Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Frodo szedł oddychając głęboko, a dokoła żywe liście i kwiaty poruszały się pod tchnieniem tego samego wiatru, który jemu chłodził twarz; czuł, ze jest w kraju, gdzie czas nie istnieje, gdzie nic nie przemija, nic się nie zmienia, nic nie ginie w niepamięci. Wygnaniec z Shire`u odejdzie stąd i znowu znajdzie sie na zwykłym świecie, a jednak zawsze odtąd będzie stąpał po tej trawie, wśród kwiatów elanoru i nifredilu, w pięknej krainie Lothlorien." , Władca Pierścieni

Temat: LotR gra bitewna (Strona 2 z 2)

Idź do strony Poprzednia  1, 2
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Karcianki tolkienowskie i inne gry Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Necro
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 13

Wysłany: 23-07-2007 11:18    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Kurcze, gram już w dwa największe bitewniaki GW, czemu by nie zabrać się za trzeci? Język Ostatnio trochę myślałem nad złożeniem sobie jakiejś armii właśnie do LotR SBG, ale mi tak schodzi i schodzi... A jeżeli możesz, powiedz mi, jak bardzo różnią się zasady LotRa od zasad np.: WFB. I czy bliżej mu jest do WFB czy Wh40k, czy też może jest to całkowicie odmienny bitewniak?
Powrót do góry

Earnur
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 7

Wysłany: 23-07-2007 18:53    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja akurat wh40k nie gram, ale gram w WFB i mogę ci powiedzieć, że to są 2 różne gry,w lotrze musisz zastanawiać się nad każdą figurką jaki zrobić ruch a w WFB przesuwasz całe oddziały. Jedną z podstawowych chyba różnic jest to, że w lotrze można używać metrówki/calówki zawsze, możesz zmierzyć czy figurka do której strzelasz jest w zasięgu, możesz zmierzyć odległość od armii wroga i co tylko chcesz Uśmiech

Innych różnic raczej nie potrafię wymienić Z przymrużeniem oka
Powrót do góry

khamull
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 24

Wysłany: 26-03-2008 17:22    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

LoTR to skirmish, co jest jednocześnie jego wadą i zaletą. Największa strategia nie pomoże, gdy przeciwnik wyrzuca co chwilę 6. Z przymrużeniem oka

..skoro już reklama jest w tym temacie obecna, to ja polecam www.mitril.pl wg mnie najlepszą polską stronę o LotR`ze
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Karcianki tolkienowskie i inne gry Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2

Temat: LotR gra bitewna (Strona 2 z 2)

Skocz do: