Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(1) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Tak często bywa z uczynkami, które poruszają trybami świata: małe dłonie czynią je ponieważ muszą." , Władca Pierścieni

Temat: Gaia My Love - muzyka, skomponowana przez Elbereth (Strona 3 z 10)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Muzyka Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Elbereth
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 330

Wysłany: 27-05-2008 10:56    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Adi -> Dostaję całe 10% od sprzedanej płyty, gwoli ścisłości Z przymrużeniem oka Przy czym w wydawnictwie płyta nie cieszy się takim powodzeniem jak tu na forum i z miesiąca na miesiąc jest przeceniana ^^ Innymi słowy - nie da się na niej zarobić, nie ten rodzaj muzyki Z przymrużeniem oka

A tak w ogóle - Kochani!
To Wy mnie zachwycacie tym, że tego słuchacie. Szczerze, to od tych wszystkich pw i komplementów jest mi strasznie głupio oops, zawstydzenie Pierwszy raz w życiu mi się coś takiego zdarza i po prostu nie wiem, jak mam się zachować, poza faktem, że jestem strasznie szczęśliwa i to ja powinnam tu wyrażać zachwyt, że są ludzie, którym moja muzyka się po prostu podoba chwała wam, chylę czoła, dzięki
Kocham Was Love

Obiecuję też, szczególnie Nifrodel, Zair i Ugrunîlo, że tolkienowska płytka będzie, taka już z tytułami tematycznie pasującymi do tego forum - nie wiem kiedy, bo to zależy od wielu rzeczy, ale dzięki Wam mam znów motywację, aby o takowej myśleć Róża Róża Róża

The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here

Ostatnio zmieniony przez Elbereth dnia 27-05-2008 11:08, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

Adiemus
One Ring - One TolkFolk :)

Wpisy: 1992

Wysłany: 27-05-2008 11:05    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

No to, ludziska, nie macie wyjścia -klikać w ten koszyk!
1.90 PLN to już jest puszka piwa w sklepie -a tyle Elbe będzie miała od każdej płytki!
A jak się zbierze 30 chętnych na kupno, to... e, lepiej sobie nie wyobrażać... Język

Elbereth, Ty to w chwili wolnej dokomponuj ścieżkę wokalu do "Message from Gaia" (no, tylko bez przesady z ozdobnikami i rytmem, to ma się nadawać do amatorskiego śpiewania Elfik ), zrobimy z tego hiciora na TolkFolk Spox

Powrót do góry

Tavarunya

Wpisy: 305
Nieobecny(a): W lesie

Wysłany: 27-05-2008 11:09    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Jeszcze trochę, to trzeba będzie osobny temat płycie poświęcony wydzielić, żeby tu nie spamować hmmmmmmmm hmmmm... Możnaby go nazwać twórczość Elbereth albo coś w tym stylu Elfik <ukłon w stronę gromowładnych;)>

Adiemus

Wysłany: 27-05-2008 11:13    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Jak wypuści cuś tolkienowskiego, to czemu nie Jestem za
Chociaż...
może by jej zrobić dowcipa i założyć? A wewnątrz będą śnurki do ściągnięcia z sendspace tych 2 ępetrujek, które mi nieopatrznie przysłała Jestem rozwalony

A tu przypominam link do koszyka, no, nie bądźcie Sknerusy, dajcie Elbe zarobić na Piwko

Powrót do góry

Adiemus

Wysłany: 27-05-2008 11:34    Temat wpisu: Forumowy Fanklub Elbereth :) Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Jeżeli coś nas zachwyca - to czemu nie dać temu wyrazu? Język
Tym bardziej, jeżeli to jest kawałek dobrej roboty made by nasza forumowa Koleżanka Jestem za

...która mnie pewnie zabije przy najbliższej okazji za upublicznienie poniższego materiału Jestem rozwalony
Ale warto.
Warto poznać dwie tolkienowskie kompozycje Elbereth, Snow White i drugą, której tytułu zapomniałem Język
Ciekaw jestem, kto jeszcze dołączy do Fanklubu Język

http://www.sendspace.pl/file/4OTiktq2/

Powrót do góry

Nifrodel
Alsílatiel / Administrator

Wpisy: 2725
Nieobecny(a): panta rhei...

Wysłany: 27-05-2008 11:50    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja się zapisuję Love
Odkąd zostałam obdarowana tą przepiękną Serduszka muzyką, prawdziwym przebłyskiem Amanu w Śródziemiu, nie mogę wyjść z zachwytu Love I co więcej, chcę by ten stan trwał uwielbiam/kocham to, jestem szczęśliwy
Już opisałam Elbereth swoje wrażenia szerzej, teraz tylko dodam, że podziwiam jej ogromny talent, który potrafi wyczarować tak urzekające dźwięki... chwała wam, chylę czoła, dzięki
Najbardziej zaś poruszyła mnie wprowadzająca: Dream of Gaia kwiatek dla ciebie, dziękuję Miłość Co złego to nie ja ;D

blask się do niej garnął...

~~~~~~~~
Almanach Tolkienowski Aiglos
Eldalairië
Powrót do góry

Ugrunîlo

Wpisy: 349

Wysłany: 27-05-2008 12:23    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Pserwa czuję się zaszczycona, że mój post otwiera ten temat!! Spox Rządzę
Powiem Wam szczerze, że ponieważ muzyka w Morgulu nie wydobywa się z mojego palantira, to zwykle nie wiem, którego utworu właśnie słucham. Jednak ciągle jest mi ciężko ustalić, który podoba mi się najbardziej. Jeśli akurat się skupiam na tym, żeby wybrać ten najlepszy, to na początku każdego kolejnego, z entuzjazmem pytam "a który to numerek?!" po czym stwierdzam "o Eru jakie to piękne"!!
Elbereth - życzymy Ci wielkiej, niewyczerpanej weny i czasu, czasu, czasu - niech w Waszym Amanie powstają kolejne melodie, bo Klub Fanów Muzyki Pani Gwiazd się rozrasta w zawrotnym tempie z otwartymi ramionami, i`m all your`s bukiet dla ciebie, dziękuję Juppiiii! wdzięczny i szczęśliwy że może takimi dźwiękami koić dusze umęczone V Erą Elfik i chociaż większość z nas już marzy o kolejnej płycie, to będziemy czekać cierpliwie Uśmiech

p.s. ja naprawdę nie tknęłabym Twojego pianina - to byłoby bezczeszczenie Jestem rozwalony . Nie dam się zawlec nawet prze(valarską)mocą!
Powrót do góry

Elbereth

Wpisy: 330

Wysłany: 27-05-2008 12:33    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Mojego pianina to przede wszystkim będzie musiał się tknąć stroiciel Jestem rozwalony Inaczej możecie się następnym nagraniem baaardzo zdziwić Elfik
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Muzyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Temat: Gaia My Love - muzyka, skomponowana przez Elbereth (Strona 3 z 10)

Skocz do: