Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Wszystkie drogi są teraz zakrzywione." Dunedainowie, Silmarillion

Temat: The Lord of the Rings Conquest (Strona 3 z 4)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Karcianki tolkienowskie i inne gry Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Numenor
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 33

Wysłany: 31-10-2008 17:57    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja tez sie jej juz nie moge doczekac. Nie mamy wplywu chyba na postac ktora gramy bo w kazdej misji wybieramy normalnego zolnierza i gramy. Mozemy wybierac tylko profesje.
Powrót do góry

Golden
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 72

Wysłany: 31-10-2008 18:13    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Czyli zwykla zrecznosciowka bedzie Uśmiech Miecz w dlon i posiekaj wszystko co stanie Ci na drodze Uśmiech Dobry odstresowywacz po calym dniu w pracy sie szykuje Język

Hellboy
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 4

Wysłany: 30-01-2009 22:35    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Grał już ktoś ? Jak wrażenia ?
Ja przeszedłem całą, IMO - DNO. Głupia i bezmyślna siekanka wściekły
Ciekawie rozwiązali niektóre plansze, biega po 5 Aragornów, 4 Gimlich, 5 Frodów i różne ilości innych bohaterów pierścienia
Powrót do góry

Numenor
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 33

Wysłany: 31-01-2009 21:50    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja przeszedlem juz dawno. Fani Tolkiena moga byc troche zawiedzeni. Np. gdy walczymy na polach pelennoru minas tirth stoi niewzruszone z zamknieta brama. A przeciez w ksiazce cale plonęło. No co jest?! Pandemic moglo sie bardziej postarac, no ale coz, gram w to co jest... Mimo to gralo sie przyjemnie i gra zrobila na mnie bardziej pozytywne niz negatywne wrazenie. A 4 Aragornow biega razem tylko w hero deathmatch nie w kampanii...
Powrót do góry

Hellboy
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 4

Wysłany: 01-02-2009 01:52    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Co za różnica ? mogli rozszerzyć o innych bohaterów, albo przypisywać odpowiedniego bohatera przy jakiejś tam ilości pkt.
Pozatym tak jak wczesniej wspominałem - sama siekanka, równie dobrze mogli kupić cały silnik od battlefielda, zmienić mapy i postacie. Na to samo by wyszło ;]
Powrót do góry

Folcwine
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 54

Wysłany: 01-02-2009 12:42    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Nie będę się wypisywał. Po prostu gra zrobiła na mnie zerowe wrażenie. Zawiodłem się po całej linii. Zupełnie nie czuć klimatu tolkienowskiego. Dlatego pewnie znudziło mnie po 15 minutach. Ale dzieciaki, co nie czytały jeszcze książki może i się zachwycą, chociaż patrząc obiektywnie gdybym nawet nie wyczekiwał klimatu Władcy Pierścieni, gra i tak nie zrobiłaby na mnie oczekiwanego pozytywnego wrażenia. Przeciętniak.
Moja subiektywna ocena gry 3/10
obiektywna 7/10.

PS. Chociaż z czasem jak dorastam, mam coraz większe oczekiwania do gier, ekranizacji i innych pochodnych tworów na podstawie książki. I coraz częściej jestem zawiedziony. Może za dużo wymagam...?

Thegand
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 7

Wysłany: 06-02-2009 22:39    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Dajcie spokój.Mnie zachwyca przede wszystkim kampania złych.A wady ma każda gra.Nie ma co krytykować, że siekanina.Niemam nic przeciwko wywijaniu mieczem przez całą gre.Co powiecie na multi?

Morgomir
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 42

Wysłany: 27-02-2009 10:30    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Na multi ?
Gdyby nie multi, to ta gra nie miałaby co szukać. Multi - fajny tryb podbój, można z kolegami się posiekać. Dobry jest też tryb Wojny o Pierścień, lub Narodziny Potęgi Saurona, można to przejść na multi we dwóch np. z kolegą, choć nie koniecznie. Ja grałem z jakimś Niemcem co się podłączył.

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Karcianki tolkienowskie i inne gry Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Temat: The Lord of the Rings Conquest (Strona 3 z 4)

Skocz do: