Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Nie powiem: nie płaczcie, bo nie wszystkie łzy są złe." Gandalf, Władca Pierścieni

Temat: Forum o Władcy Pierścieni (Strona 1 z 2)

Idź do strony 1, 2  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Linki Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fireox
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 4

Wysłany: 04-05-2007 22:54    Temat wpisu: Forum o Władcy Pierścieni Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Chciałbym przedstawić wam moje forum o Władcy Pierścieni
link do niego to http://wladca.info

Pozdrawiam
Powrót do góry

Adiemus
One Ring - One TolkFolk :)

Wpisy: 1992

Wysłany: 04-05-2007 23:58    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

To przedstaw Jestem rozwalony

Na razie przedstawiłeś tylko linka. To niewiele.
Co mogłoby nas, Użyszkodników Wielkiego Foruma zachęcić do trzaskania w ten link? Co możemy znaleźć tam, czego nie mamy tutaj? Jakimi argumentami chciałbyś nas nakłonić, żeby zachciało nam się u Ciebie zarejestrować (mimo że jesteś jak na razie nieznany, to pierwszy post na Forumie, a ja osobiście mam uprzedzenie do ludzi, którzy rejestrują się przede wszystkim po to, aby zareklamować swoje www Nic nowego ) i powtarzać dyskusje, które toczyliśmy tygodnie, miesiące czy nawet lata Jestem rozwalony temu?

Powrót do góry

fireox
Mieszkaniec Shire

Wysłany: 05-05-2007 21:11    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Adiemus napisał(a) (zobacz wpis):
To przedstaw Jestem rozwalony

Na razie przedstawiłeś tylko linka. To niewiele.
Co mogłoby nas, Użyszkodników Wielkiego Foruma zachęcić do trzaskania w ten link? Co możemy znaleźć tam, czego nie mamy tutaj? Jakimi argumentami chciałbyś nas nakłonić, żeby zachciało nam się u Ciebie zarejestrować (mimo że jesteś jak na razie nieznany, to pierwszy post na Forumie, a ja osobiście mam uprzedzenie do ludzi, którzy rejestrują się przede wszystkim po to, aby zareklamować swoje www Nic nowego ) i powtarzać dyskusje, które toczyliśmy tygodnie, miesiące czy nawet lata Jestem rozwalony temu?

Nie musisz się rejestrować na forum aby poczytać posty...
Co możecie znaleźć?
Może to że nasze forum robi grę internetową opartą na książkach Mistrza...Wygląd możecie zobaczyć w odpowiednim dziale (srodziemie.net) na naszym forum będzaiecie mieli info na ten temat.To forum jest o głównie o Tolkienie a nasze o Władcy Pierścieni więc możecie tam spotkać działy, gry na PC, gra bitewna itp
Może jeszcze to że nasze forum ma dobrą pozycję w google, dobry PR...więc z dnia na dzień przybywa do nas sporo użytkowników, a więc forum się rozwija w szybkim tempie.
A co do reklamy to jest taki dział więc reklamuję...
Powrót do góry

Natolin
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 382

Wysłany: 04-12-2007 15:51    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Fireox, zalogowałem się na Twoim forum i jest dosyć fajne Uśmiech . Jednak według mnie na forum jest za dużo działów. Naliczyłem ich... 43 Zdziwienie . Wiem, że chcecie wszystko dokładnie skatalogować, ale to naprawdę przeszkadza w przeglądaniu forum. Jest to tylko moje skromne zdanie i nie kierujcie się nim Z przymrużeniem oka . Natomiast podoba mi się pomysł z "Ignorantami Ortografii" Jestem za . Zmusi osoby takie jak ja Uśmiech , które często popełniają błędy do częstego sprawdzania pisowni w swoich postach.
Powrót do góry

TallisKeeton
Brehon

Wpisy: 1765

Wysłany: 07-12-2007 14:15    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Zgadzam się, że za dużo działów więc czesto nie bardzo wiadomo jaki wątek pasuje pod który dział, bo są bardzo podobne i tematy mogą zachodzic na siebie. Ale poza tym to ok. Troche za ciemna kolorystyka jak dla mnie. Kilka watków się powtarza z tego forum. Chyba da sie zrobic jakies nowe?
poz
tal

Natolin

Wysłany: 07-12-2007 18:20    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

TallisKeeton napisał(a) (zobacz wpis):
Troche za ciemna kolorystyka jak dla mnie.
Popieram. Zarejestrowani mają do wyboru trzy style forum. Sprawdziłem je wszystkie i okazało się, że wszystkie są w podobnej, ciemnej kolorystyce. Przydałby się jeszcze przynajmniej jeden styl forum tym razem z jaśniejszą kolorystyką.
Powrót do góry

fireox
Mieszkaniec Shire

Wysłany: 13-12-2007 13:56    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Miałem zamiar robi nowy styl, lecz miał być on ciemny.Po tym co tu przeczytałem doszedłem do wniosku, iż lepiej zrobić jasny:)
Powrót do góry

Natolin

Wysłany: 14-12-2007 17:11    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Cieszę się, że będzie nowy, jasniejszy styl forum.

A co do za dużej ilości działów. Można by było połączyć „Ogólnie o Władcy Pierścieni” z trzema działami dotyczących każdego tomu W.P. A po co w ogóle jest dział „Angband”? Przecież tematy zaśmiecające forum można po prostu usuwać. Ale jak już pisałem jest to moje skromne zdanie i nie kierujcie się nim Uśmiech .
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Linki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następna

Temat: Forum o Władcy Pierścieni (Strona 1 z 2)

Skocz do: