Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Ostatni Przyjazny Dom na wschód od Morza był to dom, o którym przed laty Bilbo napisał, że jest niezrównany, czy kto lubi jeść, czy spać, czy słuchać opowieści, czy śpiewać, czy po prostu woli siedzieć i rozmyślać, czy też chciałby wszystkie te przyjemności połączyć. Wystarczyło pomieszkać tutaj, żeby wyleczyć się ze zmęczenia, lęku i smutku." J.R.R Tolkien, Władca Pierścieni

Temat: http://tolkienistyka.u2.pl/ (Strona 1 z 1)

skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Linki Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Enerdon
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 63

Wysłany: 31-03-2007 20:40    Temat wpisu: http://tolkienistyka.u2.pl/ Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Bądźcie wyrozumiali. Forum dopiero zaczęło istnieć, ale tematy już są. Są podstawowe potrzebne rzeczy. Szukam moderatorów do działu Silmarillion i HoMe.

Serdecznie Wszystkich zapraszam Śmiech

http://tolkienistyka.u2.pl/

Powrót do góry

mONA
Mieszkanka Shire

Wpisy: 745
Nieobecny(a): jestem. gdzieś. gdziekolwiek. w Shire :-)

Wysłany: 31-03-2007 21:09    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Postaram się być wyrozumiała Z przymrużeniem oka
Duży minus - wyskakujące reklamy, mimo zblokowanego otwierania kolejnych zakładek - rzecz, która mnie niesamowicie wkurza i zniechęca... Skrzywienie
Poza tym tematy w działach od "ogólnego" do "lingwistyki" dziwnie znajome Jestem rozwalony
W każdym razie życzę powodzenia Uśmiech ale nie skorzystam... Z przymrużeniem oka

PS - zachęcająco brzmi (zwłaszcza dla hobbita) napis pod logiem Jestem rozwalony
"Najlepsze potrawy na wielkanoc" wieeeeeeeeeelgachny uśmiech Serwujecie na wynos? Z przymrużeniem oka

Moje Śródziemie
Powrót do góry

Enerdon
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 63

Wysłany: 31-03-2007 21:33    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Cytat:
Duży minus - wyskakujące reklamy, mimo zblokowanego otwierania kolejnych zakładek - rzecz, która mnie niesamowicie wkurza i zniechęca...
Ja korzystam z Mozilli Firefox i mi żadne reklamy nie wyskakują. No, ale raczej wiadomo, że za darmo nie ma for bez reklam. Mam nadzieję, że forum się rozwinie powoli, a wiadomo - sam z tego forum czegoś wielkiego nie zrobię. Muszę mieć zarejestrowanych ludzi, którzy będą chcieli pisać Uśmiech Pozdrawiam
Powrót do góry

Elanor
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 365

Wysłany: 31-03-2007 21:39    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Odpowiem sceptycznie: nie wróżę Ci wielkiego sukcesu, bynajmniej nie z powodu jakichś Twoich błędów, ale z jednego zasadniczego powodu: żeby ktoś poza prywatnymi znajomymi chciał pisać na forum, musi się na nim coś dziać. W dwie osoby forum nie rozkręcicie (wierzcie mi, próbowałam), a nie sądzę, żeby ktokolwiek z Hobbitonu chciał się tam rejestrować tylko po to, żeby powtórzyć swoje wypowiedzi w takich samych tematach. Tym bardziej, że jest co najmniej kilka bardzo rozwiniętych i dobrze funkcjonujących polskich forów o Tolkienie.

Acha, właśnie, dopełniacz l.mn. od "forum" brzmi "forów". No i literówkę macie w nazwie pierwszego działu.

Zair Ugru-nad
Strażnik Północy

Wpisy: 840

Wysłany: 31-03-2007 22:00    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Korzystam Firefoxa pingwinkowego, i okienka mi nie wyskakują. Ale co z tego, jak koło kursora lata mi coś, co pretenduje do bycia motylem? Irytuje mnie skrajnie i raczej nie sprawia, że mam ochotę spędzać choć trochę czasu na tym forum.

A to, które tutaj reklamujesz, na pierwszy rzut oka wydaje być niemalże kopią Hobbitonu Nic nowego Zatem, Enerdonie - po co? To trochę nie fair wobec Adminów. Popatrz na Forum Elendilich - ma zupełnie inną specyfikę, odmienną tematykę i w ogóle jest inne, pomimo, że jest to forum tolkienowskie. Zajrzyj również na forum ARDY - również nie jest kopią Hobbitonu.

Nie jestem w stanie wyrazić, jak bardzo irytuje mnie robienie czegoś na siłę - patrzę czasami na toplistę stron tolkienowskich - i co? Z nielicznymi wyjątkami o oryginalnej tematyce, mamy cała masę powtarzających się pseudoserwisów z obowiązkowym forum.

Osobiście ledwo znajduję czas, aby zaglądać na Hobbiton i nie mam najmniejszej ochoty dublować swoich wpisów na innym forum. Należę do osób, które się przywiązują do wirtualnych miejsc i forum Hobbitonu jest jednym z nich (bardzo nielicznych zresztą).

Ale cóż, panuje przecież wolność i każdy ma prawo założyć sobie swoje forum Jestem rozwalony Powodzenia życzę Jestem rozwalony i zostaję tutaj Złośliwy uśmiech

Żaden człowiek nie może się bronić bez ryzyka.
- J. Liechtenauer
----
Nasz azyl dla zwierząt
shadow of mind
galeria DA
półka w Bibliotece
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Linki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Temat: http://tolkienistyka.u2.pl/ (Strona 1 z 1)

Skocz do: