Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Mądrość każe ugiąć się przed koniecznością, jeśli po rozważeniu wszystkich innych dróg ta jedna okazuje się nieuchronna, jakkolwiek może się to wydać szaleństwem komuś, kto łudzi się zwodniczą nadzieją." Gandalf, Władca Pierścieni

Temat: Wieżowe Wzgórza (Strona 3 z 4)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Linki Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Forneithel
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 223

Wysłany: 06-12-2007 21:08    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Na Mikołajki niespodzianka: zamieściłam galerię ilustracji Jeffa Murraya (tak ogólnie rzecz biorąc, pod wpływem dzisiejszego newsa z Ostatniego Przyjaznego Domu Uśmiech ). Oglądajcie i piszcie, jak Wam się podoba Elfik
Powrót do góry

Natolin
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 382

Wysłany: 24-12-2007 13:00    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ogólnie fajne ilustracje, choć niektóre mi się nie podobają.

Pomyślałem nawet by ten fragment jednej z ilustracji przedstawiający chyba Rohirrima umieścić na swoim emeblancie.

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

Powrót do góry

Forneithel
Członek Kompanii Thorina

Wysłany: 26-12-2007 16:37    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Niektóre z zamieszczonych ilustracji rzeczywiście mogą się nie do końca podobać, ale przedstawiają ciekawy punkt widzenia i dlatego postanowiłam umieścić je na stronie Uśmiech Ale kolory bardzo mi się podobają Z przymrużeniem oka
A tak poza tym, Andurame przygotowała artykuł o broniach. Można go już od 24 grudnia oglądać w dziale Encyklopedia Śródziemia. Czekam na opinie Proooszę prooooooszę
Powrót do góry

quickbeam
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 24

Wysłany: 26-12-2007 16:51    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ładny layout, dobrze zorganizowana treść. Radzę zrezygnować z pływającej ramki - na większości podstron mamy przez to dwa przewijania - całego okna i tej jednej ramki.

Forneithel
Członek Kompanii Thorina

Wysłany: 20-04-2008 21:13    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Witajcie!
Od dzisiaj możecie oglądać nowe Wieżowe Wzgórza! Nie chodzi tu jednak o kwestie wizualne, chociaż różnica jest widoczna. Przede wszystkim wyrzuciłam pływającą ramkę i myślę, że teraz każda podstrona będzie się otwierać bez problemu. Dodałam parę szczegółów, o czym napisane jest na stronie głównej.
A teraz Wasza kolej! Piszcie, komentujcie, jak Wam się podobają Wieżowe Wzgórza po "renowacji" Elfik
Powrót do góry

Meldagor

Wpisy: 447

Wysłany: 20-04-2008 21:29    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

1. Strona -> O nas nie wyświetlają się Wasze herby.
2. Kiedy klikniemy sobie 'Strona', a potem 'O nas', otwiera nam się adres http://wiezowewzgorza.website.pl/strona/my.htm. I bardzo dobrze. Ale jest mały problem. Jeżeli po otwarciu tego adresu chcemy otworzyć dowolną inną podstronę, np. Elostirion, zmiast http://wiezowewzgorza.website.pl/index.htm, próbuje się otworzyć strona http://wiezowewzgorza.website.pl/strona/index.htm, czyli de facto wyskakuje ukochany błąd 404. Bardzo to to niewygodne.
To tyle jeśli chodzi o sprawy techniczne.
A wyrzucenie pływającej ramki prawdopodobnie było dobrym pomysłem, bo mnóstwo wad mają te całe ramki. Ale z drugiej strony, jak się dodaje nowy dział, to nie trzeba dodawać go we wszytskich 10 menu (co niestety ja, jako właściciel strony budowanej w blokach, muszę robić Jestem rozwalony ). W końcu można odświeżyć, nie wracając do strony głównej. Jestem za

Co do strony graficznej: chyba zmieniło się podświetlanie wybranego w menu działu? hmmmm...

A o Amanie i Numenorze przeczytam sobie innym razem. Z przymrużeniem oka
Powrót do góry

Forneithel
Członek Kompanii Thorina

Wysłany: 20-04-2008 23:55    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Niedociągnięcia techniczne, o których napisałeś są już poprawione. Pewnie pojawi się ich więcej, ponieważ zawsze tak jest, jak się przerabia całość na raz. Coś umknie, czegoś się nie dopatrzy i już błąd. Ale w miarę możliwości będę wszystko sukcesywnie przerabiać.
Co do ramek pływających, jestem w dużo gorszej sytuacji niż, ty, Meldagorze, ponieważ gdybym chciała zmienić coś w menu, musiałabym to zrobić na ok. 215 podstronach (tyle już ich mają Wieżowe Wzgórza) Z przymrużeniem oka Ale zanim przystąpiłam do dzieła, dokładnie przemyślałam, jakie działy mogą być jeszcze potrzebne, a sekcje dodaję zawsze tylko w 2 plikach.
Powrót do góry

Meldagor

Wpisy: 447

Wysłany: 24-04-2008 19:19    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

W "Rodowodach" są złe linki do: Bagginsowie z Hobbitonu, Tukowie z Wielkich Smajalów, Brandybuckowie z Bucklandu, Rodowód Sama Gamgee, Rodowód krasnoludów z Ereboru. Miniaturki się nie wyświetlają, a po kilknięciu na brak miniaturki ( Jestem rozwalony ) wyskakuje Not Found.
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Linki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Temat: Wieżowe Wzgórza (Strona 3 z 4)

Skocz do: