Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Człowiek wiernego serca nieraz miewa krnąbrny język." Theoden, Władca Pierścieni

Temat: Apel do wszystkich którzy chcą stworzyć www o Tolkienie (Strona 2 z 2)

Idź do strony Poprzednia  1, 2
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany wpisów lub pisania odpowiedzi    Forum tolkienowskie -> Linki Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Goku
Ka-Me-Ha-Me-Ha!

Wpisy: 1231

Wysłany: 05-03-2002 00:21    Temat wpisu: Obrona Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ruginwaldus napisał(a):
Ale po co w takim razie od razu wieszać takie zarodki? Nie ma przecież żadnego problemu żeby wcześniej zebrać materiał, spokojnie skomponować stronę, uzupełnić, potestować offline, poprosić kumpli o obejrzenie, ocenę i dopiero pokazywać się online.

tu chyba chodzi o motywację, mało kogo stać na to by dziubać coś samemu przez pół roku i dopiero pokazać. zazwyczaj brakuje nam motywacji jeśli nie widzimy od razu bieżących efektów lub nie usłyszymy słów otuchy lub zachęty to rezygnujemy.

dlatego ludzie od razu wieszają strony w necie - i ja to rozumiem ale niestety nie zmienia to faktu że większość z tych stron to siet Oko

ale brzydkie kaczątko też wyglądało jak wyglądało a później z niego wyrosła piękna, wspaniała kura Pserwa Polskie Legendsy Rulez Śmiech

the_Aragorn
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 209

Wysłany: 06-03-2002 23:03    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Cytat:
Nowych stron jest może za dóżo, ale dajcie im szansę!

Oki, ja może dam szansę, bo znam historię strony. Ale co z ludźmi, którzy przypadkiem trafią, zajrzą, zobaczą kiszkę i odpuszczą sobie na zawsze-a to dlatego, że zniechęciło ich pierwsze wrażenie?

Mże być gorzej - u mnie do księgi gości wpisywali się sami odioci i debile (z wyjątkiem JEDNEGO wpisu na 7!). A jeśli się ktoś zrazi, to tylko i wyłącznie jego problem.

!! mín echedithar úm !! mín peliathar úm !!
Powrót do góry

Drops
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 184

Wysłany: 07-03-2002 15:47    Temat wpisu: Obrona Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

the_Aragorn napisał(a):

Jak się tu wpiszę, to zaraz ktoś wrzaśnie, że moja stronka właśnie należy do w/w opisywanych Smutek Smutek Niestety to prawda, masa błędów, kiepska grafika, ale:
Jak ukazała się w necie, to po tygodniu zacząłem pracować nad PRAWDZIWĄ grafiką i nieźle mi idzie, a pozatym:
Jak inaczej przymusić się do większego nakładu pracy? I jak zebrać ekipkę (u mni powoli takowa sie zbiera).
Proszę więc o NIEOCENIANIE stron, które pojawiły się mniej niż powiedzmy 2 miesiące wcześniej! Te strony to dopiero zarodki, które muszą się rozwinąć. Nowych stron jest może za dóżo, ale dajcie im szansę!

Sorry za niezbyt trzymajacy sie regooł cytowania cytat ale nie wiem co miałbym zacytować z tego wpis.... (a zampkne sie bo zaczynam krecic Mam coś dla ciebie )

Tak więc The Aragorn mi chodzi o strony które pojawiają sie w necie i NIC nowego nie wnoszą, staff na takich stronach jest zwykle siciagniety z Tolkien.artu albo czegos w tym stylu, na wszej stronce jest przecierz cos nowego (no np. te pytania) no i wokoncu podobno cały czas na nad nia pracujecie ;]].

the_Aragorn
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 209

Wysłany: 08-03-2002 23:41    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Nie piszę tu konkretnie o mojej stronie (dzięki za opinię Spox ) ale o strony tych, którzy chcą zaistnieć i nawet mając minimalne szanse są godni uznania.

ps. Pracuję, pracuję, a tu chyba serwre siadł!

!! mín echedithar úm !! mín peliathar úm !!
Powrót do góry

Baro
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 6

Wysłany: 09-03-2002 19:09    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja uwazam ze strona nie musi byc duza z wielkim downloadem i multum tekstow, wazne zeby byla ciekawa i zeby autor pisalo tym co lubi i w miare mozliwosci sie do tego przykladal, nie musi miec tez wymyslnej tresci, bardzo lubie natomiast Pierwsza Polska Strone Domowa, mimo ze nie jest szokujaca graficznie i dawno nie aktualizowana. Ale wiecie co, jedno mnie wkurza, gdy strony, ktore totalnei nic soba nie reprezentuja sa na dosc wysokich meijscach toplisty, a te lepsze o wiele nizej.
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany wpisów lub pisania odpowiedzi    Forum tolkienowskie -> Linki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2

Temat: Apel do wszystkich którzy chcą stworzyć www o Tolkienie (Strona 2 z 2)

Skocz do: