecznie zapraszam poznaniaków i przyjezdnych. Pozostalych śpieszę poinformowącże zamierzam małą traske koncertową, na pewno Trójmiasto (wszak tu mieszkam) i Warszawa, mozliy Wrocław i Szczecin jeśli znjada sie odpowiednie lokacje...

Chętnych na zakup płyty przez net zapraszam na PW, wysyłka w czwartek Z przymrużeniem oka

Pozdrowki!!!

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Muzyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następna

Temat: Harfa, Maskotka i Tolkien (Strona 1 z 2)

Skocz do: