Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Lepiej nawet najgorszej prawdzie patrzeć w oczy." Sam Gamgee, Władca Pierścieni

Temat: Haft - prace i wzory (Strona 3 z 9)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Twórczość fanowska Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adiemus
One Ring - One TolkFolk :)

Wpisy: 1992

Wysłany: 27-05-2008 17:00    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Zair Ugru-nad napisał(a) (zobacz wpis):
czasem żal mi, że sama nie mam ani samozaparcia, ani szczególnych zdolności do igłowo-nitkowej twórczości Z przymrużeniem oka
Masz za to inne zdolności, które podziwiają inni, żałując, że takowych nie posiadają Jestem rozwalony
Brak samozaparcia? Dawać się obijać kijem przez godzinę do trzech (i to parę razy w tygodniu) wymaga imho nie byle jakiego samozaparcia, więc nam nie wciskaj Pserwa
Każdy ma jakieś tam zdolności (dobrze, jeśli je rozwija Język ) i dobrze to Eru wymyślił, że nie dał wszystkim jednakowo. Bo wtedy byłoby nudno i nie byłoby jogo podziwiać.

Marille, rrrewelacyjne to Twoje rękodzieło! chwała wam, chylę czoła, dzięki Oklaski
Aż żałuję, że nie ma mnie na liście do tych prezentów Język

Powrót do góry

Elenwe
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 213

Wysłany: 27-05-2008 17:02    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

A ja miałam szczęście zobaczyć "rudzielców" Marille na żywo! jeeeeej! skaczę z radości I wszystkim, którzy ich nie widzieli, muszę powiedzieć, że zdjęcie nie oddaje nawet w połowie urody oryginału. kompletny szok! zemdlałem z wrażenia Z tych rudych włosów zdaje się bić ogień, a oczy przenikają na wylot.
Marille, uważaj, bo jak zaczną do Ciebie spływać zamówienia, to żeby nadążyć, będziesz musiała sobie dodatkowe trzy pary rąk wyhodować i zmienić się w hinduskie bóstwo.
Powrót do góry

Sędziwojka
Lady of Casterly Rock

Wpisy: 1086
Nieobecny(a): Far away. In the Halls of Mandos.

Wysłany: 27-05-2008 19:41    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Love Brakuje mi słów! Marille, przepiękne. Podziwiam Twoją cierpliwość i zręczność! Na żywo dzieło musi jeszcze bardziej płomiennie i realistycznie wyglądać. Braciszkowie jak malowani. Z przymrużeniem oka
And so he spoke, that lord of Castamere,
But now the rains weep o'er his hall, with no one there to hear.

Deviantart | Herbaciane zapiski | Tumblr
Powrót do góry

Niuchaczaus
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 212
Nieobecny(a): Na Przełęczy

Wysłany: 27-05-2008 21:53    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Marille, to jest cudo Rządzę W jaki sposób stworzyłaś wzór? Czy za pomocą jakiegoś programu? Zastanawiam się, czy nie spróbować z czymś malutkim, tak na początek. To musi być niesamowite uczucie, tworzyć coś takiego. Kiedyś mama usiłowała mnie w to wciągnąć - nie wyszło, ale może ilustracja tolkienowska poszłaby lepiej niż jakiś niezidentyfikowany domek Język

Honorowa Prezes PAS Przekleństwa
OSANwE - NMI6 Cool 3

Ostatnio zmieniony przez Niuchaczaus dnia 23-04-2011 16:06, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

Marille Undómiel
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 241

Wysłany: 27-05-2008 23:29    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Zair Ugru-nad napisał(a) (zobacz wpis):

i czasem żal mi, że sama nie mam ani samozaparcia, ani szczególnych zdolności do igłowo-nitkowej twórczości Z przymrużeniem oka
Ale przynajmniej mogę oko nacieszyć Waszymi arcydziełami i tym bardziej duma mnie ogarnia, że tolkienistyczny naród tak zdolnym jest Jestem rozwalony

Ty też się do tego narodu wybrańców zaliczasz. Jestem za
Już w Warszawie chodzą słuchy o Twojej ręce do miecza. Nie wspominając o inszych uzdolnieniach Z przymrużeniem oka

Bardzo mi miło, że się Wam moja praca podoba. Uśmiech Nie będę tego ukrywać Z przymrużeniem oka
Nie dzieło to co prawda, bo jako wykonawca dostrzegam mnogo usterek, niemniej to pierworodne elfie dziecko, więc rozumiecie iż mimo wad bardzo kochane... Zdziwienie

Adiemus napisał(a) (zobacz wpis):

Marille, rrrewelacyjne to Twoje rękodzieło! chwała wam, chylę czoła, dzięki Oklaski
Aż żałuję, że nie ma mnie na liście do tych prezentów Język

Dzięki Adiemusie wrażliwy na wszelakie piękno Uśmiech
Co do tych prezentów, to nigdy nic nie wiadomo. Ale nie w najbliższej przyszłości.

Ugrunîlo napisał(a) (zobacz wpis):

Stawiasz krzyżyki Jestem rozwalony tylko na osobach, czy elfie miejsca również masz w kolekcji lub planach? Uśmiech

Jak znajdę coś, co będzie związane z Fingonem (gdybym to ja wiedziała jak wyglądała jego siedziba), Maedhrosem lub Arweną i Aragornem, to może i miejsca jakieś powstaną. Może jakieś propozycje (ewent. na PW proszę). hmmmm...

Dzięki wielkie Elenwe chwała wam, chylę czoła, dzięki Pochwała z Twoich ust ma zaiste przedni ciężar gatunkowy, biorąc pod uwagę Twoje zdolne do igły paluszki.

Naprawdę Wszystkim jeszcze raz dziękuję (Sędziwojko Uśmiech i Niuchaczaus Uśmiech ). Wasze opinie są dla mnie ważne, nie wspominając o przyjemności i satysfakcji. Jestem rozwalony
Powrót do góry

Lomendil
Strażnik Północy

Wpisy: 788

Nieobecny(a): in tenebris

Wysłany: 28-05-2008 08:04    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

To ja wyznam, że dostałem od Marille pięknie wyhaftowany emblemat Tinuviel Uśmiech teraz tylko czekam na przypływ gotówki, aby go ładnie oprawić i zawiesić na ścianie.

mONA
Mieszkanka Shire

Wpisy: 745
Nieobecny(a): jestem. gdzieś. gdziekolwiek. w Shire :-)

Wysłany: 28-05-2008 10:24    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Marille, piękny haft chwała wam, chylę czoła, dzięki Love Niesamowicie.. ognisty Śmiech Jestem za
Już się nie mogę doczekać prezentacji następnych Uśmiech

Moje Śródziemie
Powrót do góry

Nifrodel
Alsílatiel / Administrator

Wpisy: 2726
Nieobecny(a): panta rhei...

Wysłany: 28-05-2008 11:04    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Marille- prześliczna praca Love Jeden z moich ulubionych obrazków Kasiopei, płomienne rudości Miłość i to wyhaftowane Jestem za Podziwiam cierpliwość i drobiazgowość chwała wam, chylę czoła, dzięki uwielbiam/kocham to, jestem szczęśliwy Mam nadzieję, że kiedyś będę miała szczęście zobaczyć na żywo wyhaftowany obrazek mam pomysł!!! Ciekawe, jakie ma wymiary hmmmm...
blask się do niej garnął...

~~~~~~~~
Almanach Tolkienowski Aiglos
Eldalairië
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Twórczość fanowska Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Temat: Haft - prace i wzory (Strona 3 z 9)

Skocz do: