Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Frodo szedł oddychając głęboko, a dokoła żywe liście i kwiaty poruszały się pod tchnieniem tego samego wiatru, który jemu chłodził twarz; czuł, ze jest w kraju, gdzie czas nie istnieje, gdzie nic nie przemija, nic się nie zmienia, nic nie ginie w niepamięci. Wygnaniec z Shire`u odejdzie stąd i znowu znajdzie sie na zwykłym świecie, a jednak zawsze odtąd będzie stąpał po tej trawie, wśród kwiatów elanoru i nifredilu, w pięknej krainie Lothlorien." , Władca Pierścieni

Temat: Karczma Długich Opowieści (Strona 37 z 37)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... 35, 36, 37
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Pod Rozbrykanym Kucykiem Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Thirdiwena
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 42
Nieobecny(a): "Czekam na dopełnienie sie dni"

Wysłany: 01-04-2013 15:48    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

- Eee, że szpetne, to nie wątpię. Jestem rozwalony Matka ma pięknością nie grzeszyła, ale czyliż o matce i mej facjacie mam rozprawiać?! Chciałoby się powiedzieć, że "Jestem, który jestem" hmmmm... , ale bez przesady, nie mam nic do ukrycia. Me imię Hejnał, a pochodzę z takiej wioseczki, niedaleko... Mniejsza- i tak nie pojmiesz. Spox Pytałeś, czy pragnę twej zguby- otóż nie. A co do zgromadzenia ludzi- no z tym to akurat może być problem, i to nie mały...
http://namiestnik-faraeofanfiction.blogspot.com/
Powrót do góry

Eilíf
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 257

Wysłany: 02-04-2013 09:31    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

- Jakież to kłopoty? Wszelako ty, Hejnale, androny pleciesz i pojąć nie mogę, cóż za plan misterny po głowie Ci się błąka. Rzeknij mi, a chyżo, jak zamierzasz sprawą tą się zająć? Nie troskaj się wszakże ohydztwem twej aparycji, bo nie wszystkie złoto jasno błyszczy, jak głoszą pradawne wierszydła! Uwierzę łacno w Twój potencjał, jeśli potrafił będziesz zaoferować mi pomoc wartą rozważenia. Wyjaśnij więc proszę, co łepetyna twa kryje w czeluściach swoich?

Rhunadan
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 21

Wysłany: 23-03-2016 19:23    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Do karczmy wszedł wysoki elf. Poszedł do pobliskiego stołu, usiadł i powiedział:
-Barlliman, podaj no piwo dla strudzonego elfa.
Ludzie siedziący niedaleko niego zapytali się:
- Jak masz na imię i skąd przybywasz przybyszu?
Elf odpowiedział:
-Nazywam się Rhunadan a przebywam z Ereboru.
Gospodarz przyniósł trunek dla gościa i wrócił znów za bar. Rhunadan wziął kufel i zaczął pić pyszny alkohol.

Ostatnio zmieniony przez Rhunadan dnia 25-03-2016 08:54, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

Rhunadan
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 21

Wysłany: 25-03-2016 08:45    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Jeden z ludzi powiedział do Rhunadana:
-Opowiedz coś o sobie elfie.
Rhunadan odpowiedział:
-Bardzo chętnie. Więc zaczął.
-Bardzo długo wędrowałem po Śródziemiu. W czasie Wojny o Pierścień broniłem Lorien, a po wojnie dalej wędrowałem docierając do Ereboru, gdzie ubiłem niezły interes z pewnych krasnoludem. Potem dotarłem do Bree, by odpocząć po trudach wędrówki. Po opowiedzeniu, Rhunadan znów wziął kufel w dłoń i się napił.

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Pod Rozbrykanym Kucykiem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... 35, 36, 37

Temat: Karczma Długich Opowieści (Strona 37 z 37)

Skocz do: