Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Nie kraina Manwego sprawia, ze jej mieszkańcy są nieśmiertelni, lecz nieśmiertelność tych, co tam mieszkają, uświęciła krainę. Wy byście tam prędzej zwiędli i znużyli się życiem jak ćmy w za silnym i jednostajnym świetle." Posłowie Valarów do Numenorejczyków, Silmarillion

Temat: Wichrowy Czubek (Strona 1 z 3)

Idź do strony 1, 2, 3  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Linki Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Meldagor
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 447

Wysłany: 24-06-2007 21:02    Temat wpisu: Wichrowy Czubek Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

PROSZE MNIE NIE ROZSTRZELAĆ (Z ŁUKÓW RZECZ JASNA) ZA TO, ŻE TO MÓJ DRUGI WPIS, A JUŻ AUTOREKLAMA!!!

No, dziekuję. chwała wam, chylę czoła, dzięki

http://wichrowy_czubek.republika.pl

Znajdziecie tutaj sporo humoru tolkienowskiego, w tym komiksy, reklamy, the lotrix, a także postacie zbudwane z klocków lego, quiz, postacie do gry icytower...

wybaczcie mi Proooszę prooooooszę , że zaczynam od autoreklamy, ale koniecznie potrzebuję jakiś odwiedzających!!

No i wypadałoby mi chyba powiedzieć, ze inspiracją dla mnie był, doskonale wszyskim zanny, rozbrykany Balrog autorstwa Adiemusa.

Prosze o komentarze, co jest do poprawienia, a co jest OK, a także, jesli to dla Was nie problem, wpisywanie się do księgi gości.
Powrót do góry

Adiemus
One Ring - One TolkFolk :)

Wpisy: 1992

Wysłany: 25-06-2007 12:20    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Do poprawienia: pododawaj po dwa znaczniki < br> na końcu każdego pliku przed zamknięciem </html> -trochę niestarannie wygląda, kiedy strona ucięta jest zaraz pod tekstem albo obrazkiem.

Cytat z księgi gości:
Cytat:
strona fajna! lepsza niż strona ,,pod rozbtykanym barlogiem" Powodzenia. oby tak dalej!
Jestem rozwalony Nic dodać, nic ująć Jestem rozwalony
Powrót do góry

Meldagor

Wysłany: 25-06-2007 19:35    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Dzięki za uwagę, Adiemusie, pomyślę, pomyślę...
Chociaż mi tam sie wydaje, że, jeżeli stronę zakańcza miecz morgulu, jak w przypadku podstron reklamy, komiksy, włdaca lego, to nie wygląda to ani niechlujnie, ani niestarannie. Ale w przypadkach, gdy na dole jest tekst,a koniec ekranu jest tak blisko, że części literek "wychodzących w dół", jak "y" czy "j" są wręcz ucinane faktycznie wygląda nieestetycznie.

No, a co z resztą? Komentować, komentować z otwartymi ramionami, i`m all your`s z otwartymi ramionami, i`m all your`s Język
Powrót do góry

Ominous
Ogarniacz nieogarniających

Wpisy: 513

Wysłany: 25-06-2007 20:15    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

hmmmm... spędziłem trochę czasu na tej stronce... i od razu zauważyłem że bardo lubisz lego Super śmiech mi się nawet podobało, szczególnie niektóre komiksy... całkiem niezły czubek z ciebie Jestem rozwalony oby tak dalej.

"Nawet jak jest obłędnie wesoły, to jest bezuczuciową szują."

Nie pytaj, co Tolk-Folk może zrobić dla Ciebie, ale co Ty, Anonymous możesz zrobić dla Tolk-Folku!
do roboty

Okosaur czuwa!
Powrót do góry

Meldagor

Wysłany: 25-06-2007 21:28    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ach, dzięki ci chwała wam, chylę czoła, dzięki , Ominous, nie ma dla mnie wiekszego komplementu, niż jak ktoś, po obejrzeniu mojej strony nazwie mnie czubkiem Język !

Ominous napisał(a) (zobacz wpis):

hmmmm... spędziłem trochę czasu na tej stronce...

No, faktycznie. Statystyki onetu mówią, że prawie pół godziny Z przymrużeniem oka .

A pozostali? C' mon, komentować, komentować! Z przymrużeniem oka
Powrót do góry

Mauhur

Wpisy: 334
Nieobecny(a): TAK

Wysłany: 25-06-2007 21:44    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Rozwaliły mnie, proszę ja Ciebie, niektóre komiksy. Za to ten Lotrix trochę naciągany... O 'Władcy LEGO' się nie wypowiem, bo sam nie posiadam w swojej AFOL-skiej kolekcji odpowiednich elementów. Ogólnie całkiem nieźle. Jestem za

Ominous
Ogarniacz nieogarniających

Wpisy: 513

Wysłany: 25-06-2007 22:04    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

na Eru ! pół godziny... znowu usnąłem przed monitorem Śmiech nie no żartuje, jak ja oglądam jakąś stronkę, to już tak od "deski, do deski". A komplementy lubię prawić Pserwa

"Nawet jak jest obłędnie wesoły, to jest bezuczuciową szują."

Nie pytaj, co Tolk-Folk może zrobić dla Ciebie, ale co Ty, Anonymous możesz zrobić dla Tolk-Folku!
do roboty

Okosaur czuwa!
Powrót do góry

Meldagor

Wysłany: 25-06-2007 23:10    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ach ten Meldagor, co drugi wpis w tym temacie jego...

A co? Ja założyłem temat, to mi wolno!!! Pserwa Język Jestem rozwalony

A teraz sprawy istotne:
- Adiemusie, na mojej stronie sporządziłem dwa bannery (do wyboru, do koloru!). Przesyłałem ci to co prawda drogą mailową, ale najwyraźniej ty mailów nie czytasz nie mam zielonego pojęcia, naprawdę nie wiem, mnie się nie pytaj . W każdym bądź razie w linkowni na balrogu możesz wstawić banner, będzie ładniej Z przymrużeniem oka .
- Mauhurze... Że lotrix naciągany? Ale w jakim sensie? A z resztą, są tacy, co uważają, że naciągnie to moja specjalnośc, więc co mi tam... Śmiech
- Ominousie, ja osobiście też lubię przeczytać coś całe, jak już zacznę (ale często po paru minutach mi się odechciewa Z przymrużeniem oka ). I ja również uwielbiam prawić orgumenty, zwłaszcza te sarkastyczne. Jestem rozwalony

A tak w ogóle to jestem pozytywnie zaskoczony waszym pozytywnym podejściem, bo jak na tym forum przeczytałem co każdy ma do powiedzenia o "oku saurona", to się bałem, ze z moją stroną będzie jeszcze gorzej Pserwa . (Ale tak szczerze mówiąc, to tez uważam, ze humor na oku saurona jest specyficzny i ja, niestety jak większość, go nie rozumiem Płacz ).
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Linki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Temat: Wichrowy Czubek (Strona 1 z 3)

Skocz do: