Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Nadeszły srogie czasy a z nienawiści zawsze się rodzi nienawiść." , Niedokończone Opowieści

Temat: Problemy z gospodą (Strona 3 z 7)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Uwagi i propozycje Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
elfy
Administrator

Wpisy: 1149

Wysłany: 05-05-2013 18:06    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

Bercilac, Nob i Bop szczęśliwie już powrócili do nas na wieś Z przymrużeniem oka z wakacji życia ale niestety jak to po podróżach życia bywa Z przymrużeniem oka wrócili bez kasy...

W związku z tym remont Gospody wymaga waszego wsparcia:

Link

- Nob wymył wszystkie kufle, talerze, kubki i sztućce (ręcznie bo Bercilaca nie stać jeszcze na zmywarkę)
- Bop naprawił górę dachu, dół dachu, bok dachu, dach poprzeczny, dach wertykalny, podpórki dachu, strzechę dachu, konsystencję dachu, antydeszczowość dachu, dachowanie nożne, dachowanie ręczne, dachowanie niskie, wysokie i skoczne, zjazd z dachu, wejście na dach, zejście, rynna dachowa gratis i przeprowadził test antysłoneczny dachu. Razem wszystko wyniosło: 15678 zł + VAT (w tym Wielka Wyprzpromocja "Malowanie dachu gratis*" (* pierwsza puszka farby darmowa reszta po cenach świątecznych)
- Bercilac uszył nowe poszewki na poduszki i wydźiergał na nich beczki piwa.

A co Ty możesz zrobić dla swojej Gospody?!

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.

Ogólnie wszystko już prawie jest gotowe ale brakuje jeszcze szyldu i drzwi do gospody.

Drzwi do gospody mogą mieć dowolną wielkość, jakoś się je dopasuje Z przymrużeniem oka
Szyld Gospody (musi zawierać napis: Gospoda "Pod Pływająca Kłodą") musi mieć rozmiary maksymalnie 640 px długość i 80 px szerokości inaczej mogą być problemy z zawieszeniem Spox

Z przymrużeniem oka

Czekam(y).... Elfik

Ominous
Ogarniacz nieogarniających

Wpisy: 536

Wysłany: 05-05-2013 19:26    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

kompletny szok! zemdlałem z wrażenia Oh my Eru!
I słowo Gospodą się stało Juppiiii! chwała wam, chylę czoła, dzięki

A już chciałem narzekać, że kwiecień minął i nic, ale dobrze pomyślałem, żeby dać szefostwu wypocząć w majówkę Jestem rozwalony

I jak tu teraz zajmować się obowiązkami, kiedy Gospoda mnie potrzebuje... No i ok ok, jarają mnie te nowe poduszki Śmiech Czymże jednak jest licencjat przy struganiu szyldu gospody? Ewentualne wyniki prac tutaj czy do elfowych rąk własnych?

Łubudubu!hurrra!! impreza!! szampan!!

"Nawet jak jest obłędnie wesoły, to jest bezuczuciową szują."

Nie pytaj, co Tolk-Folk może zrobić dla Ciebie, ale co Ty, Anonymous możesz zrobić dla Tolk-Folku!
do roboty

Okosaur czuwa!

Ostatnio zmieniony przez Ominous dnia 05-05-2013 20:50, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

elfy
Administrator

Wysłany: 05-05-2013 20:06    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ominous napisał(a) (zobacz wpis):

Ewentualne wyniki prac tutaj czy do elfowych rąk własnych?

Tutaj można zapodawać Jestem za przynajmniej 1st wersje a najwyżej szliferka będzie na priva Smażenie lembasa

Ominous

Wysłany: 10-05-2013 21:07    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Udało mi się wydziergać drzwi. Efekt poniżej:

Nie wiem czy nie przesadziłem z tym drewnem. Staram się tworzyć szyld w podobnym tonie, wypalane napisy etc ale uparłem się wcisnąć tam pływającą kłodę (dosłownie) więc aktualnie walczę z tym w okrutnej wysokości 80p...

PS Planowałem wstawić witrażyk z kuflem piwa ale wybitnie mi nie szło. Ale jakby to było zalecane to mogę popróbować Z przymrużeniem oka

"Nawet jak jest obłędnie wesoły, to jest bezuczuciową szują."

Nie pytaj, co Tolk-Folk może zrobić dla Ciebie, ale co Ty, Anonymous możesz zrobić dla Tolk-Folku!
do roboty

Okosaur czuwa!
Powrót do góry

Celembriana
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 135

Wysłany: 10-05-2013 21:37    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Efekt poniżej:

Eru, jakie ładne Zdziwienie Love

Uratowałeś Gospodę Jestem rozwalony Dziękujemy chwała wam, chylę czoła, dzięki

A tak btw, jak to zrobiłeś? Też chcę tak potrafić Love

PAS Bang!PserwaBang!
Powrót do góry

Ellena
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 505

Wysłany: 10-05-2013 21:39    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Wiedziałam, że będą ekstra Elfik Omi Jestem za
Białoskórzy mają nocą wzrok bystrzejszy niż inni ludzie. Nie zapominaj przy tym o ich koniach! Te zwierzaki podobno dostrzegają nawet drżenie powietrza w ciemnościach. Nortowie, Eotheodzi, Rohirrimowie, Oropher żyją. Faramir na króla
Powrót do góry

elfy
Administrator

Wysłany: 11-05-2013 09:57    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Udało mi się wydziergać drzwi. Efekt poniżej:

Nie wiem czy nie przesadziłem z tym drewnem.

Są super Jestem za chwała wam, chylę czoła, dzięki Nawet za super jak na drzwi Z przymrużeniem oka w sen ęn się zużywania Twojego talentsu. Teraz będe musiał je bardziej wyeksponować niż planowałem Elfik

Cytat:
Staram się tworzyć szyld w podobnym tonie, wypalane napisy etc ale uparłem się wcisnąć tam pływającą kłodę (dosłownie) więc aktualnie walczę z tym w okrutnej wysokości 80p...

Pomysł z kłodą świetny Jestem za To nie wiem, może zwiększymy do 110-120px? Byłoby łatwiej? Z przymrużeniem oka chyba jeszcze wtedy w miarę nie będzie "oczo*&^!" Z przymrużeniem oka

Ominous

Wysłany: 11-05-2013 14:32    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Się bardzo Cieszę, że się podoba oops, zawstydzenie Szczególnie jestem dumny z JRRT zawiasów i pseudotehtowych gwoździ Jestem rozwalony

elfy napisał(a) (zobacz wpis):

To nie wiem, może zwiększymy do 110-120px? Byłoby łatwiej? Z przymrużeniem oka chyba jeszcze wtedy w miarę nie będzie &quot;oczo*&amp;^!&quot; Z przymrużeniem oka
Teraz mnie szef to mówi?! Ok, się popróbuje ciut wyższe. Niesty prace potrwają jeszcze parę dni, do tygodnia, bo straszny zapierdziel na studiach. Mam wyrzuty sumienia jak stąd do Taniquetilu, że tak długo czekałem na Gospodę a teraz sam ją opóźniam Smutek

Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Uwagi i propozycje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Temat: Problemy z gospodą (Strona 3 z 7)

Skocz do: