Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Współczuje ślimakom i wszelkim stworzeniom, które dźwigają swoje domy na własnych plecach." Frodo, Władca Pierścieni

Temat: Podział tolkienistów, ale trochę inaczej (Strona 2 z 4)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ankiety Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jakiego rodzaju tolkienistą jesteś?
Tolkienista Wzrokowiec
23%
 23%  [ 17 ]
Tolkienista Kolekcjoner
19%
 19%  [ 14 ]
Tolkienista Naukowiec
19%
 19%  [ 14 ]
Tolkienista Twórca
34%
 34%  [ 25 ]
Tolkienista Organizator
0%
 0%  [ 0 ]
Tolkienista Imprezowicz
4%
 4%  [ 3 ]
Oddano głosów : 73

Autor Wiadomość
Tavarunya
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 305
Nieobecny(a): W lesie

Wysłany: 12-01-2008 10:40    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Zaliczam się chyba głównie do Twórców, podgatunek piórkowcy Elfik .

mONA
Mieszkanka Shire

Wpisy: 745
Nieobecny(a): jestem. gdzieś. gdziekolwiek. w Shire :-)

Wysłany: 12-01-2008 11:03    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

No i jak tu wybrać jedną opcję... hmmmm... Jestem rozwalony
Tolkienista Wzrokowiec, podgatunek Czytacz; Tolkienista Twórca, podgatunki Pstrykacz i Patelnik (i trochę Ogrodnik). Coś tam mam też z Kolekcjonera Z przymrużeniem oka (tylko miejsce na nowe sskarby sie gwałtownie kurczy Język ). No i oczywiście trochę z Imprezowicza Super śmiech

Moje Śródziemie
Powrót do góry

Seregon

Wpisy: 502

Wysłany: 12-01-2008 12:20    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja wybrałabym większość opcji (dlatego nie mogę zagłosować), poza ostatnim rodzajem. Jeszcze nigdy nie byłam na żadnej imprezie tolkienowskiej... ale mam nadzieję, że kiedyś mi sie uda... Z przymrużeniem oka

Balduran

Wpisy: 452

Nieobecny(a): Breathing Water

Wysłany: 12-01-2008 14:11    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

A ja jestem typooowym walniętym imprezowiczem jak się okazuje Jestem rozwalony

Fanfików nie piszę, tolkienowskich obrazkó zbytnio nie robię, zbierać nie zbieram niczego, i dorabiać do świata też niczego nowego nie dorabiam. Ble Ble ;D (No, i z organizacją jest u mnie cienko)

Vanima
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 70

Wysłany: 13-01-2008 11:24    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Widzę, że jestem w większości Uśmiech Twórca. Jednak nie piszę ale wolę pstrykać zdjęcia i malować mapy Z przymrużeniem oka

Oghor-hai
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 22

Wysłany: 13-01-2008 12:28    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Po części wzrokowiec, bo bardzo lubię wziąć w dłonie któreś z dzieł Tolkiena i przeczytać sobie fragment, lub przejrzeć ilustracje.
Kolekcjoner chyba też - dumny jestem z kilku rzadkich okazów jakie dane mi jest posiadać. Rządzę
Twórca - pisało się i co ważniejsze, podobało się to ludziom. Uśmiech Natchnienie powoli wraca, co ja biedny pocznę.
Może jeszcze kategoria "tolkienista-filolog" byłaby dobra - bo uwielbiam dźwięk quenyi i khuzdulu.

But they answered: "Durin's Heir you may be, but even with one eye you should see clearer. We fought this war for vengeance, and vengeance we have taken. But it is not sweet. If this is victory, then our hands are too small to hold it".
Powrót do góry

Avalonne
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 153
Nieobecny(a): Niech łaska Valarów cię prowadzi!

Wysłany: 25-01-2008 23:11    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja też w ankiecie mogłabym zaznaczyć kilka opcji Uśmiech Myślę, że jestem każdym typem tolkienisty po trochu. Oprócz imprezowicza, bo w życiu na żadnej imprezie tolkienowskiej nie byłam i się nie zanosi Jestem rozwalony Najwięcej mam chyba z tolkienisty twórcy - na podstawie dzieł Tolkiena wciąż tworzę coś na potrzeby własnej pracy dydaktycznej. Elfik Zdarzało mi się też co nieco pisać, ale jak na razie tylko do szuflady Uśmiech Złośliwy uśmiech Jednak jestem też tolkienistą wzrokowcem czytaczem Elfik Super śmiech i trochę też kolekcjonerem Język - na miarę swoich możliwości finansowych Uśmiech W ankiecie jednak zaznaczyłam tolkienistę twórcę Elfik Język
cierpi wraz z Tobą, lecz jego granie
Płynące ponad czasem i światów granicą
Powtórzą fale o brzeg bijące... płakaniem...
Powrót do góry

Lórin
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 61

Wysłany: 26-01-2008 16:21    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

To ja się wyrażę procentowo. Śmiech
Wzrokowiec: 4% Żadnej całości już od dawna nie przeczytałem/obejrzałem, ale od czasu do czasu się przyłapuję na czytaniu po raz pięćdziesiąty tego samego fragmentu.
Kolekcjoner: 90% Nie kieruję się rozumem. Zobaczywszy coś ciekawego, nie jestem w stanie tego nie kupić, choćbym potem miał jeść obiad za 4 zł. Super śmiech Jeśli jednak wiem, że dana pozycja mi nie ucieknie, zamieniam się w sknerę i szukam, gdzie najtaniej. Ale co zdobyte traktuję z czułością Smauga. Elfik
Naukowiec: 5% Czasem mam ochotę coś przetłumaczyć, czasem zgłębić jakiś szczegół Ardy, czasem nad czymś podumać.
Twórca: 1% Czas grafomaństwa mam dawno za sobą, czasem tylko coś pstryknę, co mi w mniejszym lub większym stopniu przypomni Śródziemie.
Organizator: 0% Z moim zboczeniem tolkienowskim się z nikim nie organizuję, trwam w samotności.
Imprezowicz: 0% Nie imprezuję po tolkienowsku. Uśmiech Saurona ;D

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ankiety Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Temat: Podział tolkienistów, ale trochę inaczej (Strona 2 z 4)

Skocz do: