Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

" `Dzień dobry` powiedział Bilbo i powiedział to z całym przekonaniem, bo słońce świeciło, a trawa zieleniła się pięknie. Gandalf jednak spojrzał na niego spod bujnych, krzaczastych brwi, które sterczały aż poza szerokie rondo kapelusza. `Co chcesz przez to powiedzieć?` - spytał. `Czy życzysz mi dobrego dnia, czy oznajmiasz, że dzień jest dobry, niezależnie od tego, co ja o nim myślę; czy sam dobrze się tego ranka czujesz, czy może uważasz, że dzisiaj należy być dobrym?` `Wszystko naraz` rzekł Bilbo. `A na dodatek, że w taki piękny dzień dobrze jest wypalić fajkę na świeżym powietrzu.`" Bilbo, Hobbit

Temat: Kramik Zła - szaliki (uwaga! ZMIANY) (Strona 1 z 1)

skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolk Folk Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
the_Aragorn
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 209

Wysłany: 25-07-2008 23:35    Temat wpisu: Kramik Zła - szaliki (uwaga! ZMIANY) Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

W związku z faktem, iż kilka osób deklarowało chęć zaopatrzenia się w kolejną TolkFolkową pamiątkę, a mianowicie Szaliczek Zła i obiecałem im, ze będzie taka możliwość, chciałbym ogłosić co następuje Z przymrużeniem oka
Nie ma żadnych przeciwwskazań przeciw wyprodukowaniu tych szalików z jednym wyjątkiem - jestem w stanie złożyć zamówienia będące wielokrotnością liczby 10, więc do takiej będziemy musieli dążyć.
Koszt takiego szaliczka to ok. 25 złotych (plus ewentualna przesyłka pocztowa, ale zawsze wchodzi w grę odbiór osobisty jak już się będziemy widzieć Z przymrużeniem oka].
zamówienia proszę podsyłać na adres onasz@o2.pl lub wypisywać w tym temacie.
W razie jakichkolwiek pytań kontaktujcie się ze mną w dowolny sposób Uśmiech.

UWAGA!!!!
LICZBA "50" POJAWIŁA SIĘ W TEKŚCIE POSTU ZUPEŁNIE PRZYPADKOWO!!! [WYBACZCIE, ZARZUCENIE ROBOTĄ W OSTATNICH DNIACH] ZGODNIE Z TYM CO WSPOMINAŁEM NA TF-IE CHODZI RZECZ JASNA O 25 PLN.

!! mín echedithar úm !! mín peliathar úm !!

Ostatnio zmieniony przez the_Aragorn dnia 26-07-2008 13:57, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

the_Aragorn
Członek Kompanii Thorina

Wysłany: 26-07-2008 13:57    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

UWAGA!!!!
LICZBA "50" POJAWIŁA SIĘ W TEKŚCIE POSTU ZUPEŁNIE PRZYPADKOWO!!! [WYBACZCIE, ZARZUCENIE ROBOTĄ W OSTATNICH DNIACH] ZGODNIE Z TYM CO WSPOMINAŁEM NA TF-IE CHODZI RZECZ JASNA O 25 PLN.

PS do szanownych Adminów: Wiem, że pisanie kolejnego posta jest naruszeniem regulaminu, ale robię to ze względu na ewentualnych odbiorców. Za 2-3 dni osobiście usunę ten post Z przymrużeniem oka.

Powrót do góry

Achika
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 446

Wysłany: 26-07-2008 19:50    Temat wpisu: Re: Kramik Zła - szaliki (uwaga! ZMIANY) Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

the_Aragorn napisał(a) (zobacz wpis):
W związku z faktem, iż kilka osób deklarowało chęć zaopatrzenia się w kolejną TolkFolkową pamiątkę

Nie wydaje ci się, że deczko nadużywasz nazwy "Tolk Folk" w tym kontekście?

the_Aragorn
Członek Kompanii Thorina

Wysłany: 27-07-2008 00:22    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Nie, gdyż nie ja użyłem tego określenia jako pierwszy.

Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolk Folk Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Temat: Kramik Zła - szaliki (uwaga! ZMIANY) (Strona 1 z 1)

Skocz do: