Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Prawda miewa skrzywione oblicze, jeśli na nią patrzą fałszywe oczy." Gandalf, Władca Pierścieni

Temat: Wieżowe Wzgórza (Strona 1 z 4)

Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Linki Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Andurame
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 3

Wysłany: 14-09-2007 13:07    Temat wpisu: Wieżowe Wzgórza Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

To jest miejsce na moją reklamę Śmiech

www.elostirion.uk.pl <--- Zapraszam do odwiedzenia mojego i Forneithel zakątka w Sieci. Na pierwszy rzut oka zawiera mało materiałów, ale jeśli sie zagłębić znajdziecie ich mnóstwo!
Staramy się tak rozwinąć stronę, aby stała sie swoistym Atlasem Śródziemia, gdzie każdy fan i nie - fan może znaleźć coś dla siebie.
Mam nadzieję, że podniesiecie nam frekwencję odwiedzin Z przymrużeniem oka
Powrót do góry

Adiemus
One Ring - One TolkFolk :)

Wpisy: 1992

Wysłany: 14-09-2007 13:23    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Mnie ucieszył dział "download" Jestem za -znalazłem tam cuś, czego bezskutecznie szukałem od dawna po necie Język
Powrót do góry

Meldagor
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 447

Wysłany: 16-09-2007 20:20    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Niom, stronka ładna, przyjemna szata graficzna, ogólnie nieźle Jestem za . No, ale nie od tego są Meldagory na tym forum, żeby chwalić. Meldagory służą tutaj do wytykania błędów i zołzienia Złośliwy uśmiech Złośliwy uśmiech Złośliwy uśmiech ...

1. Księga gości. Proponowałbym zmienić kolorystykę na taką, jaką ma cała reszta strony. To samo tyczyłoby się forum i czatu.
2. Drobnostka, która mnie razi. W dziale "książki ---> Hobbit, czyli tam i z powrotem" Hobbit jest nazwany prologiem do Władcy Pierścieni. IMHO równie wnerwiające, jak nazywanie Władcy Pierscieni trylogią.
3. Śródziemie ---> herby i emblematy ---> 12 rodów Gondolinu. Wszystko fajniusio, tyle że dokładnie to samo co na stronie Ennorath, tyle że zrobione w paintcie (też kocham paint Jestem rozwalony ). Myślę, że warto byłoby trochę pofantazjować i narysować jakieś możliwe wersje pozostałych czterech rodów, zeby zyskac trochę "własnego" materiału. Z przymrużeniem oka

(a tak wogóle to nie przejmujcie się tym co napsiałem, bo mam tendencje do dawania ludziom mnóstwa rad, co i gdzie mogą poprawić Super śmiech Pserwa Jestem rozwalony )

Natomiast bardzo fajnie przedstawiają się działy "Tolkien", "Galeria" i "Pobieralnia". Czyli wychodzi nam wynik 3:3. BDB Śmiech .

Acha. Pozwoliłem sobie obejrzeć poprzednie szaty graficzne strony. Aktualna zdecydowanie najlepsza. Jestem za Jestem za Jestem za
Powrót do góry

Seregon

Wpisy: 502

Wysłany: 17-09-2007 09:23    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

A mnie się podoba szata Księgi Gości. Nie zmieniajcie! Proooszę prooooooszę

Ładne są mapy zawarte na stronie. Uśmiech Wszystko zebrane w jednym miejscu! Jest ich dużo... to takie wspaniale że nie moge powstrzymac ślinienia na klawiaturę Niektóre przydałyby się jednak trochę większe...

Bogaty dział ilustracji jest na pewno plusem strony. Jestem za

Forneithel
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 223

Wysłany: 17-09-2007 16:31    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Wspierając Andurame, zachęcam Was do wyrażania swoich opinii na temat WW, szczególnie jeśli chodzi o coś, co trzeba poprawić Uśmiech

PS. Obiecuję, mapy będą większe! Z przymrużeniem oka
Powrót do góry

Forneithel
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 223

Wysłany: 29-10-2007 19:54    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Z ostatniej chwili:
1. Zmieniłam szatę graficzną Księgi Gości. Bardzo proszę Was o jej ocenianie!
2. Zgodnie z prośbą Seregon, mapy w dziale Galeria są już normalnej wielkości i w miarę "czytelne". Mam nadzieję, że będziecie zadowoleni.
3. Była również mała rewolucja w dziale Galeria, a mianowicie w sposobie otwierania obrazków. To także zostawiam Waszej opinii.

I jeszcze raz zachęcam Was do oceniania! Bardzo nam (mnie i Andi) na tym zależy Uśmiech Prrrosimy!
Powrót do góry

Meldagor

Wpisy: 447

Wysłany: 29-10-2007 20:43    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

1. Tak to ja lubię Jestem za . Jednak wciąż jest to jedno "ale" Złośliwy uśmiech . Kiedy w klikamy menu klikamy na księgę gości otwiera się nam ona w nowym oknie. Gdy w księdze gości klikniemy na banner Wieżowych Wzgórz:
a) w Explorerze strona otworzy nam się w tym samym oknie.
b) w Operze strona otworzy nam się w kolejnej (trzeciej!) karcie.
W obu przypaadkach wracając do punktu wyjścia mamy otwartych po kilka okien. IMHO kiedy księga otwiera się w nowym oknie, przycisk typu "powróć" jest zbędny. Nie wiem czy ktoś mnie zrozumiał, ale mniejsza o to Język . A tak nawiasem mówiąc to proponowałbym, by księga otwierała się tak jak każda inna podstrona, tj. po lewej stronia widniałoby menu. No i odpadłyby wszelkie problemy z "nowymi oknami". Z przymrużeniem oka

3. (celowo w tej kolejności Ble Ble ;D ) Po za tym, ze obrazki otwierają się teraz w okienku pop-up, zauważyłem, że niektóre zostały odrobinkę pomniejszone. Zabieg bardzo korzystny, gdyż obrazki ogląda się teraz wygodniej, a nadal sa w dużej rozdzielczości.

2. Nastepuje drobny problem z pop-up' em. Mapy sa bardzo duże (dużooo większe niż rozdzielczość przeciętnego monitora) a okienko pop-up nie wyświetla żadnych suwaków, tak więc widzę jedynie lewy górny róg mapki, jak mi się zechce pomęczyć i polatam tym okienkiem po ekranie, to zobacze całą górę, ale dołu w dlaszym ciągu zero wszystko mi się pomieszało . Gdyby mapki otwierąły się normalnie jak każdy obrazek, czyli otak (za przykład posłuzyła mapka z Waszej strony Śmiech ), nie byłoby żadnego problemu z oglądaniem, wystarczyłoby, aby użytkownik był na tyle obeznany z IE, aby włączyć oryginalna wielkosć obrazka.

I jeszcze dwa takie małe błędy:
a) kiedy klikam na "forum" w menu, otwiera mi się okno z rtysunkiem z drzwi Morii, a kiedy na nie kliknę, wracam na stronę głwowną. Gdzie to forum?
b) kiedy klikam na "czat" wysyakuje słynny napis "not found". Gdzie ten czat? Z przymrużeniem oka
Powrót do góry

Natolin

Wpisy: 382

Wysłany: 29-10-2007 20:51    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Dawna szata graficzna Księgi też była fajna, ale teraz będzie spójność jej z Stroną Główną. Dobrze też, że poprawiła się jakość wyświetlanych map. Cieszę, że mapy i pozostałe grafiki łatwiej się otwiera.

Ale co się stało z Forum? Gdy klikam na link do niego pojawia się okno z Bramom Morii, a gdy na nie się klika znów przekierowuje na Stronę Główną. Krótka przerwa w działalności czy jej koniec?

Niestety muszę coś skrytykować. Próbowałem jedną z mapek przesłać na mój komputer. Gdy ją otworzyłem na moim komputerze okazało się, że jest bardzo słabej jakości.

Edit Gdy pisałem posta nie wiedziałem, że Meldagor wysłał taki o podobnej do mojego treści. Jeśli Admini uznają mojego posta z tego powodu za nic włączającego do dyskusji proszę ich o jego usuniecie.
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Linki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Temat: Wieżowe Wzgórza (Strona 1 z 4)

Skocz do: