Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Gdy świat się rozszczepił, stare drogi i ścieżki pamięci Zachodu pozostały i biegną jak potężny, niewidzialny most przez strefę powietrzną oddechów i lotu (także zakrzywioną odkąd świat się zakrzywił) a dalej przez strefę Ilmen, gdzie żadna istota cielesna nie może bez pomocy przetrwać, aż do Samotnej Wyspy, Tol Eressea, a może poza nią, do Valinoru gdzie w dalszym ciągu Valarowie przebywają i obserwują jak rozwija się historia świata." , Silmarillion

Temat: The LOTR The Return of the King - Complete recordings (Strona 1 z 2)

Idź do strony 1, 2  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Muzyka Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Eregruth
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 24
Nieobecny(a): Używam Gurthanga ;)

Wysłany: 05-12-2007 17:48    Temat wpisu: The LOTR The Return of the King - Complete recordings Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Panie i Panowie. Elfy i hobbici (i inni tacy Z przymrużeniem oka). Mam zaszczyt oświadczyć iż 20 listopada 2007 roku do sklepów (oczywiście zagranicznych) ostatni z serii, jeśli można tak to nazwać, The Lord of the Rings: The Return of the King - The Complete Recordings. Tym razem są to aż 4 płytki + DVD na których razem są 53 utwory! Jestem za Oczywiście zawiera sie tam cała muzyka z filmu razem z piosenkami (np. tą co Merry i Pippin śpiewają na stole Pserwa ) ale doświadzczyliśmy tego już w popzzednich wydaniach (TFOTR i TTT). Osobiście dowiedziałem sie o tym wczoraj, ale nie mogłem się powstrzymać i (nie bijcie Proooszę prooooooszę ) dzisiaj już miałem ogromną przyjemność słuchania, w jakże doskonałej jakości nagranego, soundtracka. Mógłbym słuchać tego przez 4 godziny bez przerwy gdybym mógł poświęcić na to tyle czasu, zresztą sami wiecie jaka jest muzyka Howard'a Shore'a. Nie pozostaje mi nic innego do powiedzenia jak tylko to co oczywiste, otóź: Shore to wspaniały kompozytor i wykonawca w jednym chwała wam, chylę czoła, dzięki mam pomysł!!! . Jeszcze żadna muzyka z filmu tak mi sie nie podobała jak ta (pewnie to wina Tolkiena... jak zwykle Elfik ). I oby takich więcej było Love

Niestety wszystko ma swoją cenę i to cacko kosztuje na Amazon.co.uk 70 funciaków (oczywiście narazie niedostępne bo już wykupione Jestem rozwalony ). Obliczyłem że jeśliby kupić wszystkie The Lord of the Rings - The Complete Recordings należałoby wybulić ponad tysiąc zł wszystko mi się pomieszało co mnie troche przerasta. Chociaż jak Lomendil płaci tyle za książki to na to też może sie skusić Uśmiech Saurona ;D . Dziękuję.

Źródło: http://www.howardshore.com/news/pressreleases/?id=lotr-rotk-complete
Powrót do góry

bonia
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 286

Wysłany: 05-12-2007 20:38    Temat wpisu: Re: The LOTR The Return of the King - Complete recordings Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Eregruth napisał(a) (zobacz wpis):
Panie i Panowie. Elfy i hobbici (i inni tacy Z przymrużeniem oka). Mam zaszczyt oświadczyć iż 20 listopada 2007 roku do sklepów (oczywiście zagranicznych) ostatni z serii, jeśli można tak to nazwać, The Lord of the Rings: The Return of the King - The Complete Recordings.

Gwoli ścisłości - nie tylko zagranicznych, u nas też.
Co prawda czas oczekiwania długi i cena zaporowa dosyć, ale ponieważ każda część kosztuje tyle samo, więc cały komplet to niecałe 500 zł...
Właściwie kosztowałby gdyby nie to, że część pierwsza jest nieosiągalna, przynajmniej w merlinie.
Ja słucham trzeciej części od dwóch tygodni mniej więcej i też nasłuchać się nie mogę. A jaką ucztą dla ucha i duszy jest koncert z wszystkich trzech części Uśmiech Cały dzień słuchania Śmiech

Eregruth
Mieszkaniec Shire

Wysłany: 05-12-2007 21:08    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Rzeczywiście z polskich wychodzi taniej, dla porówanania:
Merlin -> 154 zł
Amazon -> 70 £ = 350 zł ponad 2 razy ! Ale bym zrobił głupstwo nie patrząc na Merlina Język te 200 zł to chyba za przesyłke Jestem rozwalony.

Trzeba zrobić taki maraton ze słuchawkami w uszach\na uszach (jak kto woli) w weekend Śmiech albo założyc radio że raz dziennie leci całe Complete Recordings. Oczywiście zaraz mnie ktos zjedzie za prawa autorskie. M.L. lubi poruszać ten temat Z przymrużeniem oka
Powrót do góry

bonia
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 286

Wysłany: 05-12-2007 21:40    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Eregruth napisał(a) (zobacz wpis):
Rzeczywiście z polskich wychodzi taniej, dla porówanania:
Merlin -> 154 zł
Amazon -> 70 £ = 350 zł ponad 2 razy ! Ale bym zrobił głupstwo nie patrząc na Merlina Język te 200 zł to chyba za przesyłke Jestem rozwalony.

Nie, za przesyłkę się płaci osobno Pserwa

TallisKeeton
Brehon

Wpisy: 1764

Wysłany: 07-12-2007 14:19    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

No niestety kupiłam w Amazonie, bo Merlin powiedział, że u nich nie planują sprowadzania tej części Uśmiech Żeby ich pokopało wściekły
poz Uśmiech
tal

Eregruth
Mieszkaniec Shire

Wysłany: 08-12-2007 14:26    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Jeśli ktoś się zastanawia o co chodzi z ostatnim utworem na 4. płycie, mianowicie "Bilbo's Song" i co to w ogóle jest (tak jak ja Pserwa) zamieszczam linka z tekstem o tej piosence.

Piszą tam że jest w Extended Edition w napisach końcowych ale chyba jakoś nie zwróciłem na to uwagi, choć przysięgam, że oglądałem je do końca Elfik
Powrót do góry

Eregruth
Mieszkaniec Shire

Wysłany: 17-01-2008 20:04    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Chciałbym się jeszcze spytać, czy są jakieś przesłanki że wszystkie FOTR, TTT, ROTK-Comlete Recordings zostaną w wydane w postaci tzw. set boxu jak film Pserwa ? Mam taką nadzieję, gdyż fajniej by było mieć wszystkie 3 części i jeszcze do tego jakoś ładnie oprawione. Pewnie wyszłoby taniej niż kupowanie wszystkiego osobno.
Powrót do góry

TallisKeeton
Brehon

Wpisy: 1764

Wysłany: 17-01-2008 23:36    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Mam wszystkie części Ssskarba Uśmiech Wiem, wredna jezdem Złośliwy uśmiech 2 kupiłam w merlinie, ostatnią w amazonie. Ale, coby nie było tak miło trzeba jeszcze do ceny z amazonu doliczyć cło (unijne, a jakże!), czyli ok. 50 - 60 zł Smutek Także koszmar, ale czego sie nie robi dla muzyczno - filmowego nałogu Uśmiech
Ostatnio zwiedziając merlina czy inszy empik to był, odkryłam, że się obudzili i mają w ofercie.
poz Uśmiech
tal

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Muzyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następna

Temat: The LOTR The Return of the King - Complete recordings (Strona 1 z 2)

Skocz do: