Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Avallone zniknęła z ziemi, Aman został zabrany gdzieś daleko i nie można ich znaleźć w świecie dzisiejszych ciemności. Niegdyś wszakże były, a więc ciągle są w swej prawdziwej postaci, będąc częścią takiego świata, jaki został pierwotnie zaplanowany." Dunedainowie, Silmarillion

Temat: MumakiL Fandom PresSsss... - Inne umysły, serca i dłonie (Strona 12 z 14)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolkienistyka i Posttolkienistyka Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Monivrian
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 76

Wysłany: 17-08-2011 13:23    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Naprawdę podziwiam was za tę pracę. Ogromny Szacun.
Szkoda, że Syn Gondoru jest teraz w ogóle niedostępny. Jakieś cwaniaczki nielegalnie trzymają to na chomiku, a autorka pewnie nie jest tego świadoma.
Mój tom antologii jest zamówiony i czekam na kolejne wasze inicjatywy Uśmiech
Powrót do góry

Zair Ugru-nad
Strażnik Północy

Wpisy: 839

Wysłany: 23-08-2011 21:18    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

W imieniu MumakiL Fandom PresSsss... mam zaszczyt poinformować, iż książki są już gotowe i zaczynamy wysyłkę osobom, które już dokonały zamówienia Spox Rządzę

Książki przedstawiają się w sposób następujący:

1. Z wierzchu:

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

Uwaga: widoczny obok kufelek nie wchodzi w skład zestawu niestety Jestem rozwalony

2. Od środka:

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

Po lewej stronie widać jedną z klimatycznych ilustracji autorstwa Maniaiel, a po prawej - jedną z pięknych, ręcznie wykonanych kaligrafii tytułowych, które pracowicie wydziergała Alqualaurë chwała wam, chylę czoła, dzięki Jestem za

Książka jest wydrukowana oraz oprawiona ładnie i starannie Jestem rozwalony, nie ma żadnych zabrudzeń, grafiki wyszły zupełnie dobrze, pomimo klejenia książka rozkłada się na tyle, że czyta się ją wygodnie Jestem za Pewne szczegóły można zrobić lepiej, ale wiem z własnego doświadczenia, że zawsze można daną rzecz zrobić lepiej niż się zrobiło (pomijam ewenementy takie, jak Silmarille Jestem rozwalony)

Mam nadzieję, że będziecie zadowoleni z posiadania kolejnego tomu będącego rezultatem wydawniczej zabawy pod hasłem "MumakiL Fandom PresSsss..."

Tak więc pozostaje mi teraz otworzyć własnoręcznie uwarzone "Dark Morgul Ale" i wznieść toaścik za to, jedyne w swoim rodzaju wydawniczo-fanowskie zjawisko Jestem rozwalony

I jeszcze Wasze zdrowie, abyście mieli siły na czytanie Jestem rozwalony Piwko

Dziś i jutro wyślę do osób, które już zamówiły książkę PW z niezbędnymi informacjami Uśmiech

Żaden człowiek nie może się bronić bez ryzyka.
- J. Liechtenauer
----
Nasz azyl dla zwierząt
shadow of mind
galeria DA
półka w Bibliotece
Powrót do góry

M.L.
Uprzedzony, ujadający krzykacz / Administrator

Wpisy: 5673

Wysłany: 23-08-2011 22:23    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

No cóż. Z niecierpliwością czekam na swój egzemplarz. Uśmiech Wtedy napisze coś więcej o swoich wrażeniach. Uśmiech
For the home of the holy
For the faith, for the way of the sword
Powrót do góry

M.L.
Uprzedzony, ujadający krzykacz / Administrator

Wpisy: 5673

Wysłany: 31-08-2011 22:06    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Wczoraj dostałem swój egzemplarz i wizualnie bardzo mi sie podoba. Do szaty graficznej nie mogę się przyczepić.
Zawartości nie oceniam, bo mi nie wypada. :p
Ale po obejrzeniu swojego egzemplarza powiem jedno. Dziewczyny wykonały kawał dobrej roboty, tak dobrej, że mogę być tylko wdzięczny, ze chciały użyć logo i nazwy MumakiL Fandom PresSsss... Wielkie Hannon le. chwała wam, chylę czoła, dzięki Love chwała wam, chylę czoła, dzięki

For the home of the holy
For the faith, for the way of the sword
Powrót do góry

Zair Ugru-nad
Strażnik Północy

Wysłany: 31-08-2011 22:51    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

M.L. dzięki za tak pozytywny odbiór książki Z przymrużeniem oka Z tym wykorzystaniem loga i nazwy MFP to z mojej przynajmniej strony była wygoda i wrodzone lenistwo Jestem rozwalony Po co kombinować i wymyślać nazwę i logo kolejnego fanowskiego wydawnictwa, skoro tak naprawdę MFP spełnia doskonale swoją rolę? Z przymrużeniem oka A zwierzaki, w tym mumakile przecież fajne som Nie łapie...ehh acha..suuper!!hahaha!!

Informuję przy okazji, że pierwszy rzut zamówionych książek jest w drodze do adresatów, drugi rzut wysłany zostanie jutro lub pojutrze. Niestety nasza poczta jest teraz czynna tylko do godziny 18 (jeszcze przed wakacjami była do 19...) i mam problemy, żeby zdążyć przed jej zamknięciem. Dlatego korzystam z usług listonosza, który zabiera przesyłki od nas z pracy. Tenże listonosz jednak nie przyjeżdża codziennie, ale średnio dwa razy w tygodniu. Dlatego przepraszam z góry za dwu-trzydniowe obsuwy w wysyłce Z przymrużeniem oka

- J. Liechtenauer
----
Nasz azyl dla zwierząt
shadow of mind
galeria DA
półka w Bibliotece
Powrót do góry

Monivrian
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 76

Wysłany: 02-09-2011 17:04    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Wspaniała, profesjonalna robota. Jestem pod wrażeniem. W rzeczywistości wygląda to jeszcze lepiej, niż na zdjęciach!
Powrót do góry

Zair Ugru-nad
Strażnik Północy

Wysłany: 07-09-2011 20:44    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Monivrian dziękować za miłe słowa Rządzę

W poniedziałek wysłana została kolejna partia książek, następną wysyłam jutro Uśmiech

Jednocześnie chciałabym poinformować, że w najbliższą niedzielę (11 września) wybywam powłóczyć się po górach - zamawiać książki oczywiście można, jeszcze są, ale odpowiem na wszystkie PW dopiero po powrocie, w następną niedzielę, 18 września Uśmiech

Serdeczne podziękowania wszystkim, którzy zainteresowali się wydawnictwem, mam nadzieję, że jest co czytać, a szczególnie - że "Isengard" Pantery wraz z jej autorskimi ilustracjami przyniesie Wam sporo uśmiechu niezależnie od panującej na zewnątrz pogody oraz nastroju ducha Uśmiech

- J. Liechtenauer
----
Nasz azyl dla zwierząt
shadow of mind
galeria DA
półka w Bibliotece
Powrót do góry

Lassemista
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 201

Wysłany: 14-10-2011 01:44    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Nareszcie udało mi się przeczytać (jak już się zabrałam, przeczytałam jednym tchem). I jedyne co mogę powiedzieć: super! Może nie obyło się bez paru rozczarowań, ale nie przekreśliły one ogólnego, pozytywnego wrażenie. Dobre teksty (zwłaszcza wiersze), ciekawa szata graficzna, strony tytułowe opowiadań nieraz po prostu piękne. Największym rozczarowaniem było to, że czyta się tak szybko. Lasse chciałaby więcej.

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolkienistyka i Posttolkienistyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Następna

Temat: MumakiL Fandom PresSsss... - Inne umysły, serca i dłonie (Strona 12 z 14)

Skocz do: