Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Od czasu wzejścia słońca, czas w Śródziemiu zaczął biegnąć szybciej, a wszystkie rzeczy zmieniały się i starzały w niezwykle przyśpieszonym tempie." , Silmarillion

Temat: intryguje mnie smok.. (Strona 1 z 1)

skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany wpisów lub pisania odpowiedzi    Forum tolkienowskie -> Uwagi i propozycje Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ethuil
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 33
Nieobecny(a): przeprowadzam się :)

Wysłany: 19-07-2007 10:59    Temat wpisu: intryguje mnie smok.. Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Wybacz Biała Rado jeśli gdzieś tu w czeluściach się kryje tajemnica czerwonego smoka, ale nie mam siły przeszukiwać najgłębszych pieczar żeby ją ewentualnie odnaleźć Uśmiech

Czy czerwony smok próbuje odlecieć ale blokuje go coś w stylu Obręczy Meliany? Jakiś niewidzialny łańcuch (jak smoczycę ze Shreka? no ale jej był widzialny Z przymrużeniem oka)

Ośmielam się zadawać to pytanie bo tyle tu wyczytałam o ciepłych uczuciach dla smoków a ten nie wydaje się zbyt szczęśliwy, czyżby jakiś zimny matrix nie pozwalał mu chociaż polatać po ciasnej klatce ekranu? Czyżby to był smok z kroplą krwi Noldorów i Valarów, że on tak koniecznie na ten zachód usiłuje na różnych pułapach? No bo rozumiem że Elfy ale smoki?

Na usprawiedliwienie mojej prawdopodobnej niewiedzy w temacie oświadczam dobrowolnie że dobiłam do połowy Silmarillionu zaledwie...

Jeśli to spam lub inne ciężkie przewinienie niech pokryje je ciemność Ungolianty...niemniej jednak liczę na informację w sprawie nieszczęsnego smoka

.....Aure entuluva!
(Nadszedł dzień! Noc przemija!....
Nadejdzie znów dzień! - Hurin)
Powrót do góry

Heliniel
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 163

Wysłany: 19-07-2007 11:53    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

O ile się nie mylę robienie pieknych oczek (mogę się mylić, bo w tego typu sprawach jestem ciemna jak jaskinia Golluma), to smok lata tylko w Microsoft Internet Explorer. U mojego brata na laptopie lata radośnie jak szalony po całym ekranie, a u mnie tylko przy zachodniej ściance macha rozpaczliwie skrzydełkami Smoczek , a ja mam Operę.
W profilu jest opcja: "pozwól polatać smokowi". Ja pozwalam, ale on jakoś nadal nie może, bidulek Pocieszanie .

PS. Czy istniały smoki z kroplami krwi elfickiej? :| Eeeee...

Haletha
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 242

Wysłany: 19-07-2007 12:11    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Chyba taka jego uroda, tudzież problem natury programistycznej czy inszej, że w IE lata w te i we wte (spróbuj złapać go kursorem, przytrzymać i puścić z rozpędu w dowolnym kierunku Super śmiech ), a w Firefoxie i najwyraźniej Operze też się nie przemieszcza Smutek.
Powrót do góry

Seregon
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 502

Wysłany: 19-07-2007 12:35    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Cytat:
Ja pozwalam, ale on jakoś nadal nie może, bidulek Pocieszanie.
Jestem za Nie łapie...ehh acha..suuper!!hahaha!!

Cytat:
spróbuj złapać go kursorem, przytrzymać i puścić z rozpędu w dowolnym kierunku Super śmiech
Faktycznie, niezła opcja! Jestem za Dzięki, Hal! mam pomysł!!!

EDIT: Nie wiem, czy za bardzo rozruszałam smoka, w każdym bądź razie zrobiło mi się coś takiego, że teraz trzyma on się mi w stałej odległości od myszki i nie da się dotknąć... Powstrzymywany płacz nie mam zielonego pojęcia, naprawdę nie wiem, mnie się nie pytaj

EDIT2: Znów jest dobrze... Ciekawe... hmmmm...

elfy
Administrator

Wpisy: 1145

Wysłany: 19-07-2007 13:03    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Heliniel napisał(a) (zobacz wpis):

W profilu jest opcja: "pozwól polatać smokowi". Ja pozwalam, ale on jakoś nadal nie może, bidulek Pocieszanie .

Zmień na: Nie. Wtedy nie wyleci nawet ze swojej jaskini Uśmiech

ethuil
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 33
Nieobecny(a): przeprowadzam się :)

Wysłany: 19-07-2007 15:16    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Heliniel napisał(a) (zobacz wpis):
smok lata tylko w Microsoft Internet Explorer.

PS. Czy istniały smoki z kroplami krwi elfickiej? :| Eeeee...

na to nie wpadłam, dziękuję, niezbadane są wyroki bogów, smok unieruchomiony przez ognistego lisa....

smoki z kroplami krwi elfickiej być może istniały...z zębów im kapała czy jakoś tak .... Smoczek Z przymrużeniem oka

mój smoczek pozwolenie ma, no ale już wiem dlaczego nie korzysta...

kursorem też go próbowałam do rozsądku przywołać a ten niezmiennie swoje...zachód i zachód...

no nic, zagadka rozwikłana, ciekawe jakby sobie z nią Gollum poradził...

dziękuję drużynie za pomoc, elfom też dziękuję Uśmiech

.....Aure entuluva!
(Nadszedł dzień! Noc przemija!....
Nadejdzie znów dzień! - Hurin)
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany wpisów lub pisania odpowiedzi    Forum tolkienowskie -> Uwagi i propozycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Temat: intryguje mnie smok.. (Strona 1 z 1)

Skocz do: