Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Wielu spośród żyjących zasługuje na śmierć. A niejeden z tych, którzy umierają, zasługuje na życie. Czy możesz ich nim obdarzyć? Nie bądź więc tak pochopny w ferowaniu wyroków śmierci. Nawet bowiem najmądrzejszy z Mędrców nie wszystko wie." Gandalf, Władca Pierścieni

Temat: Koszulki TFu (Strona 3 z 5)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolk Folk Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nifrodel
Alsílatiel / Administrator

Wpisy: 2725
Nieobecny(a): panta rhei...

Wysłany: 03-03-2007 20:32    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

No cóż, elfy ma rację... trzeba sobie chyba samemu zrobić koszulkę z "Tolkien forever" Z przymrużeniem oka
blask się do niej garnął...

~~~~~~~~
Almanach Tolkienowski Aiglos
Eldalairië
Powrót do góry

mONA
Mieszkanka Shire

Wpisy: 745
Nieobecny(a): jestem. gdzieś. gdziekolwiek. w Shire :-)

Wysłany: 03-03-2007 20:44    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

elfy napisał(a) (zobacz wpis):

Koszulki "One Ring One Tolk Folk / Bielawa" rządzą Jestem za chwała wam, chylę czoła, dzięki Dopasowanie kolorów, rozmieszczenie napisów i krój czcionki (chociaż trochę filmowy) super. Jedyny właśnie feler że po 10 praniach z XXL-ki zrobiła się L-ka Elfik Może Elek tak to planował, wiecie taki wspomnieniowy akcent Z przymrużeniem oka Elfik "O kurcze, a to mi się ELka zrobiła" Z przymrużeniem oka

Łoj, te elfy... chyba za ciepłej wody używają i szaty się na nich kurczom Jestem rozwalony
Ja tam nie narzekam - koszulki, poza utratą intensywności czerni, zostały jakie były, więc obecnie, z pewnych Z przymrużeniem oka powodów, są tak jakby na mnie ździebko przydużawe Jestem rozwalony Ble Ble ;D

A jakby tak spróbować wydębić Proooszę prooooooszę od naszego Enta sita i zamówić nadruki we własnym zakresie? np - zebrać zamówienia na TFa (razem ze środkami płatniczymi) a potem tylko odebrać z drukarni i rozesłać... hmmmm...

Moje Śródziemie
Powrót do góry

Zair Ugru-nad
Strażnik Północy

Wpisy: 840

Wysłany: 03-03-2007 21:06    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

elfy napisał(a) (zobacz wpis):
Jedyny właśnie feler że po 10 praniach z XXL-ki zrobiła się L-ka Elfik Może Elek tak to planował, wiecie taki wspomnieniowy akcent Z przymrużeniem oka Elfik "O kurcze, a to mi się ELka zrobiła" Z przymrużeniem oka

Niestety, choćby nie wiem, jak dobra gatunkowo była bawełna - po iluś praniach zawsze się trochę kurczy. Moja karatega (XL), choć uszyta z bardzo dobrej gatunkowo bawełny 16-ozowej, na początku była zdecydowanie na mnie za duża, po kilkunastu praniach zrobiła się jakby była szyta na miarę.

W przypadku bawełny najważniejsze jest, aby, jeśli już się kurczy, to robiła to proporcjonalnie we wszystkich kierunkach Z przymrużeniem oka Żeby taki T-shirt nie był potem szerszy niż długi Jestem rozwalony Albo odwrotnie Z przymrużeniem oka

I jedyną radą jest zakupić T-shirta z zapasem gabarytowym Z przymrużeniem oka Dlatego zawsze poluję na XL-ki Jestem rozwalony

Żaden człowiek nie może się bronić bez ryzyka.
- J. Liechtenauer
----
Nasz azyl dla zwierząt
shadow of mind
galeria DA
półka w Bibliotece
Powrót do góry

Adiemus
One Ring - One TolkFolk :)

Wpisy: 1992

Wysłany: 04-03-2007 11:07    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Zair Ugru-nad napisał(a):
I jedyną radą jest zakupić T-shirta z zapasem gabarytowym Z przymrużeniem oka Dlatego zawsze poluję na XL-ki Jestem rozwalony
Taaa, żeby -jak ci zimno w zbroicy- na wierzch założyć koszulkę "Łan Ring" Jestem rozwalony
Elfy, mię się zdaje (chiba, że się mylę Język ), że już żeśmy zasubskrybowali w tym temacie trochę bawełny z nadrukiem Jestem rozwalony

Zostaje tylko poczekać na Enta, coby się na Forumie objawił i obwieścił, co On, jako Żwawy Organizator i Powiernik Jedynego Sita (by w Bielawie wydrukować i na polu namiotowym rozwiązać (worek z dostawą Jestem rozwalony )) ma do obwieszczenia w temacie "dodruk Koszulek na Zamówienie" Język

Powrót do góry

Sarnond
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 495

Wysłany: 04-03-2007 12:42    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Zair Ugru-nad napisał(a) (zobacz wpis):

Zdziwienie Ale to może to od czegoś zależy, bo ja mam tak samo, jak mONIA, moje obie czarne, ktore miałem sprzed trzech lat, chociaż napis dzielnie się trzyma, to wyglądają jak togi niestety Ratujcie bo go pobiję , pomijam fakt, że koloru są... nie mają koloru. mam pomysł!!! Szkoda, strasznie je lubię. Piszę się na taką, która się nie rozciągnie po paru(nastu) praniach i nie wypierze koloru. Czarną ofkoz. Choćby i za pięć dych. Jestem za Spox

Adiemus
One Ring - One TolkFolk :)

Wpisy: 1992

Wysłany: 04-03-2007 17:13    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

To raczej nie zależy od koszulki, bo wątpię, żeby trafiły rozmaite gatunkowo (no, może rozmiarami, np XL jakość Jestem za Jestem za Jestem za a L tylko Jestem za ), tylko od sposobu prania Język

mONIA, w czym prałaś swoje koszulki, że się nie rozlazły? Istari White? Jestem rozwalony

Powrót do góry

Zair Ugru-nad
Strażnik Północy

Wpisy: 840

Wysłany: 04-03-2007 18:19    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Sarnond napisał(a) (zobacz wpis):
[...] moje obie czarne, ktore miałem sprzed trzech lat, chociaż napis dzielnie się trzyma, to wyglądają jak togi niestety Ratujcie bo go pobiję

Moja koszulka "One Ringowa" wcale się nie rozciągnęła, ale właśnie trochę skurczyła, podobnie, jak T-shirt z "Bitwą Pięciu Armii". W sumie to wystarczy, że taki T-shirt jest nieco pod skosem skrojony, żeby się podcas prania potem deformował w trudny do przewidzenia sposób Jestem rozwalony

Żaden człowiek nie może się bronić bez ryzyka.
- J. Liechtenauer
----
Nasz azyl dla zwierząt
shadow of mind
galeria DA
półka w Bibliotece
Powrót do góry

mONA
Mieszkanka Shire

Wpisy: 745
Nieobecny(a): jestem. gdzieś. gdziekolwiek. w Shire :-)

Wysłany: 04-03-2007 20:34    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Adiemus napisał(a) (zobacz wpis):
To raczej nie zależy od koszulki, bo wątpię, żeby trafiły rozmaite gatunkowo (no, może rozmiarami, np XL jakość Jestem za Jestem za Jestem za a L tylko Jestem za ), tylko od sposobu prania Język

mONIA, w czym prałaś swoje koszulki, że się nie rozlazły? Istari White? Jestem rozwalony

Chyba po prostu miałam szczęście - prałam je w prawie zimnej wodzie Z przymrużeniem oka Dodatek "Istari White" spowodował tylko ich odczernienie Język

Moje Śródziemie
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolk Folk Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Temat: Koszulki TFu (Strona 3 z 5)

Skocz do: