Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Współczuje ślimakom i wszelkim stworzeniom, które dźwigają swoje domy na własnych plecach." Frodo, Władca Pierścieni

Temat: Wieżowe Wzgórza (Strona 3 z 4)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Linki Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Forneithel
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 223

Wysłany: 06-12-2007 20:08    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Na Mikołajki niespodzianka: zamieściłam galerię ilustracji Jeffa Murraya (tak ogólnie rzecz biorąc, pod wpływem dzisiejszego newsa z Ostatniego Przyjaznego Domu Uśmiech ). Oglądajcie i piszcie, jak Wam się podoba Elfik
Powrót do góry

Natolin
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 382

Wysłany: 24-12-2007 12:00    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ogólnie fajne ilustracje, choć niektóre mi się nie podobają.

Pomyślałem nawet by ten fragment jednej z ilustracji przedstawiający chyba Rohirrima umieścić na swoim emeblancie.

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

Powrót do góry

Forneithel
Członek Kompanii Thorina

Wysłany: 26-12-2007 15:37    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Niektóre z zamieszczonych ilustracji rzeczywiście mogą się nie do końca podobać, ale przedstawiają ciekawy punkt widzenia i dlatego postanowiłam umieścić je na stronie Uśmiech Ale kolory bardzo mi się podobają Z przymrużeniem oka
A tak poza tym, Andurame przygotowała artykuł o broniach. Można go już od 24 grudnia oglądać w dziale Encyklopedia Śródziemia. Czekam na opinie Proooszę prooooooszę
Powrót do góry

quickbeam
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 24

Wysłany: 26-12-2007 15:51    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ładny layout, dobrze zorganizowana treść. Radzę zrezygnować z pływającej ramki - na większości podstron mamy przez to dwa przewijania - całego okna i tej jednej ramki.

Forneithel
Członek Kompanii Thorina

Wysłany: 20-04-2008 20:13    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Witajcie!
Od dzisiaj możecie oglądać nowe Wieżowe Wzgórza! Nie chodzi tu jednak o kwestie wizualne, chociaż różnica jest widoczna. Przede wszystkim wyrzuciłam pływającą ramkę i myślę, że teraz każda podstrona będzie się otwierać bez problemu. Dodałam parę szczegółów, o czym napisane jest na stronie głównej.
A teraz Wasza kolej! Piszcie, komentujcie, jak Wam się podobają Wieżowe Wzgórza po "renowacji" Elfik
Powrót do góry

Meldagor

Wpisy: 447

Wysłany: 20-04-2008 20:29    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

1. Strona -> O nas nie wyświetlają się Wasze herby.
2. Kiedy klikniemy sobie 'Strona', a potem 'O nas', otwiera nam się adres http://wiezowewzgorza.website.pl/strona/my.htm. I bardzo dobrze. Ale jest mały problem. Jeżeli po otwarciu tego adresu chcemy otworzyć dowolną inną podstronę, np. Elostirion, zmiast http://wiezowewzgorza.website.pl/index.htm, próbuje się otworzyć strona http://wiezowewzgorza.website.pl/strona/index.htm, czyli de facto wyskakuje ukochany błąd 404. Bardzo to to niewygodne.
To tyle jeśli chodzi o sprawy techniczne.
A wyrzucenie pływającej ramki prawdopodobnie było dobrym pomysłem, bo mnóstwo wad mają te całe ramki. Ale z drugiej strony, jak się dodaje nowy dział, to nie trzeba dodawać go we wszytskich 10 menu (co niestety ja, jako właściciel strony budowanej w blokach, muszę robić Jestem rozwalony ). W końcu można odświeżyć, nie wracając do strony głównej. Jestem za

Co do strony graficznej: chyba zmieniło się podświetlanie wybranego w menu działu? hmmmm...

A o Amanie i Numenorze przeczytam sobie innym razem. Z przymrużeniem oka
Powrót do góry

Forneithel
Członek Kompanii Thorina

Wysłany: 20-04-2008 22:55    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Niedociągnięcia techniczne, o których napisałeś są już poprawione. Pewnie pojawi się ich więcej, ponieważ zawsze tak jest, jak się przerabia całość na raz. Coś umknie, czegoś się nie dopatrzy i już błąd. Ale w miarę możliwości będę wszystko sukcesywnie przerabiać.
Co do ramek pływających, jestem w dużo gorszej sytuacji niż, ty, Meldagorze, ponieważ gdybym chciała zmienić coś w menu, musiałabym to zrobić na ok. 215 podstronach (tyle już ich mają Wieżowe Wzgórza) Z przymrużeniem oka Ale zanim przystąpiłam do dzieła, dokładnie przemyślałam, jakie działy mogą być jeszcze potrzebne, a sekcje dodaję zawsze tylko w 2 plikach.
Powrót do góry

Meldagor

Wpisy: 447

Wysłany: 24-04-2008 18:19    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

W "Rodowodach" są złe linki do: Bagginsowie z Hobbitonu, Tukowie z Wielkich Smajalów, Brandybuckowie z Bucklandu, Rodowód Sama Gamgee, Rodowód krasnoludów z Ereboru. Miniaturki się nie wyświetlają, a po kilknięciu na brak miniaturki ( Jestem rozwalony ) wyskakuje Not Found.
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Linki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Temat: Wieżowe Wzgórza (Strona 3 z 4)

Skocz do: