Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Frodo szedł oddychając głęboko, a dokoła żywe liście i kwiaty poruszały się pod tchnieniem tego samego wiatru, który jemu chłodził twarz; czuł, ze jest w kraju, gdzie czas nie istnieje, gdzie nic nie przemija, nic się nie zmienia, nic nie ginie w niepamięci. Wygnaniec z Shire`u odejdzie stąd i znowu znajdzie sie na zwykłym świecie, a jednak zawsze odtąd będzie stąpał po tej trawie, wśród kwiatów elanoru i nifredilu, w pięknej krainie Lothlorien." , Władca Pierścieni

Temat: Lord Of The Rings Online: Shadows of Angmar (Strona 2 z 4)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Karcianki tolkienowskie i inne gry Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Goku
Ka-Me-Ha-Me-Ha!

Wpisy: 1231

Wysłany: 09-12-2008 14:30    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Pykam od tygodnia i już dawno się tak dobrze nie bawiłem grając w RPG, C-RPG. Ostatnio taką zabawę miałem przy Baldurs Gate i Diablo. Gra mnie wciągnąła jak dobre bagno na Trollowych Wzgórzach Z przymrużeniem oka

To co przytłacza na początku to ogrom świata, jest "niezmierzony" Uśmiech także ilość komend i skomplikowanie powoduje czasem frustrację ale później tego typu "wady" przeradzają się w ogromne pozytywy.

Ilość zadań których można się podjąć jest ogromna, trudno tu wymieniać bo są najróżniejszego rodzaju. Podoba mi się, że od pewnego poziomu i dysponując odpowiednią gotówką w grze można kupić w niej własny dom i po swojemu urządzać. Upatrzyłem sobie fajną chatę w Thorin's Hall w górach, na szczycie, trochę na uboczy z widokiem na góry Pserwa Należy już do kogoś ale może jak się nie znudzę graniem to kiedyś dobijemy interesu wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

Od ok. 9 poziomu żeby realizować questy właściwie konieczne jest sprzymierzanie się z innymi graczami. Bez tego realizacja zadań jest w zasadzie niemożliwa, potwory/przeciwnicy są albo za silni albo jest ich za dużo.

Grafika powala na kolana, na moim syfiastym sprzęcie gra automatycznie ustawiła mi poziom grafiki na Low (niżej jest tylko Very Low) ale grafa nawet na takim poziomie jest świetna chwała wam, chylę czoła, dzięki Jestem za Muzyka jest klimatyczna, muszę poszukać czy wydali soundtrack.

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.

Postacie mogą wyrażać emocje na wiele sposobów od uścisków po bekanie wieeeeeeeeeelgachny uśmiech (moje ulubione Pserwa nie ma to jak mały krasnoludzki bek na rozluźnienie atmosfery w drużynie wieeeeeeeeeelgachny uśmiech ) Można przemieszczać się konno, są banki przechowujące przedmioty i kosztowności, jest wewnętrzna poczta, aukcje przedmiotów, można dołączyć do różnych organizacji zwanych Kinships zrzeszających graczy jakby w "klany". Każdy może też założyć własny ale musi w nim być minimum 6 graczy.

Atmosfera wśród grających jest raczej przyjazna chociaż większość osób jak w prawdziwym życiu jest zajęta własnymi sprawami i zadaniami, szybko się przemieszcza nie zwracając uwagi na innych, nieznajomych.

Polecam wszystkim, żeby spróbować przynajmniej 7 dniowej darmowej gry. To trzeba zobaczyć Jestem za

Herudin Tauron
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 14

Wysłany: 29-12-2008 10:58    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Witam, mam takie małe pytanko, ile kosztuje takie doładowanie konta na 30 dni, oraz gdzie można je kupić?

sidewalk
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 67

Wysłany: 29-12-2008 11:30    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Na tej aukcji możesz kupić 'doładowanie' na 60 dni. Na 30 dni nie mogę znaleźć.

Herudin Tauron
Mieszkaniec Shire

Wysłany: 31-12-2008 11:57    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Jeszcze takie 2 pytanka, czy można "zamrozić" konto? Jak np. bym jechał na wakacje i nie chce zmarnować pozostałych dni gry.Drugie pytanie to: jak długo ta gra się ściąga? Chyba już 4h i dalej się ściąga. Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedź.

TallisKeeton
Brehon

Wpisy: 1764

Wysłany: 28-06-2009 16:01    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Dwa pytanka:
Co to jest to coś na 2 fotce? Bo niby wygląda na trolla ale jakies takie dziiiiwne Zdziwienie
Czy dobrze widzę, że ten elf na 4 fotce _pali fajkę_?! Zdziwienie
poz
tal

Herudin Tauron
Mieszkaniec Shire

Wysłany: 30-06-2009 09:29    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ten niebieski gościu to jeden z gauredainów, wrogów Lossothów i sojuszników Angmaru.

Golden
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 72

Wysłany: 14-01-2010 11:38    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Magia lotro jednak jest bardzo silna, w poprzednim poście pisałem że już kończę z grą, jednak sprawy mają się nieco inaczej Uśmiech od wakacji '09 wróciłem do gry i nie zamierzam szybko robić sobie przerwy. Nawet wykupiłem sobie dożywotnią subskrypcje.

Co zastałem po przerwie od gry ? zwiększenie lvl'u postaci, obecnie jest max 65. Olbrzymi nowy kontynent do gry, Moria, Lothrien i Mirkwood. Gra teraz daje tyle możliwości że nie wiadomo za co się brać, masa nowych instancji rajdowych, questów. Pozostaje tylko jedno: cieszyć oko i grac Uśmiech

Polecam i zapraszam do wspólnej gry !!

Aroddor
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 6

Wysłany: 26-04-2010 23:38    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja grałem na trialu, 16 level wbiłem, tylko w 1 quescie korzystałem z pomocy. Myślałem, że jestem bardzo słaby, skoro na 3 levelu brałem 5 mobów na klatę a na 15 lediwe uchodzę z dwoma, ale z tego co widzę, że od 9 się tylko w drużynie questuje, to już wiem, co jest tego przyczyną.

Próbowałem jeszcze przed końcem triala dostać się do rivendell, ale tam za mocne moby są w trollscośtam. Zmarnowałem tylko dużo destiny pointów.

Muszę grać minstrelem, bo Rune Keeper wymaga dodatku.

A tak naprawdę to nie muszę, a nawet nie mogę, bo po świętach w niedzielę się trial skońćzył a do tego dostałem szlaban na kompa.

O nie, w młodości (a raczej w czasach dzieciństwa neo) obiecałem sobie, że wieczór przed maturą będę grał w WoWa do 5, examiny też, ale skoro nie gram to nie gram. A miałem w planie pograć. Ale dopiero szukam instant 70+ serwera na którym możnaby pójść na hyjal, czyli to, dzięki czemu nie wywaliłem wowa łącznie z installerem. Na 1 mnie zbanowali a miałem 80 level, raty około x2, a na 2 nie da się, za mało online.
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Karcianki tolkienowskie i inne gry Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Temat: Lord Of The Rings Online: Shadows of Angmar (Strona 2 z 4)

Skocz do: