Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Avallone zniknęła z ziemi, Aman został zabrany gdzieś daleko i nie można ich znaleźć w świecie dzisiejszych ciemności. Niegdyś wszakże były, a więc ciągle są w swej prawdziwej postaci, będąc częścią takiego świata, jaki został pierwotnie zaplanowany." Dunedainowie, Silmarillion

Temat: Problemy z gospodą (Strona 6 z 7)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Uwagi i propozycje Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Annael
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 426

Wysłany: 15-01-2014 22:12    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Przeniesione z wątku Pytania i odpowiedzi na tematy "komputerowe"
Sirielle
+++++++++++++++++++++++++++++++

Czy jest w stanie ktoś mi odpowiedzieć na pytanie: dlaczego nie mogę wejść do Gospody? Odkryłam nawet, że mam zainstalowaną Operę, tak więc próbowałam za pomocą trzech przeglądarek Firefox, Chrome i Opera. Gdy jestem zalogowana Gospoda się wcale nie otwiera, czyli nie objawiają mi się te piękne drzwi, gdy się wyloguję wprawdzie drzwi są widoczne ale za nimi brązowa ściana z napisem Gospoda pod pływającą kłodą i nic więcej.
Wprawdzie tak bardzo mi nie zależy na wejściu do Gospody, już wolę z kawusią zasiąść przed komputerem i obserwować forumowe debaty Elfik
Jednak mój rozumek nie cierpi nierozwiązanych zagadek i będzie mnie dręczył aż ktoś udzieli mi mądrej odpowiedzi
Tak więc bardzo proszę o odpowiedź wszystkie informatycznie poinformowane Wolne Istoty Ardy Proooszę prooooooszę Proooszę prooooooszę Proooszę prooooooszę Proooszę prooooooszę Proooszę prooooooszę Proooszę prooooooszę Proooszę prooooooszę Proooszę prooooooszę

Powrót do góry

leszli
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 142

Wysłany: 15-01-2014 22:26    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Cytat:
ale za nimi brązowa ściana z napisem Gospoda pod pływającą kłodą i nic więcej.
Odśwież stronę Uśmiech
Powrót do góry

Sędziwojka
Lady of Casterly Rock

Wpisy: 1059
Nieobecny(a): Far away. In the Halls of Mandos.

Wysłany: 15-01-2014 23:12    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Annael napisał(a):
Gdy jestem zalogowana Gospoda się wcale nie otwiera, czyli nie objawiają mi się te piękne drzwi, gdy się wyloguję wprawdzie drzwi są widoczne ale za nimi brązowa ściana z napisem Gospoda pod pływającą kłodą i nic więcej.
Każdy, kto nie jest zalogowany na forum po kliknięciu w drzwi napotka brązową ścianę (tylko zalogowani widzą chat).
Skoro po zalogowaniu się na różnych przeglądarkach nie objawiają Ci się drzwi, to chyba coś jest nie tak z Twoim kontem.

And so he spoke, that lord of Castamere,
But now the rains weep o'er his hall, with no one there to hear.

Deviantart | Herbaciane zapiski | Tumblr
Powrót do góry

Annael

Wysłany: 16-01-2014 08:28    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

leszli chwała wam, chylę czoła, dzięki właśnie to pomogło Zdziwienie
To było dziwne i nie mogę zrozumieć dlaczego tak. Nie konto winne tylko pewnie mój komputer ( jak zawsze to on nie ja Jestem rozwalony )

Weszłam na Forum, kliknęłam na Gospodę i jak zwykle nic. Wylogowałam się, kliknęłam i jak dotąd brązowa ściana. Myślę co ja mam odświeżać? Wróciłam na Forum zalogowałam się s powrotem, odświeżyłam i dalej nic. Spostrzegłam że ściana w Gospodzie dalej wisi przede mną kliknęłam odśwież i nagle jak Thorin do Bilba wpadłam do Gospody Zdziwienie Niestety nie rozumiem tej procedury ale tak to się odbyło Śmiech

Spróbowałam jeszcze raz i znowu tylko taką drogą pokrętną, jakby przez okno w piwnicy, mogę wejść do Gospody. Trochę zabawne i trochę dziwne. hmmmm...

A jeśli coś nie tak naprawdę z kontem to jak je "odświeżyć"?

Powrót do góry

Sirielle
Ontalómë / Administrator

Wpisy: 3807

Wysłany: 16-01-2014 13:13    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Nic z kontem, musisz po prostu czyścić zawartość off-line w przeglądarce, inaczej zebrane tam śmieci sprawiają, że nie wyświetlają Ci się aktualizacje stron - wyświetla Ci się stara wersja strony. W ustawieniach/opcjach/narzędziach - różnie to się nazywa w przeglądarkach - możesz zaznaczyć, by usuwało zawartość off-line kiedy wyłączasz przeglądarkę i luz. Nie tylko usprawni to wyświetlanie aktualizacji stron, ale i zmniejszy ilość miejsca, które śmieci internetowe zajmują na dysku. Sama używam darmowego programu CCleaner i codziennie pozbywam się śmieci systemowych, warto. Możesz w opcjach czyszczenia odznaczyć pliki cookies, jeśli chcesz być stale zalogowana na wybranych stronach.

Nelyafinwë żyje! I już zna Zasady forum (MiniFAQ), a Ty?

Przymierze AntySzczerbowe
Powrót do góry

Annael

Wysłany: 16-01-2014 13:49    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

A to ciekawostka Zdziwienie
Przeczyściłam Cleanerem, otworzyłam przeglądarkę Ff wszystko tak jak dotąd, wylogować się, wejść do Gospody ,zalogować odświeżyć stronę. Obejrzałam wszystkie kąty i zamknęłam przeglądarkę. Było pusto 0 osób. Otworzyłam drugą przeglądarkę Chrome i patrzę i widzę, że w Gospodzie słownie jedna osoba, czyli Annael Zdziwienie To jednak znaczy, że nie mogę wejść jako Annael bo nie wyszłam? Zamknięcie przeglądarki nie załatwiło sprawy z wyjściem? Mój komputer jest baaardzo dziwny. Ratujcie bo go pobiję

Powrót do góry

Sirielle
Ontalómë / Administrator

Wpisy: 3807

Wysłany: 16-01-2014 18:10    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Możliwe, że forum podaje do 5 minut, że ktoś jest, choć już go tam nie ma, tu już lepsi znawcy tematu muszą się wypowiedzieć Uśmiech

Nelyafinwë żyje! I już zna Zasady forum (MiniFAQ), a Ty?

Przymierze AntySzczerbowe
Powrót do góry

Nadia

Wpisy: 293
Nieobecny(a): Nie leczę swojej adsięwłombaktrii NN.

Wysłany: 16-01-2014 21:06    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Mnie też zawsze "wychodzi" z dużym opóźnieniem, co więcej, czasem jest tak, że, mimo że już parę minut temu wyszłam, to po ponownym wejściu w krótkim odstępie czasu wyświetlają mi się wszystkie wpisy od momentu mojego pierwszego wejścia, czyli tak jakbym w ogóle nie wyszła, jeśli zmieszczę się w tym czasie, kiedy wyświetlam się w środku, mimo że już wyszłam, ale to nie zawsze... Trochę to skomplikowane. Język A okres czasu, w którym się wyświetlam, też jest różny, zazwyczaj jest to pięć do dziesięciu minut, i to chyba jest norma, ale kiedyś wyświetlałam się chyba jeszcze pół godziny po wyjściu.
Nie żebym się znała na tych wszystkich dziwnych gospodowych trikach, ja się tylko dzielę doświadczeniem, bo też mnie to niegdyś podrażniało. Z przymrużeniem oka
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Uwagi i propozycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Temat: Problemy z gospodą (Strona 6 z 7)

Skocz do: