Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Frodo szedł oddychając głęboko, a dokoła żywe liście i kwiaty poruszały się pod tchnieniem tego samego wiatru, który jemu chłodził twarz; czuł, ze jest w kraju, gdzie czas nie istnieje, gdzie nic nie przemija, nic się nie zmienia, nic nie ginie w niepamięci. Wygnaniec z Shire`u odejdzie stąd i znowu znajdzie sie na zwykłym świecie, a jednak zawsze odtąd będzie stąpał po tej trawie, wśród kwiatów elanoru i nifredilu, w pięknej krainie Lothlorien." , Władca Pierścieni

Temat: Wasze postacie w świecie Tolkiena. (Strona 4 z 4)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Pod Rozbrykanym Kucykiem Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Leadriga
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 297
Nieobecny(a): jak północny wiatr, przelatuję i znikam ;)

Wysłany: 22-01-2008 16:47    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ponieważ każdy Valar może zmieniać wygląd, to i ja swój zmieniłam Język . Teraz mam niebieskie włosy i nieco ciemniejszą karnację. Zresztą widać na emblemacie...
ludziom ani wiekom.

Historio, historio,
jaka w tobie siła,
żeś ty całe światy
z mapy poznosiła."

-Agnieszka Osiecka "Orszaki, dworaki"
Powrót do góry

elvish
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 24
Nieobecny(a): brak internetu? zepsuty komputer? szlaban? przeziębienie?

Wysłany: 10-02-2008 19:35    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Kim jest Elvish? hmmmm... Uśmiech Saurona ;D
Trzeba pomyśleć....
Piekną Valierą ( czy tak to się odmienia?) jakieś 177 cm wzrostu, długie, czarne włosy, prznikliwe, szare oczy, delikatne usta (ojj... chciałabym taka być)
nieszczęśliwie zakochana w Sauronie... wszystko mi się pomieszało
Żart.
Odważna, bystra, inteligentna, obdarzona pieknym głosem... ( tu autorka znacznie się rozmażyła )
To moje wyobrażenie jest ulotne i co chwilę się zmienia...
Mogę też być rudowołosa i nie mieć oczu... albo nogi... Chociaż ta wersja mi się nie uśmiecha
Idealna... Jestem rozwalony

w krainie Mordor, gdzie zaległy cienie."
Powrót do góry

Mauhur
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 334
Nieobecny(a): TAK

Wysłany: 10-02-2008 21:28    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Wszyscy wiedzą, kim jest Mauhur. Kto jeszcze mnie nie zna? Dobrze - opuśćcie ręce. Opuśćcie ręce! Mauhur jest sierżantem isengardzkiej armii i specjalnym wysłannikiem do specjalnych zadań. Dlaczego do specjalnych zadań? Bo ma w głowie więcej, niż zwykły ork. Znacznie więcej, choć - jak to zauważyła kiedyś pewna bardzo miła osóbka - wyrasta w prostej linii z Abdery. Jest feministą i kocha przyrodę, ale miast nie wysadza w powietrze przy pomocy ognia Orthanku. Spokojny, dopóki nie straci cierpliwości. Śmiech

Rhunadan
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 21

Wysłany: 23-03-2016 18:39    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Jestem elfem. A dokładnie Noldorem. Byłem najmłodszym synem Feanora i jako jedyny nie złożyłem przysięgi. Ruszyłem z ojcem i braćmi odzyskać Sillmariony oraz pomścić śmierć dziadka. Nie brałem udziału w bratobójstwie. Jestem wysokim, brązowo włosym i niebieskookim elfem. Jestem dzielny, odważny i mądry. Noszę brązową bluzę i zielone spodnie. Na bluzie nosze srebną kolczuge wykonaną z mitrilu oraz zielony płaszcz. Lubię zgłębiać wiedzę z różnych dziedzin a także wyrabiać broń. Przy pasie nosze swój miecz nazwany przeze mnie numer oraz łuk z którego dosyć dobrze strzelam. Po wojnie gniewu Valarowie pozwolili mi wrócić do Amanu, ale odmówiłem. Zacząłem wędrować po Śródziemiu docierając nawet do Rhunu. Estalingowie myśleli że jestem człowiekiem, więc przyjąłem imię Rhunadan. Wcześniej nazywałem się Daeron.

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Pod Rozbrykanym Kucykiem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Temat: Wasze postacie w świecie Tolkiena. (Strona 4 z 4)

Skocz do: