Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(1) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Tuor stanął na szczycie skały i rozłożył szeroko ramiona. Jego serce wypełniła ogromna tęsknota, powiadają, że był on pierwszym z Ludzi, który dotarł do Wielkiego Morza i nikt, poza samymi Eldarami nie czuł na widok jego fal głębszej tęsknoty." , Niedokończone Opowieści

Temat: MumakiL Fandom PresSsss... - Inne umysły, serca i dłonie (Strona 13 z 14)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolkienistyka i Posttolkienistyka Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Annael
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 426

Wysłany: 21-10-2011 17:43    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Juppiiii! Juppiiii! Juppiiii! Dostałam, dostałam - obejrzałam i stwierdziłam, że warto było czekać Jestem rozwalony Jest co wziąć do ręki, mglisto nastrojowa okładka; obrazki też - Patrzcie nawet Kowalik jak żywy Super śmiech i szyszki jak u nas pod sosnąjestem wzruszony, jakie to słodkie kwiatek dla ciebie, dziękuję
i jak otworzyłam w jakimkolwiek miejscu było o tym jak Grima układa książki w bibliotece Sarumana Super śmiech Teraz tylko Książka Dziękuję Dziękuję Dziękuję Dziękuję

jestem wzruszony, jakie to słodkie Jak ja się cieszę, że są tacy co piszą opowiadania - i to takie, które mi się podobają chwała wam, chylę czoła, dzięki

Powrót do góry

Zair Ugru-nad
Strażnik Północy

Wpisy: 839

Wysłany: 18-11-2011 00:04    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Annael napisał(a) (zobacz wpis):
Patrzcie nawet Kowalik jak żywy Super śmiech i szyszki jak u nas pod sosnąjestem wzruszony, jakie to słodkie kwiatek dla ciebie, dziękuję

Po prawdzie to poniewczasie się okazało, że to jest nie kowalik, ale mysikrólik Z przymrużeniem oka Ale ze mnie jest ornitolog jak ze Smaugowej rzyci waltornia Jestem rozwalony i nie mam zielonej pojęci, jakim cudem taki błąd przeszedł był Z przymrużeniem oka

A swoją drogą to cieszę się, że tomik przypadł do gustu, Szanowni Autorzy zapewne też się cieszą Z przymrużeniem oka

Żaden człowiek nie może się bronić bez ryzyka.
- J. Liechtenauer
----
Nasz azyl dla zwierząt
shadow of mind
galeria DA
półka w Bibliotece
Powrót do góry

Annael

Wpisy: 426

Wysłany: 18-11-2011 20:57    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Czytam sobie, tak bym powiedziała - powoli smakując i delektując się. Dwie Opowieści już znałam wcześniej to jest: Tici Uciekinierzy w Mirkwood oraz Zair Ugru-nad Historia jednego człowieka
bardzo to mi się podobało więc od tego znowu zaczęłam czytanie. Bo ja tak lubię czytać po kawałku z tego co mi się podobało ( jakbyś w mglisty wieczór pogryzał po kawałeczku czekolady, a jak możesz sobie pozwolić to i całą Jestem rozwalony )

Isengard to dobry humor, ale ja ten rodzaj muszę sobie dozować bo mi wszystko mi się pomieszało wszystko mi się pomieszało wszystko mi się pomieszało więc powolutku. Teraz czytam z wolna Dol Amroth Lubię o Faramirze czytać Uśmiech
Cieszę się, że mam książkę i mogę co jakiś czas otworzyć czytać lub wiersze nucić, choć mi cosik na ucho nastąpiło Super śmiech

No tak powinnam wiedzieć jak kowalik wygląda, a tu kiedyś sobie zeskanowałam pocztówki stare z ptaszkami, ale nie zapisałam tytułu oops, zawstydzenie więc to ów mysikrólik czyli Regulus regulus

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

Powrót do góry

Marille Undómiel
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 241

Wysłany: 09-12-2011 10:26    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Zair Ugru-nad napisała:
Cytat:
W imieniu MumakiL Fandom PresSsss... mam zaszczyt poinformować, iż książki są już gotowe i zaczynamy wysyłkę osobom, które już dokonały zamówienia

Książki przedstawiają się w sposób następujący:

Pięknie się to wnętrze prezentuje. Naprawdę miło popatrzeć. Cóż za wspaniała szata graficzna Love Love Love Nie mogę się doczekać, kiedy zobaczę resztę tak starannie wydanej pozycji Jestem za

Ja dopiero teraz będę zamawiać, więc cała przyjemność wciąż przede mną Śmiech
Pewnikiem jeszcze tu powrócę, aby podzielić się swoimi wrażeniami, kiedy już ten tom dostanę w swoje łapki Uśmiech

Jeszcze raz wielgaśne gratulacje dla wszystkich, którzy się przyczynili do powstania tego tomu chwała wam, chylę czoła, dzięki chwała wam, chylę czoła, dzięki chwała wam, chylę czoła, dzięki
Powrót do góry

Zair Ugru-nad
Strażnik Północy

Wysłany: 08-01-2012 19:12    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

W imieniu MumakiL Fandom PresSsss... oraz autorów opublikowanych utworów bardzo dziękuję za tak ciepły odbiór książki chwała wam, chylę czoła, dzięki Spox

Boromir Yes Yes Yes! Chciałam jednocześnie poinformować, że w związku z zainteresowaniem i pytaniami mamy w planach dodruk pierwszego tomu Innych umysłów... Boromir Yes Yes Yes!

Na dniach się zorientuję w kosztach druku i podam konkretniejsze informacje. Cena książki będzie na takim poziomie, aby pokryła tylko i wyłącznie koszty druku.

Aby jednak dodruk nie okazał się zamrożeniem naszych prywatnych funduszy, zrealizujemy go w przypadku zebrania odpowiedniej ilości zamówień (oraz przedpłat) - tak, jak w przypadku poprzedniego dodruku pierwszego tomu Uśmiech

Minimalną liczbę zamówień również podam w najbliższych dniach Jestem za

Ktokolwiek byłby zainteresowany zakupem pierwszego tomu, zapraszamy do wstępnych deklaracji w tymże wątku Uśmiech

- J. Liechtenauer
----
Nasz azyl dla zwierząt
shadow of mind
galeria DA
półka w Bibliotece
Powrót do góry

Antares

Wpisy: 282

Wysłany: 08-01-2012 19:58    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Jeżeli będzie dodruk to chętnie zakupię tą pozycję, tak więc zgłaszam się. A czy drugi tom jest jeszcze dostępny? Również byłbym zainteresowany Uśmiech

Zair Ugru-nad
Strażnik Północy

Wysłany: 08-01-2012 20:14    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Tom drugi jeszcze jest, choć już są to ostatnie egzemplarze z nakładu Spox

EDIT:
Wszelkie zgłoszenia z zamówieniami poproszę na PW Uśmiech Rządzę

- J. Liechtenauer
----
Nasz azyl dla zwierząt
shadow of mind
galeria DA
półka w Bibliotece
Powrót do góry

Monivrian
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 76

Wysłany: 09-01-2012 04:09    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

ja jestem chętna na pierwszy tom i już się zgłosiłam na PW do Zair w tej sprawie. Mam nadzieję, że się uda ten dodruk Uśmiech
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolkienistyka i Posttolkienistyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Następna

Temat: MumakiL Fandom PresSsss... - Inne umysły, serca i dłonie (Strona 13 z 14)

Skocz do: