Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Gdy świat się rozszczepił, stare drogi i ścieżki pamięci Zachodu pozostały i biegną jak potężny, niewidzialny most przez strefę powietrzną oddechów i lotu (także zakrzywioną odkąd świat się zakrzywił) a dalej przez strefę Ilmen, gdzie żadna istota cielesna nie może bez pomocy przetrwać, aż do Samotnej Wyspy, Tol Eressea, a może poza nią, do Valinoru gdzie w dalszym ciągu Valarowie przebywają i obserwują jak rozwija się historia świata." , Silmarillion

Temat: Jak urządzić mieszkanie w stylu Śródziemia? (Strona 28 z 29)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... , 27, 28, 29  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Twórczość fanowska Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ninquelen
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 222

Wysłany: 12-12-2014 18:26    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

<odkurza temat> Od jakiegoś czasu wykańczam nowe mieszkanie i jestem już w fazie "bliżej, niż dalej" Z przymrużeniem oka Kilka dni temu skończyłam gwiaździsty sufit w sypialni i zabrałam się za drzewo w rogu, pochwalę się sufitem ^^

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.

Najpierw dwie warstwy pracowitego pryskania pędzlem, potem dużo, dużo kropek i na koniec gwiazdki ( z szablonu wyciętego z folii).
Drzewo na razie jest szkicem i wygląda tak:

Będzie stało pod nim łóżko. Zanim zacznę je malować, zamierzam zrobić przejście tonalne od sufitu rozcieńczoną farbą, a mniej więcej w nogach łóżka i przy drzwiach (na lewo) zrobić jakiś delikatny wzorek sugerujący zaczynającą się ściankę, tak jakby drzewo było na zewnątrz otwartego pokoju. Korona drzewa będzie wychodzić na sufit, oczywiście Z przymrużeniem oka

There are worlds out there where the sky is burning, and the sea's asleep, and the rivers dream. People made of smoke, and cities made of song. Somewhere there's danger, somewhere there’s injustice, and somewhere else the tea's getting cold.
Powrót do góry

Isiliel
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 71

Wysłany: 12-12-2014 18:37    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Piękne! To niebo w całości jest malowane ręcznie?
Powrót do góry

Sędziwojka
Lady of Casterly Rock

Wpisy: 1059
Nieobecny(a): Far away. In the Halls of Mandos.

Wysłany: 13-12-2014 11:46    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Niebo usiane gwiazdami robi wrażenie, zwłaszcza, jeśli wziąć pod uwagę ogrom pracy, jaki w nie włożyłaś. Jestem za Śmiech
Widać, że lubisz niebieski, więc ten wybór kolorystyki był dla Ciebie naturalnym wyborem. Uśmiech

Osobiście jednak, gdybym miała robić sobie pokój w śródziemnym stylu, nie wybrałabym błękitu. Cenię tę barwę, ale ten jasny odcień na ścianach się źle moim zdaniem prezentuje (mogę obserwować na przykładzie sypialni Rodziców). Preferuję moje cieple kolory, piasek i cynober, tyle że to już raczej Harad czy insze południowe coś. Nie, Dorne! wieeeeeeeeeelgachny uśmiech (właśnie sobie uświadomiłam, że mam pokój w barwach Martellów! Język)

And so he spoke, that lord of Castamere,
But now the rains weep o'er his hall, with no one there to hear.

Deviantart | Herbaciane zapiski | Tumblr
Powrót do góry

Kaile
Strażnik Północy

Wpisy: 766

Wysłany: 23-12-2014 23:40    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Swiatecznie dla Mary XD
napis: "Sukces ma wielu ojcow" ~mara (o Gil-galadzie)

'Here once was light, that the Valar begrudged to Middle-earth, but now dark levels all. Shall we mourn here deedless for ever, a shadow-folk, mist-haunting, dropping vain tears in the salt thankless Sea?'
Powrót do góry

Sirielle
Ontalómë / Administrator

Wpisy: 3807

Wysłany: 24-12-2014 01:15    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Cudne bombki! Love Kaile, jesteś niesamowita! Po raz kolejny nie mogę wyjść z podziwu co potrafisz Elfik

Nelyafinwë żyje! I już zna Zasady forum (MiniFAQ), a Ty?

Przymierze AntySzczerbowe
Powrót do góry

Sędziwojka
Lady of Casterly Rock

Wpisy: 1059
Nieobecny(a): Far away. In the Halls of Mandos.

Wysłany: 27-12-2014 14:43    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Bombki świetne! Jestem za
Kaile, myślę, że mogłabyś pomyśleć o zawodowym wyrabianiu różnych cacek. Z przymrużeniem oka

And so he spoke, that lord of Castamere,
But now the rains weep o'er his hall, with no one there to hear.

Deviantart | Herbaciane zapiski | Tumblr
Powrót do góry

AranelElbereth
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 35

Wysłany: 29-12-2014 00:55    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Mapa na ścianie fajnie wygląda (przynajmniej u mnie)
Ja mam 100x80 zapłaciłam ok 25-30 zł na zwykłym papierze.
Jest dość wyraźna,ale nie radzę drukować większej.
Ja mam tą pierwszą.
Kolejne dwie mają mniejszy rozmiar więc po wydruku takim jak wyżej podałam mogą być mocno widoczne piksele.
Też robię w stylu Śródziemia pokój tyle że mój będzie mieszanką,wszystkiego po trochu,jak już wszystko ogarnę i skończę dodam zdjęcia.

Powrót do góry

KacperP
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 108

Wysłany: 07-03-2015 20:01    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Pochwalę się półką przerobioną (odmalowaną, a braki, dziurki, uszczerbki uzupełnione) w całości przez moją siostrę. Myślę, że będzie ona (półka) pasowała do tego tematu.
Mnie osobiście bardzo się podoba, przeszła dużą metamorfozę (ze starego grata, zbyt brzydkiego, żeby wisieć w piwnicy na to co na poniższych zdjęciach).
Na razie wisi pusta, zapełnię ją jednak niebawem jakimiś starociami.
Kilka zdjęć:

Tak wygląda z minimalistycznym wyposażeniem:

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Twórczość fanowska Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... , 27, 28, 29  Następna

Temat: Jak urządzić mieszkanie w stylu Śródziemia? (Strona 28 z 29)

Skocz do: