Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Wszystkie drogi są teraz zakrzywione." Dunedainowie, Silmarillion

Temat: Sprzedam, kupię, poszukuję, oddam (Strona 2 z 47)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, ... 45, 46, 47  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogłoszenia Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Annael
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 426

Wysłany: 02-07-2007 15:13    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

http://www.4shared.com/network/search.jsp?sortType=1&sortOrder=1&am p;sortmode=2&searchDCId=20&searchName=jordan+robert&x=14&am p;y=11&searchmode=2&searchName=jordan+robert&searchDescript ion=&searchExtention=&start=0

Jak się kliknie w ten link powinna sie pokazać taka strona na której są wszystkie pozycje Jordana jak się kliknie w wybrany tytuł otworzy się strona z tą książką i trzeba czekać aż w miejscu pytania Don't like waiting?

pokaże się okienko Downoland file jak się tam kliknie to się pobiera wszystko mi się pomieszało och mam nadzieję,że dobrze napisałam Uśmiech

Powrót do góry

TallisKeeton
Brehon

Wpisy: 1764

Wysłany: 03-07-2007 10:27    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Dzięki wielkie chwała wam, chylę czoła, dzięki bukiet dla ciebie, dziękuję
poz Uśmiech
tal

ufyjolk
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 2

Wysłany: 07-07-2007 13:28    Temat wpisu: Kupię/Sprzedam/Wymienię, czyli... Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Witam,
Dopisując się do zauważonego przed chwilą tematu chciałbym powiedzieć, że poszukuję całości Księgi Zagninionych Opowieści w jakimkolwiek wydaniu(ach), może być oddzielnie i od różnych osób (Ostatnie Legendy Śródziemia też wchodzą w grę).
Mogę się wymienić/wymienić z dopłatą/kupić w/w pozycję za, oczywiście, rozsądną cenę.
Zbiory mam, nie tylko tolkienistyczne...

A ze zbioru wyjmuję z żalem Zagadki tolkienowskie (The Tolkien Quizbook) autorstwa Andrew Murraya.
Z reklamy cytuję (zgodnie z prawdą):
Cytat:
Dzieła tolkienowskie w Wydawnictwie Amber
Ekskluzywne, bibliofilskie wydania
    * papier czerpany w kolorze chamois
    * oprawa twarda skóropodobna
    * liternictwo złocone
    (...)

Info o wydaniu:
PIERWSZA książka z serii Dzieła tolkienowskie wyd. Amber, PIERWSZE wydanie.
Red. meryt. Marek Gumkowski
Przekład Magdalena i Michał Bruczkowscy
Rok wydania: 1997
"Zielona" seria, format "mały"
Książka w zasadzie nigdy nie czytana "od deski do deski", co najwyżej przeglądana, przez co nie nosi w zasadzie żadnych śladów użytkowania.
Minusem jest pieczątka z adresem właściciela [moim] na pierwszej, niezadrukowanej, stronie za okładką w lewym, dolnym rogu (nie na kartce z drugiej strony okładki, tylko następnej).
W zasadzie nie jest ona na sprzedaż, tylko do wymiany... Ale w razie czego, cena do uzgodnienia...

Pozdrawiam,
ufyjolk

PS
Interesuje mnie również Encyklopedia Śródziemia wyd. Amber.
PPS
Jeśli masz jakieś propozycje dot. sprzedaży/wymiany/kupna zapraszam na PW, lub na e-mail /raczej nie GG, ani Tlen.../

Powrót do góry

ladysherlockian
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 118

Wysłany: 07-07-2007 17:39    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Niesmiałość do tej pory nie pozwalała mi się przyznać, że poszukuję książki o Tolkienie i Szekspirze Tolkien And Shakespeare: Essays on Shared Themes And Language (Critical Explorations in Science Fiction and Fantasy) by Janet Brennan Croft (Editor). Byłabym bardzo wdzięczna za książkę w każdym formacie: plik, skan, ksero, wypożyczoną, tak żebym mogła się zapoznać z jej treścią. Myślę, że mogłaby mi się przydać w przygotowaniach do pisania pracy o Tolkienie...
Mój e-mail w profilu jest nieaktualny, obecnie to ladysherlockian@yahoo.pl, jeszcze tego nie poprawiłam.
Z góry dziękuję za wszelką pomoc w tej sprawie.

"(...)The book of memory
Can still be read but there is nothing more to write."
Jonathan Bate
Powrót do góry

Cirdan
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 108

Wysłany: 12-07-2007 22:45    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Sprzedaję kilka rzeczy na Allegro, które mogą Was zainteresować. Najcenniejesza jest Księga Zaginionych Opowieści
A potem to już jak po sznurku: sprzedający -> Pokaż przedmioty tego Użytkownika.

Ponadto mam masę kart do METW i kilka podręczników do MERPa, których chętnie bym się pozbył.

Chętnych proszę o PW, albo jeszcze lepiej o mejla.

Thoronnil
Orzeł Manwego

Wpisy: 333

Wysłany: 27-07-2007 14:16    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Mam do sprzedania kilkanaście sztuk biografii "Tolkien" Michaela White'a, po 21Z przymrużeniem oka. Kontaktować proszę się za pomocą PW. Oprócz tego dysponuję pierwszym wydaniem (z 1994 roku) "Listów od św. Mikołaja" wydawnictwa Rebis za 40zł. pozdrawiam, Thoro.

Adiemus
One Ring - One TolkFolk :)

Wpisy: 1992

Wysłany: 27-07-2007 14:36    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

TERAZ mi to mówisz? Oh nie!
Właśnie kupiłem za niecałe 4 dychy...

Powrót do góry

Meldagor
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 447

Wysłany: 29-08-2007 11:23    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Oryginalny to ja nie będę, ale, kto wie, może akurat uda mi się coś kupić. Super śmiech
1. Numery 1, 2 i 3 Aiglosa. Ma ktoś może? Mogą być używane, byleby nie poplamione sosem żurawinowym i z trzymającą się okłądką Z przymrużeniem oka .
2. Księga Zaginionych Opowieści, wydanie amberu. Akurat macie na zbytku, prawda Proooszę prooooooszę ? Za jakieś w miarę sensowne pieniądze (nie, nie mówię tu o 1000zł Jestem rozwalony )...
Więc, jak ktoś ma, to proszę o PW albo maile.

EDIT:
Udało mi się już zdobyć wszystkie 3 numery aiglosa oraz 2 tom KZO.
W dalszym ciągu jestem zainteresowany kupnem tomu 1 i 3 KZO.

EDIT EDIT:
Teraz szukam już tylko 3 tomu. Super śmiech

EDIT EDIT EDIT:
Trzeci tom też już mam. wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

Ostatnio zmieniony przez Meldagor dnia 26-04-2008 12:58, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogłoszenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, ... 45, 46, 47  Następna

Temat: Sprzedam, kupię, poszukuję, oddam (Strona 2 z 47)

Skocz do: