Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"(...)ale nie kocham lśniącego miecza za ostrość jego stali, nie kocham strzały za jej chyżość ani żołnierza za wojenną sławę. Kocham tylko to, czego bronią miecze, strzały i żołnierze(...)" Faramir, Władca Pierścieni

Temat: intryguje mnie smok.. (Strona 1 z 1)

skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany wpisów lub pisania odpowiedzi    Forum tolkienowskie -> Uwagi i propozycje Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ethuil
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 33
Nieobecny(a): przeprowadzam się :)

Wysłany: 19-07-2007 10:59    Temat wpisu: intryguje mnie smok.. Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Wybacz Biała Rado jeśli gdzieś tu w czeluściach się kryje tajemnica czerwonego smoka, ale nie mam siły przeszukiwać najgłębszych pieczar żeby ją ewentualnie odnaleźć Uśmiech

Czy czerwony smok próbuje odlecieć ale blokuje go coś w stylu Obręczy Meliany? Jakiś niewidzialny łańcuch (jak smoczycę ze Shreka? no ale jej był widzialny Z przymrużeniem oka)

Ośmielam się zadawać to pytanie bo tyle tu wyczytałam o ciepłych uczuciach dla smoków a ten nie wydaje się zbyt szczęśliwy, czyżby jakiś zimny matrix nie pozwalał mu chociaż polatać po ciasnej klatce ekranu? Czyżby to był smok z kroplą krwi Noldorów i Valarów, że on tak koniecznie na ten zachód usiłuje na różnych pułapach? No bo rozumiem że Elfy ale smoki?

Na usprawiedliwienie mojej prawdopodobnej niewiedzy w temacie oświadczam dobrowolnie że dobiłam do połowy Silmarillionu zaledwie...

Jeśli to spam lub inne ciężkie przewinienie niech pokryje je ciemność Ungolianty...niemniej jednak liczę na informację w sprawie nieszczęsnego smoka

.....Aure entuluva!
(Nadszedł dzień! Noc przemija!....
Nadejdzie znów dzień! - Hurin)
Powrót do góry

Heliniel
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 163

Wysłany: 19-07-2007 11:53    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

O ile się nie mylę robienie pieknych oczek (mogę się mylić, bo w tego typu sprawach jestem ciemna jak jaskinia Golluma), to smok lata tylko w Microsoft Internet Explorer. U mojego brata na laptopie lata radośnie jak szalony po całym ekranie, a u mnie tylko przy zachodniej ściance macha rozpaczliwie skrzydełkami Smoczek , a ja mam Operę.
W profilu jest opcja: "pozwól polatać smokowi". Ja pozwalam, ale on jakoś nadal nie może, bidulek Pocieszanie .

PS. Czy istniały smoki z kroplami krwi elfickiej? :| Eeeee...

Haletha
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 242

Wysłany: 19-07-2007 12:11    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Chyba taka jego uroda, tudzież problem natury programistycznej czy inszej, że w IE lata w te i we wte (spróbuj złapać go kursorem, przytrzymać i puścić z rozpędu w dowolnym kierunku Super śmiech ), a w Firefoxie i najwyraźniej Operze też się nie przemieszcza Smutek.
Powrót do góry

Seregon
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 502

Wysłany: 19-07-2007 12:35    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Cytat:
Ja pozwalam, ale on jakoś nadal nie może, bidulek Pocieszanie.
Jestem za Nie łapie...ehh acha..suuper!!hahaha!!

Cytat:
spróbuj złapać go kursorem, przytrzymać i puścić z rozpędu w dowolnym kierunku Super śmiech
Faktycznie, niezła opcja! Jestem za Dzięki, Hal! mam pomysł!!!

EDIT: Nie wiem, czy za bardzo rozruszałam smoka, w każdym bądź razie zrobiło mi się coś takiego, że teraz trzyma on się mi w stałej odległości od myszki i nie da się dotknąć... Powstrzymywany płacz nie mam zielonego pojęcia, naprawdę nie wiem, mnie się nie pytaj

EDIT2: Znów jest dobrze... Ciekawe... hmmmm...

elfy
Administrator

Wpisy: 1148

Wysłany: 19-07-2007 13:03    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Heliniel napisał(a) (zobacz wpis):

W profilu jest opcja: "pozwól polatać smokowi". Ja pozwalam, ale on jakoś nadal nie może, bidulek Pocieszanie .

Zmień na: Nie. Wtedy nie wyleci nawet ze swojej jaskini Uśmiech

ethuil
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 33
Nieobecny(a): przeprowadzam się :)

Wysłany: 19-07-2007 15:16    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Heliniel napisał(a) (zobacz wpis):
smok lata tylko w Microsoft Internet Explorer.

PS. Czy istniały smoki z kroplami krwi elfickiej? :| Eeeee...

na to nie wpadłam, dziękuję, niezbadane są wyroki bogów, smok unieruchomiony przez ognistego lisa....

smoki z kroplami krwi elfickiej być może istniały...z zębów im kapała czy jakoś tak .... Smoczek Z przymrużeniem oka

mój smoczek pozwolenie ma, no ale już wiem dlaczego nie korzysta...

kursorem też go próbowałam do rozsądku przywołać a ten niezmiennie swoje...zachód i zachód...

no nic, zagadka rozwikłana, ciekawe jakby sobie z nią Gollum poradził...

dziękuję drużynie za pomoc, elfom też dziękuję Uśmiech

.....Aure entuluva!
(Nadszedł dzień! Noc przemija!....
Nadejdzie znów dzień! - Hurin)
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany wpisów lub pisania odpowiedzi    Forum tolkienowskie -> Uwagi i propozycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Temat: intryguje mnie smok.. (Strona 1 z 1)

Skocz do: