Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Człowiek wiernego serca nieraz miewa krnąbrny język." Theoden, Władca Pierścieni

Temat: Pożegnanie (Strona 14 z 14)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ladysherlockian
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 119

Wysłany: 10-09-2013 22:51    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Szkoda, że nie będzie Cię już na forum, bardzo lubiłam czytać Twoje wpisy, chociaż sama bardzo mało się udzielam. No i podobały mi się też Twoje wiersze Uśmiech

Ale cóż, Road goes ever on and on...

"(...)The book of memory
Can still be read but there is nothing more to write."
Jonathan Bate
Powrót do góry

Celembriana
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 135

Wysłany: 12-09-2013 14:49    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Michaelu, chciałam tylko powiedzieć, że będzie mi Cię brakowało Smutek Wiele wnosiłeś do dyskusji, które miło się czytało Jestem za Przyznam, że czasem mnie denerwowałeś (ale to nic takiego, ja się często denerwuję bez powodu Śmiech ), ale i tak będę tęsknić Z przymrużeniem oka No to.. życzę Ci wszystkiego dobrego Uśmiech Mam nadzieję, że do nas wrócisz, w końcu Knajpa jest jak bagno, nie? Pserwa Nie możesz tak po prostu opuścić swoich fanek Nie Nie Trzymaj się Z przymrużeniem oka Cuio vae! Uściski

PAS Bang!PserwaBang!
Powrót do góry

Ominous
Ogarniacz nieogarniających

Wpisy: 519

Wysłany: 07-01-2014 11:56    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Dobra, ja chwilowo mam dość, znikam z forum na czas nieokreślony. Dodaję jedynie Gospodę do zakładek, zbyt wiele mnie ona pracy kosztowała i zbyt bardzo mi zależy na ludziach którzy ją odwiedzają, żeby całkowicie ją porzucić.

Forum może więc odetchnąć z ulgą, żadnych więcej satanistycznych akcji mojego orszaku zapatrzonych we mnie sługusów...

A tak na serio, strasznie mnie i denerwują i smucą ostatnie posty pojawiające się na forum. Po pierwsze niektóre osoby wzięły niewinną zabawę jaką była Dagor Bragollach na serio, chociaż nie była żadnym oszustwem ani łamaniem zasad. Inni z kolei widzą we mnie Nowy Cień. A inni choćbym i zrobił akcję w obronie Manwego i tak napiszą swe jakże wyszukane docinki, byle tylko personalnie mi dopiec. Wyrosłem już z takich zabaw.

O kontaktach moich i kaile można książki pisać, ale widzę ona uważa, że całe forum powinno je przeczytać. Mniejsza. Przyznaje, że jestem wredny na wskroś i uderzam tak żeby bolało, ale nigdy nie zaczynam nie sprowokowany. Godziliśmy się po gorszych rzeczach i zawsze ja byłem tym złym.

I zawsze będę prawda? Trochę mi ostatnio zaleciało Elendilimi i ich jedyną słuszną prawdą. Także Sauronista sobie robi urlop, żeby nie mącić na forum i żeby nikt już z żadnego tematu nie musiał odchodzić.

Skoro już wylewam swoje "żale Omiego" (jak ktoś ma natchnienie na piosenkę na TF, proszę bardzo) to chciałbym tylko zauważyć, że czepianie się innych z mojego powodu jest naprawdę poniżej wszelkiej krytyki, mówię przede wszystkim o dopiskach w kierunku Agnes gdy zaczęła "ratować" Saurona.

Wiem tak naprawdę, że moje pisanie, czy tez nie na forum pewnie nic nie zmieni. Ponadto Nadia za pewne uzna to za swoiste zwycięstwo nade mną, a Nutria jej przyklaśnie. Jednak w tym momencie forum mi tak zbrzydło, że muszę wziąć głęboki oddech zanim znów zacznę coś pisać.

Do zobaczenia w Gospodzie, jeśli ktoś zatęskni.

PS. Bardzo proszę od wstrzymania się od jakichkolwiek odpowiedzi na mojego posta, nie piszę go aby wywołać kolejny flejm, ale aby go skończyć. Forum jest dla mnie rzeczą cholernie ważną i nie mam zamiaru być chłopcem do bicia. Znam swoje racje i ich nie zmienię.

"Nawet jak jest obłędnie wesoły, to jest bezuczuciową szują."

Nie pytaj, co Tolk-Folk może zrobić dla Ciebie, ale co Ty, Anonymous możesz zrobić dla Tolk-Folku!
do roboty

Okosaur czuwa!
Powrót do góry

Goku
Ka-Me-Ha-Me-Ha!

Wpisy: 1231

Wysłany: 07-01-2014 15:12    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ominous, zapomniałeś o przedstawicielach Ardy, którzy nie czytają tego co się dzieje w PRK. Ja na ten przykład nie czytam PRK od 2 miesięcy.

Dlatego nie rozumiem nic z tego co piszesz ale napiszę, że szkoda "stracić" Cię w "normalnych" tolkienowskich działach. Mam nadzieję, że za jakiś czas wrócisz i będzie Cię można znowu "czytać" Książka Uśmiech

Ellena
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 505

Wysłany: 22-06-2014 19:27    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Na razie jeszcze jestem, ale wkrótce po sesji wyjeżdżam na dłużej. Żegnam się już teraz, bo później pochłoną mnie sprawy związane z wyjazdem.

papa wszystkim

Białoskórzy mają nocą wzrok bystrzejszy niż inni ludzie. Nie zapominaj przy tym o ich koniach! Te zwierzaki podobno dostrzegają nawet drżenie powietrza w ciemnościach. Nortowie, Eotheodzi, Rohirrimowie, Oropher żyją. Faramir na króla
Powrót do góry

leszli
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 142

Wysłany: 23-06-2014 00:22    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Przeklejam posta z Knajpy:
Dobra, niech stracę Język

Pewien post nade mną jest ściemą mającą na celu ściągnięcie do Knajpy pewnej osoby(z szacunku dla niej nick niech pozostanie tajemnicą). Oczywiście, trzeba docenić dobre chęci osób które za tym stoją, jednak forum zdaniem ludzi trochę poważniej traktujących pewne sprawy nie jest miejscem na takie szopki, zwłaszcza, że osoby postronne mogą niepotrzebnie się w to złapać. Także - nikt nigdzie nie wyjeżdża, Knajpa po raz kolejny jest miejscem zachowań które można określić mianem nierozważnych i dziecinnych i szkoda tylko osób które się na ten haczyk złapały (o ile takie są). Wyjątkowo niesmaczne jest też użycie w tej akcji tematu o Pożegnaniach. Nie po to został załozony i nie temu dotąd służył.

To tyle, przepraszamy, ale nie ma możliwości zadawania pytań, konferencja skońcozna, dizękuję państwu, dobranoc.

Prosiłbym o wykasowanie tego posta (wraz z fałszywym pożegnaniem) po wyjaśnieniu sprawy przez administrację (jesli chodzi o dowody na powyższe tezy - proszę i priva, udzielę wszystkich informacji). Z góry dziękuję i przepraszam za zamieszanie.
Powrót do góry

M.L.
Uprzedzony, ujadający krzykacz / Administrator

Wpisy: 5710

Wysłany: 25-06-2014 11:28    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Prosimy o nie przenoszenie na Forum waszych konfliktów z Knajpy/Gospody. Nikogo one tutaj nie interesują. Jeżeli ktoś tu się żegna, to nie wnikamy w motywacje, najwyżej wyrażamy żal, ewentualnie nadzieję, że pożegnanie nie jest finalne. Motywy, powody, ukryte drugie i trzecie dna, oraz dywagacje na ten temat, a tym bardziej insynuacje nas nie interesują, chyba że psują atmosferę na Forum. A to finalnie kończy się banem.
Nie ma obowiązku udzielania się na tym Forum, jest ono dobrowolne i powinno sprawiać przyjemność użytkownikom. Jeżeli już nie znajdujecie w aktywności tutaj przyjemności, to lepiej dać sobie i innym spokój, i nie psuć radości tym, którzy ciągle jeszcze ją odczuwają.

For the home of the holy
For the faith, for the way of the sword
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... 12, 13, 14

Temat: Pożegnanie (Strona 14 z 14)

Skocz do: