Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(2) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Prawda miewa skrzywione oblicze, jeśli na nią patrzą fałszywe oczy." Gandalf, Władca Pierścieni

Temat: Wichrowy Czubek (Strona 2 z 3)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Linki Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Meldagor
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 447

Wysłany: 28-06-2007 17:49    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Z radością brawo chciałbym poinformować, że Wichrowy Czubek został dodany do toplisty 20rings! hurrra!! impreza!! szampan!!
No więc mam do was prośbę:
Wchodźcie szbjko na moją stronę i klikajcie na buttona toplisty, żeby mi punkt nabić Śmiech Super śmiech Pserwa !
Na rzaie jestem gdzieś na 336 miejscu, ale dzieki Wam, to się może zmienić! Uśmiech Z przymrużeniem oka Język
Powrót do góry

Meldagor

Wysłany: 30-06-2007 12:54    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Z wielką dumą owacje na stojąco, ach dziękuję, dziękuję chciałbym ogłosić, że na mojej stronie umieściłem czatownik tolkienowski (oczywiście za pozwoleniem administratora Język ).
No więc, moja strona staje sie powoli porządna, a to wszystko dzięki temu, że postanowiłem zapisać się na to forum i oczywiście dzięki Wam! chwała wam, chylę czoła, dzięki
Powrót do góry

Meldagor

Wysłany: 06-07-2007 21:32    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Troche nowości...
A konkretnie to 6 nowych komiksów i 3 nowe reklamy...
(ostatnio mam wenę, w takim tempie do Euro 2012 przegonie Rozbrykanego Balroga Balrog )! Super śmiech Pserwa Jestem rozwalony
Tak więc wchodźcie, czytajcie, komentujcie w księdze gości!
Link dla przypomnienia: http://wichrowy_czubek.republika.pl
Powrót do góry

Meldagor

Wysłany: 12-07-2007 20:18    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ech... Wiem, ze nikt tego nie przeczyta aż do poniedziałku, bo wszyscy sa na Tolk-Folku, ale co tam! I tak napiszę!

hurrra!! impreza!! szampan!! Dzisiaj Wichrowy Czubek ma powód do świętowania! hurrra!! impreza!! szampan!!
Otóż, po zerknięciu na toplistę, zobaczyłem, że Wichrowy Czubek znajduje się na 13. (pechowym Język ) miejscu! brawo brawo Juppiiii! Juppiiii!

No, a poza tym jak zwykle, trochę aktualizacji w komiksach i reklamach... Z przymrużeniem oka
Powrót do góry

Seregon

Wpisy: 502

Wysłany: 28-08-2007 18:57    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Propozycja:
Ja planuję, żeby Meldagor "doczepił" jednemu z Nazguli na stronie tytułowej czerwoną torebkę Teletubbiesa. Spox Byłoby jeszcze śmieszniej. Jestem za

Ogólnie: fajna stronka, choć wolę Barloga. Język Trochę rażą u Was czerwone litery na czarnym tle, źle to się czyta.

Meldagor napisał(a):
Ach ten Meldagor, co drugi wpis w tym temacie jego...
To w końcu temat o Twojej stronie, nie popadajmy w paranoję! Powinieneś przecież uprzedzać o nowościach! tak, tak, zgadzam się

"Wichrowy Czubek" pnie sie na topliście, oj, pnie! Gratulki! bukiet dla ciebie, dziękuję

Meldagor

Wysłany: 28-08-2007 21:17    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Hura! Temat mojej strony żyje! On żyje! Super śmiech
No dobra, teraz odpowiedzi kilka na pytania powyższe:
1. Torebka Teletubbiesa. Nie sądzę. Chyba wystarczą te wszytskiue krążące po internecie aluzje do związków Froda i Sama, Gimlego i Legolasa, Aragorna i Boromira (hm... a wymyślił ktoś już związek Gandalfa i Sarumana? Jestem rozwalony [pewnie tak]) i nie ma potrzeby robienia z Nazguli... no właśnie! Pserwa
2. Czerwone litery na czarnym tle. Hm... raczej nie będę tego zmieniać, chyba że postanowię stworzyć nowy desing (wątpliwe Z przymrużeniem oka ). Poza tym, gdybym zmieniał kolory, to musiałbym również zmienić nawiązujące do nich bannery i czerwone podpisy na wszystkich komiksach. Ciut czasochłonne. Poza tym i tak nie mam opowiadań ani nic w tym stylu, więc mam nadzieję, że wzrok odwiedzających wytrzyma te kilka minut w menu. Język
3. Co drugi wpis mój. Ja tam nie uważam, że się za często wpisuje, tylko że inni za rzadko Super śmiech . A co do informacjach o nowościach... Zdarza mi się zrobic pięć aktualizacji jednego dnia (ot, zrobię komiks, wrzucam, zrobię komiks, wrzucam) tak więc informowanie o KAŻDEJ aktualizacji skończyłoby się moim banem. Jestem rozwalony

REASUMUJĄC: Meldagor jest wredny, bo prosi o propozycje poprawek, a potem wszystkie odrzuca. Język (obrzucić go pomidorami unik przed pomidorem !)
Powrót do góry

Meldagor

Wysłany: 06-09-2007 17:43    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Alarm!! Uwaga, uwaga! Alarm!!
Uprzejmie Was informuje, że Wichrowy Czubek ma nową szatę graficzną (mam nadzieję, że lepszą Jestem rozwalony )! Postasnowiłem też posłuchać sugestii Seregon na temat liter (wbrew temu, co napisałem w poprzednim poście) i tekst jest teraz na jasnoszaro. Ze zniecierpliwieniem oczekuję Waszych reakcji. Z przymrużeniem oka
Powrót do góry

Seregon

Wpisy: 502

Wysłany: 06-09-2007 18:02    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Pięknie jest! Jestem za Czyta się dużo lepiej! Spox Bardzo dziękuję za wysłuchanie mojej opinii! Cool 3 robienie pieknych oczek Teraz szacie graficznej nie ma nic do zarzucenia! victory

Bardzo miło, że miecze zostały. Ładnie ubarwiają stronę. Jestem za

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Linki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Temat: Wichrowy Czubek (Strona 2 z 3)

Skocz do: