Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"-Pozdrowiony bądź, Gurthangu, śmierci żelazna! Ty jeden mi pozostałeś! Ale czy znasz innego pana, niż ten, który tobą włada? Komu jesteś posłuszny, prócz dłoni, która cię ściska? Nie wzdragasz się przed żadną krwią! Czy zabierzesz Túrina Turambara? Czy szybką śmierć mi zadasz?" Turin Turambar, Silmarillion

Temat: Melinir Art (Strona 1 z 1)

skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Linki Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nifrodel
Alsílatiel / Administrator

Wpisy: 2725
Nieobecny(a): panta rhei...

Wysłany: 06-07-2008 17:59    Temat wpisu: Melinir Art Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Boromir Mam zaszczyt powiadomić, że na witrynie http://tolkien.com.pl pojawiła się nowa strona Boromir

MELINIR ART

http://tolkien.com.pl/melinir/

Melinir doczekała się wreszcie własnej strony z pracami plastycznymi.

Projekt i design jest jej autorstwa mam pomysł!!! , ja ją tylko wykonałam Uśmiech Chciałam w tym miejscu podziękować elfy za skrypty i pomoc kwiatek dla ciebie, dziękuję

Zapraszam Was serdecznie z otwartymi ramionami, i`m all your`s
Znajdziecie tam nie tylko obrazy i grafiki inspirowane Tolkienem, ale również wiele innych prac plastycznych Róża i fanfik. Książka
Autorce z pewnością będzie bardzo miło usłyszeć Wasze opinie. bukiet dla ciebie, dziękuję

blask się do niej garnął...

~~~~~~~~
Almanach Tolkienowski Aiglos
Eldalairië
Powrót do góry

Adiemus
One Ring - One TolkFolk :)

Wpisy: 1992

Wysłany: 06-07-2008 18:53    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Gratulacje, Melinir Uśmiech -fajnie widzieć wszystkie Twoje prace zgromadzone w jednej qpie Elfik (do tego ładnie zaprojektowanej Język ).
Wykonanie też fajne (Oklaski dla Nif & elfy)
Jedna uwaga techniczna -w menu przydałby się odnośnik do "Strony Głównej" na każdej podstronie. Jak już gość przeleci ostatnią galerię z grafiką tolkienowską, to musi klikać 3x "wstecz" zanim dokopie się do możliwości wejścia w fanfik czy "o Melinir". Leniwy jestem na stare lata Język
Można by jeszcze pomarudzić, że obrazki mogłyby się wyświetlać w większej rozdzielczości, ale rozumiem, że nie wszyscy mają monitory panoramiczne Jestem rozwalony A jak już przy galeriach jesteśmy, to trzeba sobie powiedzieć, że polskojęzyczni goście są faworyzowani w porównaniu z "tymi innymi" Jestem rozwalony - te same galerie po "wejdź" otwierają się wyraźnie szybciej, niż po "enter" Złośliwy uśmiech (ciekawe, czemu; wielkość obrazka ta sama hmmmm... czyżby ten krasnoludek, co tłumaczy, nie bardzo nadążał? Nie łapie...ehh acha..suuper!!hahaha!! Albo może to dlatego, że kurs funta spada i dlatego nie chce mu się starać Pserwa )

Powrót do góry

Tici
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 490

Wysłany: 06-07-2008 19:26    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Śliczna strona Uśmiech
Podoba mi się sposób otwierania kolejnych obrazków. I cieszę się, że mogę zobaczyć więcej prac Melinir.
Zaskoczyło mnie jedno - byłam pewna, że Honor Harrington to postać z cyklu sf. A tutaj to... kot?
Powrót do góry

Melinir
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 209

Wysłany: 06-07-2008 19:47    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Tici napisał(a) (zobacz wpis):
Śliczna strona Uśmiech
Podoba mi się sposób otwierania kolejnych obrazków. I cieszę się, że mogę zobaczyć więcej prac Melinir.
Zaskoczyło mnie jedno - byłam pewna, że Honor Harrington to postać z cyklu sf. A tutaj to... kot?

To nie kot tylko treecat (taki sześcionożny - choć na rysunku nie widaćŚmiech - kotopodobny "alien"), Nimitz. Fakt, podpis odnoszący się do cyklu, a nie do postaci myli. Trzeba będzie poprawić Uśmiech, dzięki!
Powrót do góry

Nifrodel
Alsílatiel / Administrator

Wpisy: 2725
Nieobecny(a): panta rhei...

Wysłany: 06-07-2008 19:49    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Adiemus napisał(a) (zobacz wpis):

Jedna uwaga techniczna -w menu przydałby się odnośnik do "Strony Głównej" na każdej podstronie.

Jest w podgaleriach odnośnik "Galeria" prowadzący do innych galerii. Gdyby ktoś miał ochotę je odwiedzić i zobaczyć prace nie związane z Tolkienem, jak również jest link do strony "O mnie" Elfik
Z kolei gdyby w podgaleriach jak "Honor Harrington" czy "Inne" pojawiły sie linki do podstron z grafikami do "Silmarilliona" czy "WP", zrobiłby się chaos Uśmiech Saurona ;D

Cytat:
Jak już gość przeleci ostatnią galerię z grafiką tolkienowską, to musi klikać 3x "wstecz" zanim dokopie się do możliwości wejścia w fanfik czy "o Melinir".Leniwy jestem na stare lata Język

Z podgalerii jest link do galerii głównej, chyba nie zauważyłeś Adi Uśmiech Saurona ;D Zaś z galerii głównej jednym kliknięciem można się dostać na stronę główną, więc jakby nie było dwa kliknięcia Elfik
Ale przy następnej aktualizacji pomyślimy o leniwych Z przymrużeniem oka

Cytat:
Można by jeszcze pomarudzić, że obrazki mogłyby się wyświetlać w większej rozdzielczości, ale rozumiem, że nie wszyscy mają monitory panoramiczne Jestem rozwalony

Trudno to wypośrodkować Uśmiech Saurona ;D . Jednym przeszkadzają za duże prace na Kasiopea art, innym za małe na Melinir Art Elfik Nie da się zadowolić każdego niestety Nie Nie Z przymrużeniem oka

Cytat:
A jak już przy galeriach jesteśmy, to trzeba sobie powiedzieć, że polskojęzyczni goście są faworyzowani w porównaniu z "tymi innymi" Jestem rozwalony - te same galerie po "wejdź" otwierają się wyraźnie szybciej, niż po "enter" Złośliwy uśmiech (ciekawe, czemu; wielkość obrazka ta sama hmmmm... czyżby ten krasnoludek, co tłumaczy, nie bardzo nadążał? Nie łapie...ehh acha..suuper!!hahaha!! Albo może to dlatego, że kurs funta spada i dlatego nie chce mu się starać Pserwa )

Na pewno chodzi o skrzata od tłumaczeń Elfik Z przymrużeniem oka (Nie obrażając Krasnoludów)

blask się do niej garnął...

~~~~~~~~
Almanach Tolkienowski Aiglos
Eldalairië
Powrót do góry

Natolin
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 382

Wysłany: 08-07-2008 12:08    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Fajna strona, ale muszę trochę ponarzekać Język . W „Linkach” są linki do Hobbitonu, Aiglosa i Kasiopea Art. Te dwa pierwsze działają, ale do strony Kasiopei już nie. Co prawda wystarczą dwa kliknięcia: Hobbiton -> Kasiopea Art., ale ktoś odwiedzający stronę może o tym nie wiedzieć.
Powrót do góry

Marille Undómiel
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 241

Wysłany: 13-11-2008 00:39    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Nifrodel napisał(a) (zobacz wpis):

Boromir Mam zaszczyt powiadomić, że na witrynie http://tolkien.com.pl pojawiła się nowa strona Boromir

[b]Melinir
doczekała się wreszcie własnej strony z pracami plastycznymi.
Design jest jej autorstwa mam pomysł!!! , ja ją tylko wykonałam Uśmiech Chciałam w tym miejscu podziękować elfy za skrypty i pomoc kwiatek dla ciebie, dziękuję

Świetna sprawa Nifrodel (podziękowania dla Ciebie i Elfy za stworzenie strony). Takich stron nigdy za wiele. Mam tylko jedno jedyne drobniutkie zastrzeżenie. Gdyby obrazki można było powiększać Proooszę prooooooszę , to byłaby ta ostatnia wisienka na szczycie tortu.

Bardzo się cieszę, że zostały zaprezentowane prace Melinir chwała wam, chylę czoła, dzięki . Do tej pory miałam je możność podziwiać na stronach naszych pism forumowych, w niektórych fanowskich wydaniach książek i raz jeden na żywo (przy okazji Polconu w W-wie). Wydawałoby się więc, że je trochę znam Z przymrużeniem oka .
A jednak przeżyłam spore zaskoczenie. Tu mamy większą różnorodność prac, zaprezentowane zostały też różne techniki. Szczególnie miłą niespodzianką są dla mnie prace czarno-białe. Naprawdę wspaniałe Uśmiech .

Oczywiście mam już swoich ulubieńców Love Ostatnia rozmowa w cyklu Feanor, Zwierciadło Galadrieli z Władcy, Skok Nienor i Grób Nienor z Silmarillionu, a także "wejściowka" do Berena i Luthien.

Zupełnie oczarowały mnie dwie prace z cyklu Inne - Autoportret i Wazon. Podziwiając tę ostatnią, odnosiłam wrażenie, że czubkami palców czuję grubą fakturę farby. To może być tylko wrażenie, ale ciekawe doznanie.
Droga Autorko, moje najszczersze gratulacje. I oczywiście prosimy o więcej Jestem za
Powrót do góry

jurecq
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 69

Wysłany: 13-11-2008 08:45    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

fatalna strona, sorry... nieczytelna i niefunkcjonalna. od razu wylaczylem po ogladnieciu 1 pracy, odrzucilo mnie, niestety... nie wytrzymalem i musialem to powiedziec... (zwlaszcza, ze pojawialy sie wczesniej zastrzezenia co do mojej Z przymrużeniem oka )

za to bardzo ladny obrazek z Bagginsem, klimatyczny.

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Linki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Temat: Melinir Art (Strona 1 z 1)

Skocz do: