Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Poprzez mrok można czasem dotrzeć do światła." Gelmir, Niedokończone Opowieści

Temat: Wieżowe Wzgórza (Strona 2 z 4)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Linki Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Forneithel
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 223

Wysłany: 29-10-2007 23:15    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Już wszystko wyjaśniam Uśmiech
1. Zacznę od Księgi Gości. Obecnie otwierana jest w tym samym oknie co strona, ale na razie jeszcze każde kliknięcie na banner strony (i logo) doprowadzi do otwarcia strony w nowym oknie. Niestety, pełnej spójności z resztą witryny (chodzi tutaj o menu) jest niemożliwe ze względu na to, że Księgę Gości obsługuje inna domena.
2. Okienko pop-up. Wiem, że przy otwieraniu map nie pojawiają się żadne suwaki, ale takie to pop-up już jest, że tego nie ma. Obecnie zastanawiam się, czyby właśnie w przypadku map nie powrócić do "zwykłego" sposobu otwierania okna.
3. Forum i Czat zlikwidowałam ze względu na to, że nikt ich nie odwiedzał (na Czat nikt nigdy nie wszedł, a Forum padło już podczas wakacji Ratujcie bo go pobiję ). Przed chwilą dokonałam odpowiednich zmian na stronie głównej. A owa stronka z Wrotami Morii istnieje tylko dlatego, że potrzebuję dodatkowego serwera Super śmiech

Wszystkie zmiany, o których napisałam wyżej a których jeszcze nie zrealizowałam, poczynione zostaną w przeciągu gdzieś ok. 2 dni. Proszę o troszkę cierpliwości chwała wam, chylę czoła, dzięki
Powrót do góry

Forneithel
Członek Kompanii Thorina

Wysłany: 30-10-2007 21:01    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Tak jak obiecywałam, przerobiłam lekko Księgę i poprawiłam sposób otwierania map. Teraz już powinno być wszystko dobrze, ale jeśli macie jeszcze jakieś uwagi - PISZCIE!

Pewnie i tak już niedługo znów będziecie mieli co oceniać, ponieważ niebawem powinny się ukazać na stronie kolejne artykuły Z przymrużeniem oka

EDIT: Stosując się do rad Meldagora dokonałam dalszych poprawek w Księdze Gości. Teraz powinna zadowolić nawet najbardziej wybrednych użytkowników Z przymrużeniem oka Tymczasem czekam na oceny Proooszę prooooooszę
Powrót do góry

Forneithel
Członek Kompanii Thorina

Wysłany: 02-11-2007 22:16    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Powiadamiam o kolejnej nowości: w Galerii zamieściłam galerie zdjęć z 3 filmów animowanych: Hobbita z 1977 r., Władcy Pierścieni z 1978 r. i Powrotu Króla z 1980 r. Słyszałam, że był jeszcze fiński miniserial Hobbit z 1993 r., ale nigdzie nie znalazłam chociaż paru screenów Nie Nie
Więc mam do Was prośbę: jeśli macie gdzieś zdjęcia z tej właśnie wersji Hobbita i jakieś artykuły na temat wyżej wymienionych filmów, jeśli możecie, napiszcie mi o tym. Bardzo się to przyda na stronę chwała wam, chylę czoła, dzięki Proooszę prooooooszę
Powrót do góry

Marille Undómiel
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 241

Wysłany: 02-11-2007 23:44    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Moje gratulacje Jestem za Naprawdę niezła stronka.
Zajrzałam tam po raz pierwszy (myślę jednak, że nie ostatni Elfik ). I podobało mi się, choć nie ze wszystkim się zdążyłam zapoznać.
W każdym razie już skorzystałam z pobieralni. Wielkie dzięki chwała wam, chylę czoła, dzięki
Życzę dalszej wytrwałości i mnóstwa nowych pomysłów!!!!
Jedno drobniutkie "ale". Zdjęcia mogłyby być w wiekszym formacie. Byłyby czytelniejsze.
Tak poza tym super, tak trzymajcie dalej Spox
Powrót do góry

Meldagor
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 447

Wysłany: 03-11-2007 00:37    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Podpisuje się pod "ale" Jestem rozwalony Marille. Poza tym niektórzy (czt. Meldagor) lubią wykorzystywać zdjęcia do produkcji komiksów i lubią, kiedy te zdjęcia są duże i wyraźne. Jestem rozwalony

Księga gości jest teraz świetna. Jestem za

Acha, jeszcze parę błędów technicznych:
- w galerii "Drużyna Pierścienia" nie otwiera się obrazek z Wielką Rzeką.
- w galerii "Powrót Króla" po kliknięciu na Arwenę (obrazek na samym dle) twiera się Frodo.
- część z filmów została już pousuwana z youtube'a i maxiora. Należałoby przejrzeć wszystkie linki do filmów na stronie (trochę tego jest Jestem rozwalony ) i pousuwać niedziałająca. Dużo roboty, ale IMHO bardzo potrzebnej. Przykłady: dwa filmiki z Piratami z Karaibów, Gollum Rap, Borsuki w LOTR itd.

Drugie acha:
galeria z filmów animowanych genialna! Super śmiech Pserwa Jestem rozwalony Śmiech 2 Nie łapie...ehh acha..suuper!!hahaha!!
Powrót do góry

Forneithel
Członek Kompanii Thorina

Wysłany: 03-11-2007 10:53    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Poprawiłam galerię Drużyny Pierścienia i Powrotu Króla (tzn te zdjęcia, które się źle otwierały) i pokasowałam nieistniejące filmiki. Rozumiem, że chodzi Wam o zdjęcia w galeriach filmów, ale na razie niestety nie będę mogła ich wymienić ponieważ nie dysponuję większymi Nie Nie Ale jak je zdobędę to od razu zamieszczę Uśmiech
Powrót do góry

Meldagor
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 447

Wysłany: 03-11-2007 14:57    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Jeszcze jeden spory problem techniczny.
W dziale Galeria -> Ilustracje zarówno w podstronie z rysunkami Anke Eissman, 'Kasiopei" i Innych Ilustratorów występuje pewien błąd. Mianowicie: nie widać żadnych miniaturek (patrz załącznik: blad). Nie zmieniałyście przypadkiem nazw folderów? Trochę ciężko ogladać galerie nie wiedząc, który obrazek sie teraz załaduje Jestem rozwalony .
PS: w Operze jest jeszcze gorzej, bo nie widać nawet tych kwadratów z czerwonymi x, tylko czyste zielone tło (patrz załącznik: blad2).
Powrót do góry

Forneithel
Członek Kompanii Thorina

Wysłany: 03-11-2007 16:42    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Rzeczywiście, zmieniłam nazwy folderów, ale to nawet nie chodzi. Po prostu zapomniałam wysłać na serwer część folderów z miniaturkami... Ale już to zrobiłam mam pomysł!!!
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Linki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Temat: Wieżowe Wzgórza (Strona 2 z 4)

Skocz do: