Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Gdy świat się rozszczepił, stare drogi i ścieżki pamięci Zachodu pozostały i biegną jak potężny, niewidzialny most przez strefę powietrzną oddechów i lotu (także zakrzywioną odkąd świat się zakrzywił) a dalej przez strefę Ilmen, gdzie żadna istota cielesna nie może bez pomocy przetrwać, aż do Samotnej Wyspy, Tol Eressea, a może poza nią, do Valinoru gdzie w dalszym ciągu Valarowie przebywają i obserwują jak rozwija się historia świata." , Silmarillion

Temat: Gaia My Love - muzyka, skomponowana przez Elbereth (Strona 1 z 10)

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Muzyka Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ugrunîlo
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 349

Wysłany: 17-05-2008 13:47    Temat wpisu: Gaia My Love - muzyka, skomponowana przez Elbereth Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Wydzielone z tematu: Tu można bić pokłony i wyrażać zachwyt Z przymrużeniem okaNifrodel.

Przyszłam tu bić pokłony i wyrażać zachwyt chwała wam, chylę czoła, dzięki chwała wam, chylę czoła, dzięki chwała wam, chylę czoła, dzięki nad płytą będącą dziełem Elbereth!

Spodziewałyśmy się z Zair, że to będzie jak spacer pod gwiazdami i nie zawiodłyśmy się... muzyka jest po prostu przepiękna a melodie niepowtarzalne! Starsze utwory przypomniały nam czasy zupełnie innych poszukiwań - jeszcze za nastoletnich czasów Z przymrużeniem oka a te nowsze - o wielu wędrówkach myśli po Śródziemiu...

Słów brak, żeby opisać wrażenia - zostaje nam tylko życzyć weny, wytrwałości w tworzeniu i czasu... mnóstwa czasu na komponowanie Uśmiech Mamy ogromną nadzieję, że nagrasz i wydasz kolejną płytę!! chwała wam, chylę czoła, dzięki

Jeszcze raz serdeczne dzięki!! z otwartymi ramionami, i`m all your`s
Powrót do góry

Zair Ugru-nad
Strażnik Północy

Wpisy: 839

Wysłany: 17-05-2008 13:53    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ugrunîlo napisał(a) (zobacz wpis):

Przyszłam tu bić pokłony i wyrażać zachwyt chwała wam, chylę czoła, dzięki chwała wam, chylę czoła, dzięki chwała wam, chylę czoła, dzięki nad płytą będącą dziełem Elbereth!

Owszem Uśmiech Płyta została wczoraj komisssyjnie wysssłuchana w późnych nocnych godzinach i zdania są niepodzielne jednakowe Jestem rozwalony Muzyka jest piękna i autentycznie słucha się jakby pochodziła rodem z Amanu chwała wam, chylę czoła, dzięki Rządzę

Weny życzymy i nieprzejmowania się opiniami miłośników przeróżnych współczesnych wynalazków w muzyce Z przymrużeniem oka

Żaden człowiek nie może się bronić bez ryzyka.
- J. Liechtenauer
----
Nasz azyl dla zwierząt
shadow of mind
galeria DA
półka w Bibliotece
Powrót do góry

Adiemus
One Ring - One TolkFolk :)

Wpisy: 1992

Wysłany: 17-05-2008 14:05    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Czy Adiemusssy Passskudne też mogłyby mieć okazję, żeby się pozachwycać i pobić pokłony? to takie wspaniale że nie moge powstrzymac ślinienia na klawiaturę
Powrót do góry

Tavarunya

Wpisy: 305
Nieobecny(a): W lesie

Wysłany: 17-05-2008 15:22    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Adiemus napisał(a) (zobacz wpis):
Czy Adiemusssy Passskudne też mogłyby mieć okazję, żeby się pozachwycać i pobić pokłony? to takie wspaniale że nie moge powstrzymac ślinienia na klawiaturę

Odpowiadam w imieniu twórczyni, która jest w tej chwili w Bydgoszczy - tak, Adiemusy (nawet te paskudne Język) jak najbardziej mogą mieć okazję, żeby się pozachwycać. W tym celu powinny wysłać PW z namiarami pewnej Valierze Elfik
Już znikam z tematu <znika z tematu, powiewając płaszczem>.

Adiemus

Wysłany: 23-05-2008 18:13    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

OME, Elbereth, coś ty narobiła biednemu Adiemussskowi wszystko mi się pomieszało
Już w momencie pierwszego słuchania szóstego kawałka z otrzymanej świeżo płyty został ci on porażony wizją ze Śródziemia, i teraz wizja ta od niego siem nie odczepi przez najbliższe parę tygodni, i będzie myślał, i kombinował, jak tu słowa do tego napisać, i nic mu pewnie w końcu (jak zwykle) nie wyjdzie...
Bo będzie miał świadomość, że swoim tekstem muzyce nie dorówna Ble Ble ;D
To nie jest żaden Message from Gaia, to Luthien tańcząca dla Berena na polanie w Doriath Spox
Cokolwiek by ktokolwiek nie chciał mi wmawiać Uśmiech Saurona ;D

Płyta od prawie 5 godzin jedzie na okrągło -słucham w kółko i czekam, kiedy moja Lepsza Połowa rzuci we mnie czymś ciężkim Pserwa

Powrót do góry

Elbereth

Wpisy: 330

Wysłany: 23-05-2008 18:58    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

oops, zawstydzenie oops, zawstydzenie oops, zawstydzenie

A jak to nagrywałam, to w ogóle nie myślałam o Luthien^^

Dziękuję ^^ To nadal mnie zdumiewa, że płytka się może tak podobać Juppiiii! Juppiiii! Juppiiii!

The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
Powrót do góry

Adiemus

Wysłany: 23-05-2008 19:06    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Jak cuś jest dobre, to nie może się nie podobać Spox
Powrót do góry

Zair Ugru-nad
Strażnik Północy

Wpisy: 839

Wysłany: 25-05-2008 15:58    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Zapomniałam napisać wcześniej, ale płyta Elbereth, pomimo, że tchnąca spokojem i pięknem Amanu, wbrew wszelkim pozorom idealnie komponuje się na playliście z utworami Summoning, tak mocno związanymi z dramatami Śródziemia Love

Żaden człowiek nie może się bronić bez ryzyka.
- J. Liechtenauer
----
Nasz azyl dla zwierząt
shadow of mind
galeria DA
półka w Bibliotece
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Muzyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Temat: Gaia My Love - muzyka, skomponowana przez Elbereth (Strona 1 z 10)

Skocz do: