Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(1) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Prawda miewa skrzywione oblicze, jeśli na nią patrzą fałszywe oczy." Gandalf, Władca Pierścieni

Temat: "Jubileuszowy Konkurs Tolkienowski" - informacje (Strona 1 z 189)

Idź do strony 1, 2, 3 ... 187, 188, 189  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany wpisów lub pisania odpowiedzi    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
elfy
Administrator

Wpisy: 1145

Wysłany: 03-12-2006 23:23    Temat wpisu: "Jubileuszowy Konkurs Tolkienowski" - informacje Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Cześć Elfik

Świętowania z okazji 5-lecia raz, dwa, raz, dwa, tempo! jeeeeej! skaczę z radości Boromir forum Tort ciąg dalszy hurrra!! impreza!! szampan!!

Tym razem Z przymrużeniem oka postanowiliśmy obsypać was tolkienowskimi Prezent mathomami Prezent . A co Wykrzyknik , wprawdzie forum to nie Mikołaj elfik Mikołajowy i jego worek ale jak zobaczycie w innym temacie to dużo chyba nie odstajemy od Gwiazdki Świąteczny pocałunek Z przymrużeniem oka Elfik

Pretekstem Z przymrużeniem oka do obdarowania będzie "Jubileuszowy Konkurs Tolkienowski" Uśmiech który nagrodami i długością przebije (mamy nadzieję wieeeeeeeeeelgachny uśmiech ) nawet nasz słynny "I Niecoroczny Konkurs Tolkienowski" z przed kilku lat Uśmiech Mamy nadzieję, że sprawi niemałą frajdę wszystkim forumowiczom, i tym którzy są z nami długo i tym którzy od niedawna Uśmiech

Więcej o tym w innym temacie (znowu Z przymrużeniem oka) a tymczasem napisze trochę spraw organizacyjnych czyli o regulaminie (będzie on bardzo podobny do tego który sprawdził się w I NKT )

Wszelkie ogólne pytania dotyczące konkursu zamieszczajcie w tym temacie.

Regulamin I Z przymrużeniem oka Elfik "Jubileuszowego Konkursu Tolkienowskiego"

Konkurs jest wyłącznie zabawą lecz jak każda zabawa musi mieć jakieś reguły. Przed przystąpieniem do niego zastanów się dobrze czy je akceptujesz. Jeżeli Ci się nie podobają to nie przystępuj do konkursu a oszczędzisz sobie rozczarowań i nerwów Uśmiech W konkursie mogą brać udział tylko zarejestrowani użytkownicy forum.

1) Odpowiedzi są sprawdzane przez administratorów forum: elfy i Nifrodel (zwanych dalej: Organizatorami Uśmiech ). W sprawach dyskusyjnych rozstrzyga zdanie Organizatorów i jest nieodwołalne. Pamiętaj, że konkurs to ZABAWA a nie teleturniej o 100tys. złotych Uśmiech

2) Dołączyć do konkursu można w dowolnym momencie. Pytań jest 50 łatwych i 50 trudnych. Łatwe są za 1pkt. a trudne za 2pkt. Nie przyznaje się punktów częściowych. Odpowiedź może zostać zaliczona albo nie, bez stanów pośrednich. Pytania będą pojawiać się od poniedziałku do piątku do godz. 12 rano w zestawach po 2 (łatwe i trudne). Na odpowiedź będzie 48 godzin (czyli do godz. 12 dwa dni poźniej, data do której można przysyłać odpowiedzi będzie zawsze umieszczana przy pytaniu), potem odpowiedzi na dane pytanie nie będą przyjmowane. Weekendy będą wolne Z przymrużeniem oka od pytań (w związku z tym, że nie wszyscy mają dostęp do sieci w dni wolne od pracy/szkoły).

Odpowiedzi proszę wysyłać:

1. przez email na adres konkurs@tolkien.com.pl Liczy się data wysłania emaila. Email powinien zawierać pseudonim forumowicza oraz informację na które pytanie odpowiada.

Jeżeli chcesz poprawić swoją odpowiedź to możesz wysłać ją jeszcze raz (jeżeli czas odpowiedzi na pytanie jeszcze się nie skończył) ale koniecznie zaznacz, że udzielasz odpowiedzi na to pytanie ponownie.

Po każdym pytaniu ranking konkursu będzie uaktualniany i pojawi się prawidłowa odpowiedź na pytanie.

3) Konkurs wygrywa osoba z największą ilością punktów Uśmiech W przypadku równej ilości punktów odbędzie się dogrywka w Gospodzie "Pod Pływającą Kłodą" w umówionym terminie ale nie może być dłuższy niż tydzień od zakończenia konkursu.

4) Nagrody z konkursu zostaną przyznane następującą metodą: zwycięzca wybiera sobie nagrodę z całej puli, zdobywca drugiego miejsca z pozostałych nagród itd. Zastrzegamy sobie (elfy i Nifrodel) prawo do anulowania wszelkich nagród (na przykład z powodu wycofania się sponsorów albo innych przypadków losowych)

5) Odpowiadajcie na każdy zestaw pytań w osobnych mailach. Czyli: odpowiedź na pytanie 1.1 i 1.2 w jednym mailu a odp. na zestaw 2.1 i 2.2 w innym. Łatwiej jest nam wtedy segregować maile.

6) Począwszy od zestawu siódmego, nie można już się łączyć w drużyny - za wyjątkiem osób dopiero przystępujących do konkursu.

Spis nagród oraz sponsorów pojawi się najpóźniej w dniu rozpoczęcia konkursu czyli 8 grudnia 2006 do godz. 12 Uśmiech

Twórcy pytań oraz admini nie mogą brać udziału w konkursie.

Linki:
Informacje o nagrodach - "Jubileuszowy Konkurs Tolkienowski" - NAGRODY
Ranking
Pytania - konkurs rozpoczyna się w piątek (8.12.2006)

Pozdrawiamy
Elfik Elfik Elfik i Nifrodel Tiaaaa

Ostatnio zmieniony przez elfy dnia 06-01-2008 23:56, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

TallisKeeton
Brehon

Wpisy: 1765

Wysłany: 04-12-2006 14:59    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Fajnie się zapowiada ten konkurs Uśmiech chwała wam, chylę czoła, dzięki Ale to było bardzo hobbickie, albo i fanowskie okreslenie czasu Uśmiech -
Cytat:
do godz. 12 rano

Super śmiech Love
poz
tal

Balduran
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 452

Nieobecny(a): Breathing Water

Wysłany: 04-12-2006 15:19    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Znaczy się mamy tutaj się zgłaszać? Jestem rozwalony
Bo ja bardzo chętnie wezmę udział Super śmiech

elfy
Administrator

Wpisy: 1145

Wysłany: 04-12-2006 15:26    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

TallisKeeton napisał(a) (zobacz wpis):
Fajnie się zapowiada ten konkurs Uśmiech chwała wam, chylę czoła, dzięki Ale to było bardzo hobbickie, albo i fanowskie okreslenie czasu Uśmiech -
Cytat:
do godz. 12 rano

Super śmiech Love

Ano Elfik Zabawnie wyszło, ale niech zostanie, zabawne = zdrowe wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

Balduran De'Arnise napisał(a) (zobacz wpis):

Znaczy się mamy tutaj się zgłaszać? Jestem rozwalony
Bo ja bardzo chętnie wezmę udział Super śmiech

heh Elfik Jestem rozwalony Co konkurs to samo Z przymrużeniem oka Nie trzeba się "zgłaszać". W konkursie może uczestniczyć każdy forumowicz w dowolnym momencie. Wystarczy zacząć odpowiadać na pytania Uśmiech

Dobrze słyszeć że Ludy Śródziemia "się zbroją" i ostrzą zęby (chociaż nie orkowie Z przymrużeniem oka) na zdobycie sssskarbów Elfik

Nifrodel
Alsílatiel / Administrator

Wpisy: 2725
Nieobecny(a): panta rhei...

Wysłany: 04-12-2006 15:27    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

12 to wciąż jeszcze rano Tal Z przymrużeniem oka Elfik

Mam zaszczyt ogłosić, że zwycięzca otrzyma jeszcze jedną nagrodę Jestem za Jestem za ufundowaną przez Elka Bregalada chwała wam, chylę czoła, dzięki Szczegóły: w temacie z nagrodami

blask się do niej garnął...

~~~~~~~~
Almanach Tolkienowski Aiglos
Eldalairië
Powrót do góry

Mellorn

Wpisy: 590

Wysłany: 04-12-2006 16:53    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Oho, patrzę dziś rano, a tu taka niespodzianka Uśmiech Pomysł jest przedni Jestem za , z pewnością przyciągnie wielu wyjadaczy tfórczości Tolkien, także moje szanse będą pewnie dość nikłe. Ale i tak się zabawie, bo zabawa to zdrowie Uśmiech Oczywiście na tyle, na ile czas pozwoli Uśmiech

Czekam z niecierpliwością na pierwsze pytania Śmiech

Pees: Myślę, że początkowe pytania powinny być dosć łatwe, tak żeby ludzi nie odstraszyć Elfik Jestem rozwalony

-Albert Einstein
Powrót do góry

Adamob
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 221

Wysłany: 04-12-2006 17:13    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Cytat:
Wszelkie ogólne pytania dotyczące konkursu zamieszczajcie w tym temacie.

To ja zamieszcze jedno Uśmiech Jako, że nie brałem udziału w ostatnim konkursie to chciałbym się dowiedzieć, czy jak się pojawi zestaw dówch pytań, to czy można sobie wybrać tylko jedno do odpowiedzi, czy możńa próbować odpowiadać na obydwa naraz??

Chyba wezmę w tym udział Uśmiech Będzie niezła zabawa wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

Powrót do góry

Mellorn

Wpisy: 590

Wysłany: 04-12-2006 17:21    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Adamob napisał(a) (zobacz wpis):

To ja zamieszcze jedno Uśmiech Jako, że nie brałem udziału w ostatnim konkursie

Ja też Z przymrużeniem oka

Cytat:
to chciałbym się dowiedzieć, czy jak się pojawi zestaw dówch pytań, to czy można sobie wybrać tylko jedno do odpowiedzi, czy możńa próbować odpowiadać na obydwa naraz??

Z tego co wnioskuję na podstawie wątków z poprzedniego konkursu, to nawet wskazane jest odpowiadać na dwa zadane pytanie. Wówczas masz więcej punktów na koncie Z przymrużeniem oka

-Albert Einstein
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany wpisów lub pisania odpowiedzi    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 187, 188, 189  Następna

Temat: "Jubileuszowy Konkurs Tolkienowski" - informacje (Strona 1 z 189)

Skocz do: