Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Głupcem jest ten, kto wchodzi w układy z Morgothem." Hurin, Silmarillion

Temat: Krakusy, na zbiórkę! (Strona 1 z 8)

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Spotkania na żywo, konwenty, konferencje Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adiemus
One Ring - One TolkFolk :)

Wpisy: 1992

Wysłany: 30-06-2007 12:33    Temat wpisu: Krakusy, na zbiórkę! Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Na razie wakacje (a przede wszystkim TF za pasem), ale trzeba się powoli zacząć mobilizować -w końcu Królewskie Miasto nie może być gorsze od Piły Jestem rozwalony -i spotkania w "Śródziemiu" (albo i na prywantnej kwaterze, jako drzewiej bywało) reaktywować.

Na razie przeprowadzimy "spis pogłowia w grodzie Kraka" Pserwa , żeby zorientować się, komu takie spotkania by pasowały. A potem będziemy się zastanawiać, gdzie, kiedy, jak i po co Spox
Otwierać paszczaka więc zapraszam, kto mieszka/uczy się/studiuje (bądź zamierza)/może i chce dojeżdżać, bo ma niezbyt daleko. A to w celu wymiany słów za pośrednictwem narządu mowy, odstawiając na zasłużony odpoczynek klawiatury i procesorki, których na codzień do forumienia i spamu używamy. Tradycyjnie narządy mowy (wyżej pomienione), zwilżane będą w trakcie "forum-live" soczkiem chmielowym lub dowolnym innym (w zależności od preferencji zwilżającego. A i gitarę można od czasu do czasu uruchomić, żeby jakiś tolkienowski tekst z muzyką wykonać.

Pomysłodawcy nie wypada się migać Jestem rozwalony , toteż zgłaszam się na pierwszego ochotnika. A na drugiego ochotnika (raczej ochotniczkę) Smoczyca, która mi przez ramię zagląda (i literuffki każe poprawiać Złośliwy uśmiech ).

Kto jeszcze?

Powrót do góry

Roxanne
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 175

Wysłany: 27-07-2007 18:33    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

No dobra, widzę, że większości pasuje 11-12 sierpień Elfik Teraz tylko muszę uprosić mamusię (jak wróci z pracy), aby pozwoliła mi tam pójść Jestem rozwalony
Ale tak wogóle, to mam pytanie jeszcze jedno! To w końcu o której godzinie i gdzie? Słuchajta, jest już pięć stron tego tematu i tylko wstępna JEDNA informacja... wstyd Ratujcie bo go pobiję

Baranek, Christopher Moore

DA
Powrót do góry

Adiemus
One Ring - One TolkFolk :)

Wpisy: 1992

Wysłany: 27-07-2007 18:58    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Roxanne, spotkania wyglądają zazwyczaj tak, że spotykamy się w okolicach Rynku. Najczęściej pod Kościołem Mariackim, przy tych nieczynnych głównych drzwiach od strony północnej (tam można przysiąść na łańcuchach i poczekać, aż się wszyscy (mniej więcej) zlezą). Godzina do ustalenia Język
A potem, to już w zależności od pomysłów. Prędzej czy później kończy się tak, że zwalamy się do Śródziemia (ze względu na nazwę przede wszystkim, no i lokalizację) i popijając Piwko (kto pełnoletni Złośliwy uśmiech ) oraz inne napoje gadamy na tematy mniej lub bardziej tolkienowskie. Jak jest gitara, to można pośpiewać w ogródku, o ile "normalnym" użyszkodnikom knajpy to nie wadzi Pserwa Czasem ktoś przyniesie jakąś grę -można postukać w coś "magio i mieczopodobnego" Język
Proponuję, cobyśmy na tym "pierwszym" spotkaniu zastanowili się wspólnie, co oprócz grania, śpiewania i gadania możemy w naszej krakusowskiej podgrupie wyczyniać, żeby było równie ciekawie, jak w Pile (albo i lepiej Jestem rozwalony ). Czyli "bóża muzguf" Język
To o której?

Powrót do góry

Nolimon
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 111

Wysłany: 28-07-2007 14:44    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Zapraszamy wszystkich na zjazd w czwartek 2 sierpnia o godz. 11 rano pod Mariacki Uśmiech . Jeśli ktoś planuje dołączyć później, to nie ma problemu, możemy się wymienić telefonami przez PW. Zapowiedziało się na razie 6 osób: Ninquel, Shiryu, Ilmare, Aldawen, Franek i ja, ale liczymy na więcej, mimo wszelkich niesprzyjających okoliczności typu praca, rozjazdy itp. Skrzywienie bądźmy dobrej myśli Jestem za .

Oczywiście na zjazd 11/12 też się piszę wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

Pozdrawiam,
Nol

Nolimon
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 111

Wysłany: 03-08-2007 14:41    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Witam Uśmiech wczoraj zjazd się odbył, osób było w porywach 17oro, Team 17 Jestem za Super śmiech grupa z Kielc: Conducator, Aredhela i Eaneli, była w Krk już od 8 rano Uśmiech Ninquel, Shiryu, Myślenice (Hybrid, Pycior, Piętka) i ja, z boku podpisany, dołączyliśmy przed 11 Śmiech koło 11ej dotarli Ilmare, Monika, Ivellios, Lord Ya i Mitheithel. Podreptaliśmy do knajpki prawie-w-rynku (Pasaż Hetmański) zwanej Czekoladownią (coś na kształt "tradycji zjazdowej" ;p), dokąd po chwili przyszli Franek, Nienor i Aldawen Śmiech Krążyły anegdoty i zdjęcia z TFu (byliśmy: Alda, Ilmare, Mith i ja, nie wiem czy ktoś kojarzy Język), i inne Opowieści Dziwnej Treści. Niestety nie zasiliło skałdu zbyt wielu Hobbitończyków, ale mam nadzieję, że to się zmieni 11ego w sobotę Uśmiech Jedliśmy w Chaczapuri - gruzińskiej restauracji, posnuliśmy się po księgarniach, poszliśmy nad Wisłę pod lipę Spox Potem część (Aldi, Mith, ja), pojechała po mojego nowonabytego szczeniaczka na koniec miasta Uśmiech w drodze powrotnej jeszcze zobaczyliśmy się na moment na Dworcu przed moim odjazdem... Mało mi Język

Thoronnilu, Ringhsilven, Zair, Adiemus, szalcia, Roxanne, theMilo, Frangern, Wroo, Dis, Pelle, Greenleaf i Wszyscy Chętni z Bliskiego i Dalekiego Hara... Polandu Język przybywajcie, będzie nas duuuuuużo, a w kupie siła, jak mawiał Dziadunio Gamgee wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

Do zobaczenia 11ego sierpnia o 11ej pod Kościołem Mariackim
Uśmiech

szalcia
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 133

Wysłany: 12-08-2007 10:55    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Tak więc muszę powiedzieć, że dla mnie spotkanie w sobote było świetne. W końcu poznałem współforumiczów Jestem rozwalony . Zgodnie z obietnicą zamieszczam zdjęcia z tej imprezy Śmiech . Nie bedę się rospisywał jak było dokładnie, niech żałuje ten kto nie był Złośliwy uśmiech .

Pozdrówka victory

P.S. Mam nadzieję, że w niedługim czasie zrobimy powtórkę Z przymrużeniem oka .

...
Złamany miecz swą moc odzyska,
Król tułacz wróci na stolicę."

† Arek Gołaś †
Powrót do góry

Ninquel
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 9

Wysłany: 12-08-2007 21:44    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Sobota była świetna, ale w niedzielę Hobbiton dał ciała Język Była tylko Dis Język

Wprawdzie wczoraj z Shiryu się spóźniliśmy, ale to z powodu wymknięcia w piątek do Myślenic na zjazd forum Fantastyki i Rzeczywistości Z przymrużeniem oka Nie mogliśmy się stamtąd wydostać, stąd spóźnienie xD

A Narbeleth z Eą zrobiły mi stanowczo za dużo zdjęć Język

Roxanne
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 175

Wysłany: 13-08-2007 12:58    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ludki, hobbici, elfy, smoki, orkowie itd...
To kiedy będzie spotkanie we wrześniu Jestem rozwalony to nie ja, zmieńmy temat, zaklopotanie, mnie tu nie było wieeeeeeeeeelgachny uśmiech Tom Bombadil Tiaaaa
Może 8 i 9 września? Czy może 15 września? 16 września? Albo...no nie wiem Smutek Ja już kombinuję, aby się zjawić Złośliwy uśmiech

Baranek, Christopher Moore

DA
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Spotkania na żywo, konwenty, konferencje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Temat: Krakusy, na zbiórkę! (Strona 1 z 8)

Skocz do: