Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Wszystkie drogi są teraz zakrzywione." Dunedainowie, Silmarillion

Temat: Problemy z gospodą (Strona 4 z 7)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Uwagi i propozycje Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agnes
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 119

Wysłany: 11-05-2013 14:54    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Wszystko cudne... I drzwi i szyld Love
Gratuluję talentu

elfy
Administrator

Wpisy: 1149

Wysłany: 11-05-2013 14:56    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ominous napisał(a) (zobacz wpis):
Mam wyrzuty sumienia jak stąd do Taniquetilu, że tak długo czekałem na Gospodę a teraz sam ją opóźniam Smutek

Niepotrzebnie Nie Nie 1. Powiedziałem o tym na ostatnią chwilę 2. Ty coś robisz a inni nic.

Kiedy zrobisz wtedy zrobisz. Jak dla mnie może być i za rok czy 5 Elfik

Cytat:
PS. Na tę chwilę wstępne prace (czyt. 31435 wersja) nad szyldem 640 x 80 wyglądają następująco:

Super Jestem za Jestem za Jestem za Ewentualnie można zaokrąglić rogi żeby ją jeszcze bardziej upodobnić do kłody Uśmiech Free program Fotor ma sporo podobnych efektów na zasadzie One-Click (efekty obramowań)

Wymiarów nie zmieniałem wcześniej bo wyszło mi, że to będzie optymalnie ale jak jest ciężko z miejscem to myślę, że można rozszerzyć i jakoś się to przeboleje. Kilka linii więcej nie zabierze aż tak dużo miejsca z okna rozmów...

Cytat:
Szczególnie jestem dumny z JRRT zawiasów i pseudotehtowych gwoździ

zauważyłem a jakże, majstersztyk Wykrzyknik Juppiiii!

Celembriana
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 135

Wysłany: 11-05-2013 15:34    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

elfy napisał(a) (zobacz wpis):
2. Ty coś robisz a inni nic.

Nie każdy tak potrafi Z przymrużeniem oka

Szyld jest świetny Love Jestem za Dziękujemy za poświęcanie swojego czasu, wyrzuty sumienia są niepotrzebne Z przymrużeniem oka

PAS Bang!PserwaBang!
Powrót do góry

Caranthir.
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 143

Wysłany: 11-05-2013 17:17    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Jakie to ładne Love . Bardzo mi się podoba! Zazdroszczę talentu.
---
Thingol umarł.
Powrót do góry

Legolas 2931
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 106
Nieobecny(a): zazwyczaj duchem

Wysłany: 11-05-2013 21:27    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Cudowne. Padłam i teraz w pozycji padniętej czekam na Gospodę w pełnej krasie

~Nindë
---
Kham wciąż żyje!
---
Szczerba Maglora - bo LOS tak chciał
Powrót do góry

Ominous
Ogarniacz nieogarniających

Wpisy: 536

Wysłany: 12-05-2013 22:40    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Dziękuję za wszystkie ochy i achy Z przymrużeniem oka

Ściągnę tego Fotora i może mnie tam coś natchnie. Btw, mógłbym mi szef na PW podesłać screena odpicowanej Gospody? Proooszę prooooooszę Może to by mnie jakoś zainspirowało gdybym obczaił gdzie to będzie wisieć, bo ostatnio to i brak czasu i niemoc twórcza...

Aha, znów bym zapomniał, czyli że przezroczystość jest dopuszczalna i nie muszę się trzymać tego prostokąta?

"Nawet jak jest obłędnie wesoły, to jest bezuczuciową szują."

Nie pytaj, co Tolk-Folk może zrobić dla Ciebie, ale co Ty, Anonymous możesz zrobić dla Tolk-Folku!
do roboty

Okosaur czuwa!
Powrót do góry

elfy
Administrator

Wpisy: 1149

Wysłany: 13-05-2013 00:20    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ominous napisał(a) (zobacz wpis):
Btw, mógłbym mi szef na PW podesłać screena odpicowanej Gospody? Proooszę prooooooszę Może to by mnie jakoś zainspirowało

hehe, no to się kurna zdziwisz Elfik bo cytując klasyka "musisz przyznać, że jak elfy napisze kod to nie ma ch&* w mieście" Z przymrużeniem oka ale jak się bierze za kolory to jest masakra Jestem rozwalony Elfik Dlatego w ogóle nie brałem się za kolory ani wygląd skóry i zostawiłem to naszej wesołej trójce BNB Z przymrużeniem oka A oni zrobili to tak jak wyglądają na zdjęciach Z przymrużeniem oka
Więc sorrry ale na razie Twoje drzwi i szyld wyglądają jak oryginalna bielizna od Calvina Kleina na stoliku sprzedawcowym Z przymrużeniem oka w tunelu dworca PKP hmmmm... (specjalnie użyłem takiej obrazowej metafory żebyś się przeraził Z przymrużeniem oka)
Ok, trochę przesadzam Elfik ale nie jest dobrze... Na wszelki wypadek przypominam jeszcze raz zdjęcie rodzinne naszych chłopaków od Gospody:

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

Ja się pytam, co oni mogli stworzyć za firanki? Uśmiech Saurona ;D (chociaż przyznam, że dali z siebie wszystko aż sobie brzuchy posiniaczyli od trzymania na nich łokci w trakcie "szycia" firanek Jestem rozwalony Teraz od tygodnia chłodzą te miejsca kuflami od browara. Mówią, że pokazał im to pewien chinol w czasie ich podróży życia i nazywa się to biropunktura Jestem rozwalony Piwko )

Cytat:

Aha, znów bym zapomniał, czyli że przezroczystość jest dopuszczalna i nie muszę się trzymać tego prostokąta?

Jest spodupszczalna spoko Jestem za Spox
Odezwę się na Rządzę PW Rządzę soon... (wg. miary czasu elfów ofcoz)

Celembriana
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 135

Wysłany: 18-06-2013 19:00    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

I jak idzie? Elfik

PAS Bang!PserwaBang!
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Uwagi i propozycje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Temat: Problemy z gospodą (Strona 4 z 7)

Skocz do: