Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"To surowa wiosna i niejedna nadzieja jej nie przetrzyma." Aragorn, Władca Pierścieni

Temat: IX Tolk Folk - Zdjęcia! Dzielmy sie :) (Strona 21 z 22)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolk Folk Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sirielle
Ontalómë / Administrator

Wpisy: 3806

Wysłany: 27-12-2007 21:59    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ringu, Suspiciousssss brzmi dobrze, każdy jest suspiciousss jeśli idzie o zaginione Silmarile Złośliwy uśmiech Z przymrużeniem oka

Nelyafinwë żyje! I już zna Zasady forum (MiniFAQ), a Ty?

Przymierze AntySzczerbowe
Powrót do góry

Ring
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 617
Nieobecny(a): Operacja Tolk Folk 2012 może...

Wysłany: 27-12-2007 22:14    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Nifrodel napisał(a) (zobacz wpis):
Nie bój nic Z przymrużeniem oka Pewne doświadczenie w trzaskaniu Ci portrecików już nabyłam Pserwa

Właściwy Ring, na właściwym miejscu. Jestem za W końcu muszę dbać o swoją krągłość. Śmiech

Sirielle napisał(a) (zobacz wpis):

Ringu, Suspiciousssss brzmi dobrze, każdy jest suspiciousss jeśli idzie o zaginione Silmarile Złośliwy uśmiech Z przymrużeniem oka

Chyba, że się szuka Silmarila. Fotograficznego oczywiście. Dlatego w Twoim przypadku motion blur jest niewskazany. Język

Powrót do góry

Eregruth
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 24
Nieobecny(a): Używam Gurthanga ;)

Wysłany: 03-01-2008 21:48    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Aż mnie roznosi żeby napisać tego posta Elfik

Ringu, na nowo rozbudziłeś moje marzenia o Tolk Folku. Z przymrużeniem oka Twoje zdjęcia świetnie oddają klimat jakiego mi brakuje w szarej codzienności. Niestety przez to też rośnie żal, że w zeszłym roku mnie nie było Jestem przeciw ale i zazdrość, że inni byli Złośliwy uśmiech Z przymrużeniem oka Pewnie w tym roku wszyscy będą mówić: "Na naszym polu było lepiej Uśmiech Saurona ;D " ale ja i tak bedę się cieszyć, że być może poznam Adiego, Nifrodel, czy tam innych znanych mi tylko z tego forum oraz, że będę na jednym z Twoich zdięć Jestem rozwalony to dopiero by była pamiątka Love Piwko

I znowu sie rozmarzyłem... No nic trzeba czekać... Ale w końcu się spełni... I zostanie na zawsze w mojej pamięci i sercu tolkienisty Tom Bombadil Gandalf na Cienistogrzywym
Powrót do góry

Sędziwojka
Lady of Casterly Rock

Wpisy: 1058
Nieobecny(a): Far away. In the Halls of Mandos.

Wysłany: 04-01-2008 23:34    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Eregruth, z ust (z klawiatury?) mi wyjąłeś słowa. I żal powodu nieobecności, i smutek, że nie mogłam poznać osobiście weteranów forumowych oraz nowoprzybyłych. Z jedną różnicą, ja zapewne na Tolk Folk nie przyjadę (u mnie nikt nie jest wielbicielem Tolkiena, niestety, a samej jakoś...zbyt nieśmiała jestem. Kcem baldzo baldzo, ale się bojam Jestem rozwalony ). "Na naszym polu było lepiej"- takiego porównania to ja jestem niemal pewna, zapewne pole i ogród różany był the best, czysta śródziemna przyroda. Pserwa
Zdjęcia są cudne, naprawdę i wspomnień niosą czar. Z przymrużeniem oka

And so he spoke, that lord of Castamere,
But now the rains weep o'er his hall, with no one there to hear.

Deviantart | Herbaciane zapiski | Tumblr
Powrót do góry

Sirielle
Ontalómë / Administrator

Wpisy: 3806

Wysłany: 04-01-2008 23:44    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Sędziwojka napisał(a) (zobacz wpis):
a samej jakoś...zbyt nieśmiała jestem. Kcem baldzo baldzo, ale się bojam Jestem rozwalony

Samej? A my? Przecież już nas trochę znasz wieeeeeeeeeelgachny uśmiech Ja to dopiero sama pojechałam, pewnie z tydzień po tym jak się tu zarejestrowałam i w sumie prawie nikogo nie znałam, wymieniłam tylko kilka maili z organizatorami larpa i Braku tłumaczył mi jak dotrzeć na pole. Da radę Jestem za
My naprawdę nie jesteśmy aż tacy straszni, jak na zdjęciach Jestem rozwalony Choć niektórzy są źli Z przymrużeniem oka

Nelyafinwë żyje! I już zna Zasady forum (MiniFAQ), a Ty?

Przymierze AntySzczerbowe
Powrót do góry

Opar
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 74

Wysłany: 04-01-2008 23:52    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja to miałem przygodę za pierwszym razem.. to mógłby Turin powiedzieć Z przymrużeniem oka
Ale zapraszam... może za rok nasze wspomnienia, będą również twoimi Z przymrużeniem oka

Adiemus
One Ring - One TolkFolk :)

Wpisy: 1992

Wysłany: 05-01-2008 01:34    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Sędziwojka napisał(a) (zobacz wpis):
ja zapewne na Tolk Folk nie przyjadę (u mnie nikt nie jest wielbicielem Tolkiena, niestety,
No, tu to przesadziłaś. Na Forumie jest kilkanaścioro aktywnych Użyszkodników ze Smokowa i okolic Jestem rozwalony
Cytat:
a samej jakoś...zbyt nieśmiała jestem. Kcem baldzo baldzo, ale się bojam Jestem rozwalony ).
A co za problem umówić się z kimkolwiek z wyżej pomienionych krakowskich Użyszkodników? Język Jest taki szpecjalny temat ("IX Tolkfolk -kiedy przyjeżdżamy") i tam, tuż przed imprezą, ludziska się umawiali na wspólny dojazd. Na tegoroczny zlot też na pewno taki temat założony zostanie Spox
Powrót do góry

Turin Turambar
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 187

Wysłany: 05-01-2008 11:34    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Sędziwojka... Ty z Krakowa jesteś i nie masz z kim jechać? Śmiech Chyba żartujesz! Toż połowa TFu jest z Kraka (no, może bez przesady... W każdym razie sporo nas Krakusów tam jest). Jestem niemal pewien, że do TFu zrobi się jakieś małe spotkanie TFowiczów w naszym malutkim miasteczku. Wpadnij do nas na chwilkę, zobacz czy jesteśmy fajni, czy nie, a następnie jedź z nami na TF (bo my oczywiście jesteśmy fajni, innej opcji nie ma Uśmiech )
Co do tego, o czym wspomniał Opar - jak odpowiednio się poumawiasz, to nie będziesz musiała spać w parku z powodu braku telefonu do jakiegokolwiek TFowicza Śmiech
Pozdrawiam!

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolk Folk Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  Następna

Temat: IX Tolk Folk - Zdjęcia! Dzielmy sie :) (Strona 21 z 22)

Skocz do: