Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(1) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"To surowa wiosna i niejedna nadzieja jej nie przetrzyma." Aragorn, Władca Pierścieni

Temat: Gaia My Love - muzyka, skomponowana przez Elbereth (Strona 6 z 10)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Muzyka Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adiemus
One Ring - One TolkFolk :)

Wpisy: 1992

Wysłany: 10-06-2008 13:10    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Popieram Fal Jestem za
I ze swej strony mogę zadeklarować udział sopranu Smoczycy w chórku (teraz ma sesję, ale przed TFem zdąży pośpiewać, jeżeli nutki i podkład przyślesz) Spox

Powrót do góry

Elbereth
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 330

Wysłany: 10-06-2008 13:21    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Erm, to już w przyszłym roku:D Nutki mogę Wam na tf zabrać, co byście obejrzeli i pomyśleli, ale takie rzeczy wymagają porządnych przygotowań Z przymrużeniem oka
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
Powrót do góry

Adiemus
One Ring - One TolkFolk :)

Wpisy: 1992

Wysłany: 14-06-2008 21:27    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Słucham sobie właśnie obiecanych chwilę temu nagrań naszej utalentowanej chwała wam, chylę czoła, dzięki Elbe -prawie wszystkie (o wyjątku za chwilę) podobne lekko w klimacie do muzyki z Gai, co sprawia, że świetnie ich się słucha, kiedy człowiek/hobbit/ork/ent/smok/Mrrroczna Posssstać (niepotrzebne skreślić Jestem rozwalony ) potrzebuje odrobinki odprężenia Spox
Nagrań jest siedem, wszystkie w formacie wma (więc bez problemu na każdym kompie w windą polecą, nie wiem, jak na pingwinie Język ), paczka waży trochę ponad 10 megasów.
Spis treści... albo może oddajmy głos Ani, mam nadzieję, że nie obrazi się za skopiowanie fragmentu maila, w którym opowiada o utworach:
Elbereth napisał(a):
poszły wszystkie^^ plus jeszcze jedno fortepianowe, z początku moich studiów, zwie się to to Star Way.
Teraz istotna informacja o autorach tekstów piosenek:
Twilight Family - słowa Vanaladiel McRae - zaprzyjaźniona Amerykanka z forum The One Ring Śmiech
Twilight Child - jako jedyne - słowa by valar czyli mnie Śmiech Moja pierwsza i jedyna próba napisania angielskiego tekstu ^^ Też wpływ The One Ring forum Śmiech
Co tam dalej: Through The Misterious Land, Blessed Realms i Lovesong for a Stranger by Ewa Baranowska.
No i Snow White - chyba nie musze podawać autora Śmiech
Życzę cierpliwości w słuchaniu mojego darcia gęby Śmiech
Dziękujemy za życzenia i możliwośc posłuchania Uśmiech Oklaski
Tu sznurek: http://www.sendspace.pl/file/CgRybWHQ/ -klikajcie i zasysajcie! Jestem za

Teraz o wyjątku -oczywiście chodzi o Star Way. Jeżeli ktoś lubi Chopina czy Griega (zwłaszcza tego drugiego) -powinien być zauroczony. Mnie się bardzo ten utwór podobał, przechrzciłbym go na Twoim, Elbe, miejscu na "Caves of Menegroth", bo bardziej mi sie kojarzy ze światełkami latarenek w podziemnych pasażach (no nie da się ukryć, wpływ tego Griega Jestem rozwalony ) niż z pustką międzygwiezdną Język

Słuchajcie uważnie, ludziska -bo pomysł ze mnie tryska Pserwa : a może zrobimy subskrypcję, zrzucimy się po dwie-trzy dychy i zagonimy Elbe do roboty? Zebrane pieniądzory powinny pokryć koszt nagrania materiału w studiu (no przecież nie musi to być studio Polskiego Radia, można by pomyśleć o jakimś radiu akademickim (o ile jeszcze takowe istnieją)) i będzie płytka mam pomysł!!!

Ostatnio zmieniony przez Adiemus dnia 14-06-2008 22:03, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

mONA
Mieszkanka Shire

Wpisy: 745
Nieobecny(a): jestem. gdzieś. gdziekolwiek. w Shire :-)

Wysłany: 14-06-2008 21:44    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Adiemus napisał(a) (zobacz wpis):

Słuchajcie uważnie, ludziska -bo pomysł ze mnie tryska Pserwa : a może zrobimy subskrypcję, zrzucimy się po dwie-trzy dychy i zagonimy Elbe do roboty? Zebrane pieniądzory powinny pokryć koszt nagrania materiału w studiu (no przecież nie musi to być studio Polskiego Radia, można by pomyśleć o jakimś radiu akademickim (o ile jeszcze takowe istnieją)) i będzie płytka mam pomysł!!!

No pomysł Eruwiasty Śmiech a jak już będzie nagranie, to mogę zająć się wydaniem płytki Z przymrużeniem oka Mam już kontakt w tłoczni, troszkę doświadczenia (Eru, mi świadkiem, że się staram a Morgoth i sieć Szeloby wciąż mi na przekór...)
Ale, za drugim razem powinno być łatwiej Z przymrużeniem oka

Moje Śródziemie
Powrót do góry

Elbereth

Wysłany: 14-06-2008 21:50    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Adi, litości, bo ja się zaraz pod ziemię zapadnę oops, zawstydzenie oops, zawstydzenie oops, zawstydzenie

Powooooli Elfik
Po pierwsze: strasznie, strasznie ale to strasznie dziękuję za uznanie (heh, który ja to już raz mówię...^^) ale jeszcze trochę, to użytkownicy tego forum będą unikać tego tematu jak ognia Śmiech
Jestem naprawdę szczęśliwa, że Ty, Fal i inni, uznajecie mój styl za odpowiednio tolkienowski i w ogóle i istotnie, zamierzam nagrać następną płytkę, ale nie tak zaraz, nie mam dostatecznej ilości nowych utworów (2 w wokalem + 2 fortepian solo jeszcze nieskończone i niewyćwiczone to za mało na płytę). Obiecuję, że prawie każdą wolną chwilkę w lecie będę spędzała przy pianinie - zmotywowaliście mnie jak nie wiem co chwała wam, chylę czoła, dzięki chwała wam, chylę czoła, dzięki chwała wam, chylę czoła, dzięki Ale spokojnie i bez żadnego zrzucania się na cokolwiek wściekły Jak valar bedzie miał czym się chwalić, to sposób na nagranie się znajdzie, prędzej czy później Z przymrużeniem oka A tymczasem odkurz gitarę, bo ja Cię na TF molestować będę o naukę kilku chwytów Złośliwy uśmiech

edit - po przeczytaniu posta mONY

Cytat:
No pomysł Eruwiasty Śmiech a jak już będzie nagranie, to mogę zająć się wydaniem płytki Z przymrużeniem oka Mam już kontakt w tłoczni, troszkę doświadczenia (Eru, mi świadkiem, że się staram a Morgoth i sieć Szeloby wciąż mi na przekór...)
Ale, za drugim razem powinno być łatwiej

Nie ma to jak spotkać takiego kochanego Hobbita na swej drodze, tym bardziej będę się starała chwała wam, chylę czoła, dzięki Jestem za Kwiatek Kwiatek Kwiatek

P.S. A czy strajkująca poczta dostarczyła "Gaię" do Bielawy i Warszawy - bo że Lomendil dostał to wiem, ale nie wiem czy nie przepadły pozostałe...?^^

The moon is my heart
Come find me
I'm here
Powrót do góry

mONA
Mieszkanka Shire

Wpisy: 745
Nieobecny(a): jestem. gdzieś. gdziekolwiek. w Shire :-)

Wysłany: 18-06-2008 19:54    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

I tak pięknego, słonecznego (choć zbyt ciepłego Z przymrużeniem oka ) dnia, muzyka z Amanu dotarła pod hobbicką strzechę... ekhm.. no.. do hobbickiej norki. Uśmiech I... rozpłynęłam się w zachwytach, zasłuchałam... i odpłynęłam zupełnie Love Muzyka jest przepiękna. Aż słów brak, żeby ją opisać... Trzeba po prostu ją mieć i słuchać.. i słuchać Uśmiech

Dzięki Elbereth Śmiech Love chwała wam, chylę czoła, dzięki Już zaczynam zbierać fundusze na wydanie kolejnej tolkienowskiej płyty Love Twojej płyty Śmiech

Moje Śródziemie
Powrót do góry

Elbereth

Wysłany: 18-06-2008 21:13    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Strasznie, strasznie się cieszę, że doszło Elfik Elfik Elfik Elfik

Autentycznie się bałam, że poczta polska gdzieś zjadła po drodze, bo zrobiła tak np z przesyłką od Ugrunilo (- ciągle nie mamy :/)

I jeszcze bardziej się cieszę, że się podobała Kwiatek Kwiatek Kwiatek

Mam nadzieję, że nie zawiodę oczekiwań ^^

The moon is my heart
Come find me
I'm here
Powrót do góry

Nero
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 215
Nieobecny(a): Wędruję po Sferach...

Wysłany: 20-08-2009 13:34    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

< A bezczelnie odkopię temat Złośliwy uśmiech >

Sprawa taka - temat znalazłem, zaciekawił mnie, chciałem sobie próbki posłuchać a tu plonk, bo linki wygasły. Nic nowego Ma ktoś jakieś próbki utworów?

I jeszcze - jak można płytkę dorwać? Język

Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Muzyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Temat: Gaia My Love - muzyka, skomponowana przez Elbereth (Strona 6 z 10)

Skocz do: