Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(1) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"-Pozdrowiony bądź, Gurthangu, śmierci żelazna! Ty jeden mi pozostałeś! Ale czy znasz innego pana, niż ten, który tobą włada? Komu jesteś posłuszny, prócz dłoni, która cię ściska? Nie wzdragasz się przed żadną krwią! Czy zabierzesz Túrina Turambara? Czy szybką śmierć mi zadasz?" Turin Turambar, Silmarillion

Temat: IX Tolk Folk - Zdjęcia! Dzielmy sie :) (Strona 21 z 22)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolk Folk Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sirielle
Ontalómë / Administrator

Wpisy: 3852

Wysłany: 27-12-2007 21:59    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ringu, Suspiciousssss brzmi dobrze, każdy jest suspiciousss jeśli idzie o zaginione Silmarile Złośliwy uśmiech Z przymrużeniem oka

Nelyafinwë żyje! I już zna Zasady forum (MiniFAQ), a Ty?

Przymierze AntySzczerbowe
Powrót do góry

Ring
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 617
Nieobecny(a): Operacja Tolk Folk 2012 może...

Wysłany: 27-12-2007 22:14    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Nifrodel napisał(a) (zobacz wpis):
Nie bój nic Z przymrużeniem oka Pewne doświadczenie w trzaskaniu Ci portrecików już nabyłam Pserwa

Właściwy Ring, na właściwym miejscu. Jestem za W końcu muszę dbać o swoją krągłość. Śmiech

Sirielle napisał(a) (zobacz wpis):

Ringu, Suspiciousssss brzmi dobrze, każdy jest suspiciousss jeśli idzie o zaginione Silmarile Złośliwy uśmiech Z przymrużeniem oka

Chyba, że się szuka Silmarila. Fotograficznego oczywiście. Dlatego w Twoim przypadku motion blur jest niewskazany. Język

Powrót do góry

Eregruth
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 24
Nieobecny(a): Używam Gurthanga ;)

Wysłany: 03-01-2008 21:48    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Aż mnie roznosi żeby napisać tego posta Elfik

Ringu, na nowo rozbudziłeś moje marzenia o Tolk Folku. Z przymrużeniem oka Twoje zdjęcia świetnie oddają klimat jakiego mi brakuje w szarej codzienności. Niestety przez to też rośnie żal, że w zeszłym roku mnie nie było Jestem przeciw ale i zazdrość, że inni byli Złośliwy uśmiech Z przymrużeniem oka Pewnie w tym roku wszyscy będą mówić: "Na naszym polu było lepiej Uśmiech Saurona ;D " ale ja i tak bedę się cieszyć, że być może poznam Adiego, Nifrodel, czy tam innych znanych mi tylko z tego forum oraz, że będę na jednym z Twoich zdięć Jestem rozwalony to dopiero by była pamiątka Love Piwko

I znowu sie rozmarzyłem... No nic trzeba czekać... Ale w końcu się spełni... I zostanie na zawsze w mojej pamięci i sercu tolkienisty Tom Bombadil Gandalf na Cienistogrzywym
Powrót do góry

Sędziwojka
Lady of Casterly Rock

Wpisy: 1074
Nieobecny(a): Far away. In the Halls of Mandos.

Wysłany: 04-01-2008 23:34    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Eregruth, z ust (z klawiatury?) mi wyjąłeś słowa. I żal powodu nieobecności, i smutek, że nie mogłam poznać osobiście weteranów forumowych oraz nowoprzybyłych. Z jedną różnicą, ja zapewne na Tolk Folk nie przyjadę (u mnie nikt nie jest wielbicielem Tolkiena, niestety, a samej jakoś...zbyt nieśmiała jestem. Kcem baldzo baldzo, ale się bojam Jestem rozwalony ). "Na naszym polu było lepiej"- takiego porównania to ja jestem niemal pewna, zapewne pole i ogród różany był the best, czysta śródziemna przyroda. Pserwa
Zdjęcia są cudne, naprawdę i wspomnień niosą czar. Z przymrużeniem oka

And so he spoke, that lord of Castamere,
But now the rains weep o'er his hall, with no one there to hear.

Deviantart | Herbaciane zapiski | Tumblr
Powrót do góry

Sirielle
Ontalómë / Administrator

Wpisy: 3852

Wysłany: 04-01-2008 23:44    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Sędziwojka napisał(a) (zobacz wpis):
a samej jakoś...zbyt nieśmiała jestem. Kcem baldzo baldzo, ale się bojam Jestem rozwalony

Samej? A my? Przecież już nas trochę znasz wieeeeeeeeeelgachny uśmiech Ja to dopiero sama pojechałam, pewnie z tydzień po tym jak się tu zarejestrowałam i w sumie prawie nikogo nie znałam, wymieniłam tylko kilka maili z organizatorami larpa i Braku tłumaczył mi jak dotrzeć na pole. Da radę Jestem za
My naprawdę nie jesteśmy aż tacy straszni, jak na zdjęciach Jestem rozwalony Choć niektórzy są źli Z przymrużeniem oka

Nelyafinwë żyje! I już zna Zasady forum (MiniFAQ), a Ty?

Przymierze AntySzczerbowe
Powrót do góry

Opar
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 74

Wysłany: 04-01-2008 23:52    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja to miałem przygodę za pierwszym razem.. to mógłby Turin powiedzieć Z przymrużeniem oka
Ale zapraszam... może za rok nasze wspomnienia, będą również twoimi Z przymrużeniem oka

Adiemus
One Ring - One TolkFolk :)

Wpisy: 1992

Wysłany: 05-01-2008 01:34    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Sędziwojka napisał(a) (zobacz wpis):
ja zapewne na Tolk Folk nie przyjadę (u mnie nikt nie jest wielbicielem Tolkiena, niestety,
No, tu to przesadziłaś. Na Forumie jest kilkanaścioro aktywnych Użyszkodników ze Smokowa i okolic Jestem rozwalony
Cytat:
a samej jakoś...zbyt nieśmiała jestem. Kcem baldzo baldzo, ale się bojam Jestem rozwalony ).
A co za problem umówić się z kimkolwiek z wyżej pomienionych krakowskich Użyszkodników? Język Jest taki szpecjalny temat ("IX Tolkfolk -kiedy przyjeżdżamy") i tam, tuż przed imprezą, ludziska się umawiali na wspólny dojazd. Na tegoroczny zlot też na pewno taki temat założony zostanie Spox
Powrót do góry

Turin Turambar
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 187

Wysłany: 05-01-2008 11:34    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Sędziwojka... Ty z Krakowa jesteś i nie masz z kim jechać? Śmiech Chyba żartujesz! Toż połowa TFu jest z Kraka (no, może bez przesady... W każdym razie sporo nas Krakusów tam jest). Jestem niemal pewien, że do TFu zrobi się jakieś małe spotkanie TFowiczów w naszym malutkim miasteczku. Wpadnij do nas na chwilkę, zobacz czy jesteśmy fajni, czy nie, a następnie jedź z nami na TF (bo my oczywiście jesteśmy fajni, innej opcji nie ma Uśmiech )
Co do tego, o czym wspomniał Opar - jak odpowiednio się poumawiasz, to nie będziesz musiała spać w parku z powodu braku telefonu do jakiegokolwiek TFowicza Śmiech
Pozdrawiam!

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolk Folk Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  Następna

Temat: IX Tolk Folk - Zdjęcia! Dzielmy sie :) (Strona 21 z 22)

Skocz do: