Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Wszystkie drogi są teraz zakrzywione." Dunedainowie, Silmarillion

Temat: Obrazy Ninquelen (Strona 4 z 6)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Twórczość fanowska Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ninquelen
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 222

Wysłany: 09-01-2011 23:09    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Dziś nic odkrywczego ani wielkiego, tylko taka mała spokojna scenka ^^ Powstała w ramach eksperymentu, jak zachowają się pastele suche i olejne na papierze welurowym Z przymrużeniem oka Zachowały się całkiem ciekawie, możliwe, że jeszcze z takim połączeniem poeksperymentuję ^^

There are worlds out there where the sky is burning, and the sea's asleep, and the rivers dream. People made of smoke, and cities made of song. Somewhere there's danger, somewhere there’s injustice, and somewhere else the tea's getting cold.
Powrót do góry

Ninquelen
Członek Kompanii Thorina

Wysłany: 12-11-2011 18:09    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Zapomniałam, że ten temat istnieje i szłam już do galerii się chwalić Z przymrużeniem oka
Po długim czasie skupiania się głównie na akwareli uznałam, że czas najwyższy wrócić do farb olejnych i tak też uczyniłam. I naprawdę mi tego brakowało, dobrze, że od razu nabyłam sobie więcej blejtramów. Nietolkienowsko, ale tolkieniści zapewne mogą zinterpretować inaczej ^^

Większy rozmiar - http://ninquelen.deviantart.com/art/Space-Forest-Sky-268242460

There are worlds out there where the sky is burning, and the sea's asleep, and the rivers dream. People made of smoke, and cities made of song. Somewhere there's danger, somewhere there’s injustice, and somewhere else the tea's getting cold.
Powrót do góry

Niofo
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 180

Wysłany: 12-11-2011 18:14    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Cytat:
Nietolkienowsko, ale tolkieniści zapewne mogą zinterpretować inaczej ^^

Tolkenista mówi: Jak to nietolkienowsko? Dyć to drzewo! O, i gwiazdy! Nic, jeno Tolkien pełną gębą! Śmiech

Jestem pełna podziwu. Ja nigdy nie miałam zacięcia do jakichkolwiek farb, odkąd w podstawówce kazali nam malować Zdziwienie Było to przeżycie na tyle straszne, że nie zbliżam się do nich nawet z trzymetrowym kijem. Ale popatrzeć bardzo przyjemnie.
Powrót do góry

Miriel
Powiernik Pierścienia

Wpisy: 986
Nieobecny(a): ...the waves are washing over half forgotten memory...

Wysłany: 12-11-2011 18:17    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ninquelen, bardzo mi się to podoba, ja w ogóle jestem miłośniczką Twoich prac od lat, i wciąż mnie zachwyca półmrok i światło i nastrój w Twoich pracach. Moim marzeniem jest mieć w mieszkaniu jedną z Twoich prac, więc aż się Ciebie spytam: sprzedajesz je może?... Z przymrużeniem oka Pieniędzy za wiele nie mam, ale może coś bym uzbierała Spox
Powrót do góry

Celebrían
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 298

Wysłany: 12-11-2011 18:17    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ooo Ninquelen to jest piękne! Love I to jeszcze olejnymi, których nadal nie ujarzmiłam (nie to, żeby jakiekolwiek farby się mnie słuchały Jestem rozwalony ) I bardzo, bardzo tolkienowskie Elfik <idzie favować na dA>
Then Celegorm no more would stay,
and Curufin smiled and turned away."
Powrót do góry

Nifrodel
Alsílatiel / Administrator

Wpisy: 2724
Nieobecny(a): panta rhei...

Wysłany: 12-11-2011 19:58    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ninquelen, ślicznie- bardzo mi się podoba- jest szalenie nastrojowo (te kolory i rozemglenia!) i elficko Uśmiech (gwiazdy, drzewo i noldorskie lampy na drzewie Elfik ) Ja też mogłabym mieć to drzewo gdzieś na ścianie Love
blask się do niej garnął...

~~~~~~~~
Almanach Tolkienowski Aiglos
Eldalairië
Powrót do góry

Ninquelen
Członek Kompanii Thorina

Wysłany: 12-11-2011 20:12    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Cieszę się bardzo, ze się Wam podoba Uśmiech Miriel - oczywiście, jak każdy artysta, cieszę się, gdy moje prace znajdują nowe domy ^^ Drzewo już taki znalazło, ale z pewnością będą powstawały kolejne obrazki ^^
Powrót do góry

bartolini166
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 63
Nieobecny(a): Zbubił drogę do Śródziemia.

Wysłany: 13-11-2011 00:21    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Piękne Love Naprawdę robi wrażenie. Ja wolę trzymać się z daleka od farb, a moim najambitniejszym dziełem jest blok, którym miał 100 okien, namalowany w wieku lat pięciu Z przymrużeniem oka
Gdyby istniała taka możliwość, również byłbym zainteresowanym kupnem jednej z twoich prac.

"Ja, proszę pana, jestem raczej człowiekiem niewiedzy niż wiedzy. Więcej nie umiem, niż umiem. Więcej nie znam, niż znam. Więcej we mnie wątpliwości niż pewności, więcej poszukiwania niż znajdowania..."
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Twórczość fanowska Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Temat: Obrazy Ninquelen (Strona 4 z 6)

Skocz do: