Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Wszystkie drogi są teraz zakrzywione." Dunedainowie, Silmarillion

Temat: MiniKoń - do wygrania darmowe egzemplarze Pana Błyska (Strona 1 z 9)

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany wpisów lub pisania odpowiedzi    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
elfy
Administrator

Wpisy: 1145

Wysłany: 11-11-2008 23:57    Temat wpisu: MiniKoń - do wygrania darmowe egzemplarze Pana Błyska Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Witam Elfik

Wydawnictwo Prószyński zgodziło się ufundować naszym forumowiczom 3 egzemplarze premierowego ekskluzywnego wydania "Pana Błyska" Uśmiech (więcej o książce http://forum.tolkien.com.pl/viewtopic.php?t=4213 )

W jaki sposób będzie go można zdobyć napiszę niedługo Uśmiech

Ostatnio zmieniony przez elfy dnia 14-11-2008 10:49, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

Riand
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 62

Wysłany: 12-11-2008 00:06    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Na dalsze informacje czekamy z dużą niecierpliwością Uśmiech

Adamob
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 221

Wysłany: 12-11-2008 20:34    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja kce ja kce Śmiech
Mogę stanąc na uszach i zagwizdac pępkiem Uśmiech Elfik

A na serio to czyżby szykował się minikonkursik Pserwa Złośliwy uśmiech

Powrót do góry

Meldagor
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 447

Wysłany: 12-11-2008 21:53    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

to takie wspaniale że nie moge powstrzymac ślinienia na klawiaturę to takie wspaniale że nie moge powstrzymac ślinienia na klawiaturę to takie wspaniale że nie moge powstrzymac ślinienia na klawiaturę
Nie ma to jak drobne regularne zajęcia z jeździectwa* z nagrodami.

* potocznie zwane końkurs.
Powrót do góry

elfy
Administrator

Wysłany: 14-11-2008 10:45    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Adamob napisał(a) (zobacz wpis):
Mogę stanąc na uszach i zagwizdac pępkiem Uśmiech Elfik

czekałem na jakiś udokumentowanie filmikiem na youtube a tu nic Język

Minikońkursik, dobrze się domyśliliście Elfik Żeby był przyjemny, bez stosów tabelek, punktów i kalkulatorów Z przymrużeniem oka a darmowe precioussy dotarły do Was jak piorun z laski Gandalfa w środek czoła Witchkinga Z przymrużeniem oka to będzie to krótki konkurs zagadkowy Jestem za

Poprosiliśmy Avari chwała wam, chylę czoła, dzięki z otwartymi ramionami, i`m all your`s o wymyślenie 3 zagadek tolkienowskich raz, dwa, raz, dwa, tempo! Już prawie są gotowe ale na razie napiszę jak będzie odbywała się zabawa.

W tym temacie będą umieszczane zagadki. Po jednej na raz. Również w tym temacie zamieszczajcie wasze odpowiedzi, można to robić wielokrotnie. Nie edytujcie wpisów tylko dodawajcie nowy przy każdej waszej odpowiedzi. Kto odpowie pierwszy dobrze (liczy się czas wpisu) na zagadkę ten wygrywa książkę Uśmiech Wtedy zamieszczę kolejną zagadkę i wszystko się powtarza aż do wyczerpania fantów Z przymrużeniem oka

Jeden forumowicz może wygrać tylko 1 książkę.
Proszę o nie wypisywanie długich opisów swoich domysłów tylko o krótką, konkretną odpowiedź na zagadkę.

Tradycyjnie radzę wszystkim którzy zbyt poważnie i ze spiętymi Mam coś dla ciebie Z przymrużeniem oka podchodzą do podobnych zabaw żeby sobie darowali uczestnictwo jeśli mają się później denerwować i kłócić o każdą literówkę, słowo, wers itp. itd. Takie zachowania będę olewał a wpisy kasował.

Pozdrawiamy
Elfik Elfik Elfik i Tiaaaa

Adamob
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 221

Wysłany: 14-11-2008 15:06    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Cytat:
czekałem na jakiś udokumentowanie filmikiem na youtube a tu nic

Takie rzeczy to po 22.00 Język

Hmm
Skoro możliwe jest odpowiadanie wielokrotne, to jak szybko się dowiadujemy odpowiedzi, czy jest poprawna lub nie? Bo dajmy na to taki ja nie bede wiedział czy któryś z moich propozycji jest dobra to wstawie 3 w osobnych postach jedna po drugiej i jedna trafi to to bedzie ok czy nie?

I czy bedzie jakaś ustalona jedna pora wstawienia zagadek? czy po prostu to bedzie zależało do obceności wolnej chwili Adminów?

Powrót do góry

elfy
Administrator

Wysłany: 14-11-2008 15:16    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Adamob napisał(a) (zobacz wpis):

Skoro możliwe jest odpowiadanie wielokrotne, to jak szybko się dowiadujemy odpowiedzi, czy jest poprawna lub nie? Bo dajmy na to taki ja nie bede wiedział czy któryś z moich propozycji jest dobra to wstawie 3 w osobnych postach jedna po drugiej i jedna trafi to to bedzie ok czy nie?

bedzie ok Uśmiech

Cytat:
I czy bedzie jakaś ustalona jedna pora wstawienia zagadek? czy po prostu to bedzie zależało do obceności wolnej chwili Adminów?

od wolnej chwili adminów i czasu kiedy poprzednia zagadka zostala odgadnieta Uśmiech

Meldagor
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 447

Wysłany: 14-11-2008 17:25    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ufff... Znaczy się, że nie będzie bota. Śmiech

A botów nie lubię od czasu, gdy całą dobę zajęło mi zrozumienie, że odpowiedzią nie jest baczułka, tylko baryłka. Jestem rozwalony
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany wpisów lub pisania odpowiedzi    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Temat: MiniKoń - do wygrania darmowe egzemplarze Pana Błyska (Strona 1 z 9)

Skocz do: