Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Od czasu wzejścia słońca, czas w Śródziemiu zaczął biegnąć szybciej, a wszystkie rzeczy zmieniały się i starzały w niezwykle przyśpieszonym tempie." , Silmarillion

Temat: Tu można marudzić, narzekać i powiedzieć co Cię wkurza (Strona 117 z 117)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... 115, 116, 117
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Pod Rozbrykanym Kucykiem Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
TallisKeeton
Brehon

Wpisy: 1764

Wysłany: 31-12-2016 19:48    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Sirielle napisał(a) (zobacz wpis):
A sprawdzałaś na serwerze poczty? Jeśli nie usuwasz z serwera tego, co odbierasz programem pocztowym, to może się uchowało? Dziwne, że nie zachowała jej osoba, która ją wystawiła. Ani Ty na jakimś innym backupie - polecam na przyszłość trzymać ważne rzeczy na kilku dyskach Jestem za

A może i się zachowało Uśmiech A wiesz, pewnie nie pomyślałam, że to ważne, bo myślałam głupio, że wydadza i ok nie przyda się ponownie Uśmiech zresztą mówiono mi, że jeśli coś czasopismo odrzuca to trzeba pisać coś nowego, bo raz odrzuconej rzeczy nie wolno dawać gdzie indziej np. do czasopisma o mniejszych wymogach. Tak mi mówiono, ale to chyba tylko teoria a życie coś innego? Przy okazji wszystkim forumowiczom najlepsze życzenia noworoczne i dobrej zabawy dziś w nocy Uśmiech
poz Uśmiech
tal

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Pod Rozbrykanym Kucykiem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... 115, 116, 117

Temat: Tu można marudzić, narzekać i powiedzieć co Cię wkurza (Strona 117 z 117)

Skocz do: